11.01.2021

Переваги мийки повітря Venta

• Очищувачі зволожувачі повітря VENTA запатентовані і використовують унікальну технологію холодного випаровування без застосування змінних фільтрів. В якості фільтра використовується звичайна вода.

• Очищувач зволожувач повітря VENTA виконує 2 функції: зволожує сухе повітря і одночасно промиває та очищає його. Принцип «Зволоження плюс очищення» значно ефективніше, ніж просто очищення повітря, тому завдяки зволоженню, велика частина зважених часток опускається на підлогу. А решта «вимивається» з повітря.

• В системі VENTA бруд осідає у воді, що гарантує відсутності затхлих запахів.

• Зволоження повітря досягається завдяки принципу холодного випаровування, який постійно створює оптимальну вологість в залежності від температури Вашого приміщення.

• Виступає ароматизатором або інгалятором в залежності від того, які типи ароматичних добавок Ви додаєте в воду. Venta пропонує три типи ароматичних добавок: лікувальні (протизастудний трав'яний концентрат); заспокійливі (заспокійливий аромат, що включає екстракт троянди); тонізуючі (апельсиновий аромат - весняна свіжість).

• Дезінфікує повітря (при додаванні в воду гігієнічної добавки Venta-Абсорбер).

 

Метод холодного випаровування в традиційних зволожувачах повітря (мийках повітря) визнано кращим у всьому світі, тому що:

 

1. рівень вологості встановлюється завжди до оптимального з медичної точки зору рівня - 45-55%. Це відбувається тому, що випаровування, а, відповідно, й зволоження повітря відбувається природним шляхом - в повітря не надходить більше води, ніж воно може забрати при даній температурі.

2. Зволожувач повітря, що працює за методом холодного випаровування, не має потреби в вимірювальних приладах, тому що рівень вологості встановлюється автоматично.

3. Виключено утворення конденсату на навколишніх предметах , так як повітря не може набрати води більше необхідного рівня.

4. Виключено утворення накипу, так як традиційний зволожувач повітря не має потреби в нагрівальних елементах.

5. Виключений вихід кальцію, немає «білого нальоту» на меблях і навколишніх предметах, так як при природному випароруванні в повітря надходять тільки молекули води, домішки залишаються в приладі.

6. Немає потреби у витратних матеріалах - змінних фільтрах і картриджах, так як в мийках повітря використовується тільки вода.

 

Надзвичайно просте:

- Обслуговування: немає потреби купувати і замінювати фільтри/картриджі, тому що фільтром служить звичайна вода;

- Догляд: зміна води раз на 10-14 днів (при використанні гігієнічної добавки), корпус легко розбирається і можна мити в посудомийній машині (крім моторного блоку).

- Експлуатація: все управління здійснюється двома кнопками.

 

Made in Germany

На відміну від багатьох європейських виробників зволожувачів і очищувачів повітря які перенесли своє виробництво в країни Південно-Східної Азії, компанія Venta Luftwaescher GmbH протягом більше 30 років продовжує випускати свою продукцію тільки в Німеччині (виробництво і збірка).

Інші статті