Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Тополиний пух (як позбутися від алергенів)

 Алергія на тополиний пух

З сезонною алергією стикаються і дорослі, і діти. В літній період основним алергеном вважається тополиний пух. Червень ‒ час, коли пух із тополі починає літати по повітрю, потрапляючи в обличчя, викликаючи алергічні реакції. Якщо погода досить тепла, тополиний пух може з'явитися ще наприкінці травня.

Тривалість тополиних хуртовин складає близько 7-14 днів. Якщо на протязі довгого часу зберігається спекотна погода, і відсутні дощі, тоді цей період може бути затяжним. В результаті алергікам доводиться терпіти протягом 2-3 тижнів.

Алергія на пух: міф чи реальність

Для кого небезпечний тополиний пух, як уникнути наслідків

Така рослина, як тополя, не представляє ніякої небезпеки для здоров'я людини. Його пух є простий целюлозою, яка своїм зовнішнім виглядом нагадує м'яку вату. Дитина чи доросла людина може мати підвищену чутливість до пилку тополі, але таких людей насправді досить мало.

Чому ж під час великої кількості пуху у багатьох виявляється алергічна реакція? Що викликає такі наслідки? Вся справа в тому, що кінець весни і початок літа ‒ це період, коли починають активно цвісти різні злакові трави. Їх цвітіння провокує появу пилку, що вважається самим дрібним алергеном.

Тополиний пух подібно ваті вбирає в себе цю пилок і розносить її на великі відстані: потрапляє в квартири, офісні приміщення, приватні будинки. Під час дотику до пуху особі, з'являються алергічні симптоми:

Іноді пух стає головною причиною раптових нападів алергічного кашлю. Лікарі відзначають, що даний період вважається достатньо складним для людей, які страждають бронхіальною астмою. У цей сезон у них трапляються серйозні загострення захворювання.

Як боротися з пухом

Боротися з пухом досить складно, так як він швидко розноситися повітряними потоками на великі відстані. Головне, що потрібно ‒ виключити тісний контакт з алергеном (в закритому приміщенні і на вулиці). У приміщенні існує кілька методів боротьби: постійна вологе прибирання і провітрювання кімнат вранці і ввечері, коли кількість алергенів мінімальне. Що стосується вулиці, потрібно виключити часті прогулянки по парках в даний період, а також на ділянках, де знаходиться найбільша кількість цих дерев.

Як позбутися від тополиного пуху в квартирі

Москітні сітки ‒ відмінний захисник від пуху, який не зможе проникнути в житлове приміщення. Вони завжди передбачені в комплекті з пластиковими вікнами. Щоб прибрати присутні алергени з сітки, досить промити під проточною водою.

Якщо немає можливості встановити сітку, можна скористатися звичайною марлею, яку фіксують у відкритому віконному отворі за допомогою двостороннього скотчу або кнопок.

Серед сучасних приладів, що допоможуть вам відповісти на питання, як позбавитися від алергену, використовують спеціальні очищувачі повітря. Перевага цих приладів полягає в тому, що в них поєднується відразу кілька корисних і необхідних функцій: зволоження й очищення повітряних мас.

Мийка повітря Venta проти тополиного пуху

Лікування та боротьба з алергією повинна бути комплексною, щоб можна було отримати бажаний результат. Тому використання тільки одного зволожувача повітря в цьому випадку не допоможе.

Мийка повітря є ідеальним рішенням, що дозволяє здійснювати комплексну очистку в період сезонного цвітіння різних рослин. Особливо важливо використовувати такий прилад для дитячої кімнати, так як імунітет дитини набагато слабкіше порівняно з імунітетом дорослої людини.

Ще одна важлива задача, з якої справляється мийка повітря Вента ‒ постійне підтримання в приміщенні необхідного рівня вологості, що варіюється в межах 40-60%. Адже сухе повітря є головним розсадником мікробів.

Сучасна мікрокліматична техніка була спеціально розроблена для того, щоб здійснювати ефективне зволоження повітряних мас на молекулярних шарах і допомагати боротися з частинками пилу, різноманітними алергенами. При цьому зволожувач-очищувач повітря відрізняється зрозумілим і простим принципом експлуатації.

Повітряні потоки «промиваються» водою, яка є високоякісним фільтром. Таким чином, одночасно відбувається зволоження і очищення повітря від алергенів.

Переваги використання 6 серії Venta

Зволожувач повітря для великих приміщень 6-ї серії ‒ це перший в світі прилад, який має функцію подвійної фільтрації. Досягти такого позитивного ефекту вдалося за рахунок використання відразу декількох фільтрів: VENTAcel і VENTAcarb. Таким чином, можна очищати повітря від квіткового пилку, тополиного пуху та інших алергенів в приміщеннях площею до 75 м2.

Основні переваги сучасної мийки:

Щоб купити зволожувач-очищувач повітря, досить ознайомитися з технічними та функціональними характеристиками мийки 6-ї серії. Такий прилад відрізняється високими показниками продуктивності завдяки використанню великої 3D барабана. При цьому площа поверхні цього барабана становить 2,5 м2.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей