Переваги приладів Venta


Зволожує і очищує повітря

Зволоження 40-60%
Очищення на 99,95%

Технологія холодного випаровування

Виключено:
Утворення конденсату;
Утворення накипу;
Утворення білого нальоту.

Ефективний проти

Пилку, пилу;
Алергенів;
Cигаретного диму;
Вірусів грипу (COVID 19)

LP 60 WiFi
Venta

Очисник повітря з фільтром класу H13

LW 45 Comfort Plus
Venta

Мийка повітря преміум-класу!

LW 60T WiFi
Venta

Мийка повітря для великих приміщень до 150 м²

 

Винахід мийки повітря Venta

Оздоровлення повітря в приміщенні і поліпшення якості життя в 1981 році надихнули винахідника Альфреда Хіцлера створити очищувач зволожувач (мийку) повітря Venta.
Проблема, над якою вирішив працювати Альфред Хіцлер, полягала в тому, щоб створити геніально просте, але водночас дієве і екологічне пристосування, яке змогло б вирішити питання поліпшення і оздоровлення мікроклімату в будь-якому приміщенні, будь то квартира, офіс, будинок, музей або виробничий цех. Рішення завдання принесло успіх - ця унікальна техніка на сьогодні стала номером 1 в Європі і займає провідні позиції серед аналогічної техніки по всьому світу. На сьогоднішній день в світі продано понад 2 млн. Мийок повітря Venta.
Таким чином, заснована Альфредом Хіцлером компанія Venta-Luftwaescher GmbH стала винахідником, творцем і виробником унікального і абсолютно простого апарату, який поєднує в собі відразу дві функції, дуже важливі для поліпшення такого важливого показника для життя і здоров'я як мікроклімат в приміщенні: очищення і зволоження повітря.
Зверніть увагу, що для кожної кімнати необхідно купити окремий зволожувач очищувач повітря.

На 100%

Нагорода 2021

Премія «Red Dot»

Протестовано

Вибір журналу

Хіти продажів


Venta LW25 Comfort Plus білий
14105 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач-очисник повітря " на площу кімнати від 22 до 45 м2".низький рівень шуму" вбудований гігрометр" автоматичний режим" індикатор - Water
Venta LW45 білий
17115 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач і очисник повітря для приміщень в середньому 45 м², індикатор рівня води, знижене енергоспоживання, низький рівень шуму, автоматичне відключення.
Venta LW25 чорний
11165 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач-очисник повітря для побутових приміщень до 25 м². Пристрій має низьке енергоспоживання (від 3 Вт) і низький рівень шуму (всього 25 дБ), забезпечений функцією автоматичного відключення приладу.
Venta LW62T Wi-Fi білий
70210 грн
Хіт
Хіт
LW62T Wi - Fi МИЙКА ПОВІТРЯ »для зволоження повітря в приміщеннях до 250 м²» для очищення повітря в приміщеннях до 150 м²
Гігієнічна добавка Venta
945 грн
Хіт
Хіт
Для приладів LW15 / LW25 / LW45 Comfort Plus LW25 / LW45 LW80 / LW81 / LW82
Venta LW15 білий
7990 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач і очищувач повітря для побутових приміщень (в середньому 15 м²). Очищувач повітря нового покоління, в якому збільшена продуктивність, знижені енергоспоживання і рівень шуму, додана функція автоматичного відключення приладу при низькому рівні води.

Корисні статті

Компанія VENTA намагається відповісти на усі питання, пов'язані з купівлею, установкою і обслуговуванням зволожувачів-очисників і мийок повітря.

Про користь

зволожувача повітря

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Принцип роботи

мийки повітря VENTA

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Розбираємо прилад Venta

щоб почистити

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Успіх компанії

Venta-Luftwäscher GmbH

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Продуктивність

мийки повітря Venta

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Інструкція по догляду

за мийкою повітря Venta

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Акційні пропозиції


Venta LW45 Comfort Plus чорний+ПОДАРУНОК
18585 грн
Акція
Акція
Мийка повітря » на площу кімнати від 40 до 80 м2»низький рівень шуму» вбудований гігрометр»автоматичний режим»індикатор - Water +аромат евкаліптовий (30 мл)
Venta LP60 WiFi чорний
29540 грн
Акція
Акція
LP60 WiFi ОЧИСНИК ПОВІТРЯ» для приміщень до 75 м²» з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря
Venta LP60 WiFi білий
29540 грн
Акція
Акція
ОЧИСНИК ПОВІТРЯ LP60 WiFi» для приміщень до 75 м² »з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря

Відгуки наших клієнтів
Venta

Андрей

01.03.2021
Пользуюсь очистителям Venta LP60 уже год. Бесперебойная работа 24/7, реально улучшает воздух в доме. Доволен!

Антон

01.03.2021
Недавно приобрел очиститель воздуха LP60 WiFi. Понравилась функция авторежим, не нужно заморачиваться, прибор сам реагирует на изменения в воздухе, включаясь и выключаясь по мере очистки комнаты. Несмотря на большие габариты легко вписался в дизайн комнаты. Все довольны.

Елена

25.02.2021
Купила LW 25 легко ухаживать и не требуются фильтры. Воздух реально лучше - сразу заметно по качеству сна.

Павел

24.02.2021
Долго планировал покупку увлажнителя воздуха, товарищ посоветовал приобрести мойку воздуха Venta LW45. Приобрел и нисколько не жалею.

Анна

24.02.2021
Приобрела новинку LW 25 Комфорт ,очень довольна. Удобная панель управления, все просто и понятно, а главное эффективно.

Ольга

24.02.2021
Отличная мойка воздуха! Приобрели в детскую. В итоге в детской пыли на порядок меньше и легче дышится, чем в остальных комнатах. Покупкой очень довольна! Незаменимая вещь для детей и аллергиков!

Naska

05.12.2020
У меня Venta LW15довольна. Тихий, может работать ночью, нет никаких белых налетов, простой в использовании, не надо никакой дисцилированной воды. Это увлажнитель-очиститель воздуха. Легко разбирается и моется.
Всі відгуки Всі відгуки Всі відгуки
Venta

Унікальність

Винахід приладу Venta для зволоження і одночасного очищення повітря водою був великим нововведенням. Гігієнічні диски усувають необхідність в хімічних добавках. Додаткова випаровуваність досягається завдяки дизайну, що імітує природу. Продукція Venta розробляється з урахуванням потреб клієнтів.

Venta

Ефективність

Стійкий розвиток важливий для нас. Ось чому ми робимо продукцію в Німеччині, відповідально підбираємо матеріали і упаковку, проектуємо наші прилади з урахуванням низького енергоспоживання і гарантуємо, що корпуси і практично усі компоненти підлягають переробці.

Venta

Простота

Прилади Venta міцні, надзвичайно надійні, зручні у використанні і дуже прості у відході. Наші клієнти вибирають продукцію Venta не із-за агресивної реклами, а через перевірену якість і продуктивність.

Venta

Висока надійність

Гарантована надійність німецького виробника!

Venta

Безпека

Працюють за принципом холодного випару. Мийки повітря зроблене з міцних і екологічно чистих матеріалів, електричні елементи надійні. Є автовідключення при недостатньому рівні води.

Venta

Безшумність

Прилади Venta працюють максимально тихо. Рівень шуму від 20 до 45 dBa.

Venta

Захист від вірусів

Прилади Venta, оснащені фільтром Nelior VENTAcel, а також вугільним фільтром Ventacarb, надають можливість очистити повітряний простір від бактерій, вірусів грипу (covid - 19) і алергенів на 99,95%.