Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Який очисник повітря купити

Забезпечення в будинках сприятливою повітряної атмосфери є на сьогоднішній день для міських жителів надзвичайно важливим аспектом. Від того наскільки буде очищеним і свіжим повітря, який домочадці вдихають, безпосередньо залежить їх самопочуття. Повітряний потік, що надходить з вулиці в наші оселі, насичений всілякими бактеріями і різного роду шкідливими речовинами, що представляють собою серйозну загрозу для здоров'я. Вміщені мікроскопічні кліщі в домашнього пилу, а також спори цвілі провокують алергічні реакції сприяють розвитку хвороб, що в цілому негативне позначається на стані здоров'я домашніх мешканців.

 Який очисник повітря купити

Представлені на сучасному ринку види очищувачів повітря, здатні справлятися з цією проблемою і виконувати якісну очистку забрудненого повітря. Однак спантеличившись цим питанням, слід розуміти наскільки той чи інший обраний прилад буде відповідати вимогам. Показники, на які слід звернути особливу увагу: продуктивність, якість очищення і тиха робота. Далі ми розповімо, як вибрати очищувач повітря грамотно, щоб у вашому домі завжди панувала сприятлива повітряна атмосфера для життєдіяльності.

Існуючі різновиди очищувачів і їх можливості

Для більшості воздухоочистителей характерним є стандартний принцип використання фільтраційного механізму. Конструктивне рішення кожного з приладів визначається характером існуючих забруднень, необхідної чистотою повітряного простору, яке забезпечується за допомогою експлуатованих фільтрів. В сучасних пропонованих приладах, як для побутового, так і офісного використання можуть бути встановлені різні фільтри:Очисник здатний позбавлятися не тільки від алергенів, а й від інших небезпечних мікроорганізмів, які чинять негативний вплив на здоров'я людини.

Застосування виробником сучасних технологічних інновацій дозволяє позбуватися усіляких хвороботворних бактерій, повністю позбавляючи їхздатності до розмноження. Для зручності управління надана можливість відстежувати на сенсорному дисплеї встановлені параметри:


Присутність фільтраційних гігієнічних дисків з наявністю контейнерів, покритих сріблом, де розміщена гранульована іонообмінна смола, забезпечує очистку і демінералізації води, а також усуває сторонні неприємні запахи. Розраховані на тривалу 3-х місячну роботу диски повністю виключають ймовірність в піддоні цвітіння води.

І ще один важливий нюанс для бажаючих придбати даний прилад. Щоб не витрачати багато часу на марну метушню по магазинах, можна купити очищувач повітря у нас в інтернет магазині venta.com.ua.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей