Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Ароматерапія в домашніх умовах.

Унікальний екологічний очищувач повітря Venta LPH60, що дозволяє оздоровлювати і покращувати мікроклімат в житлових приміщеннях, створений на основі сучасних інноваційних розробок, є незамінним помічником для проведення профілактичних і лікувальних процедур при захворюваннях дихальної системи. У процесі сеансів ароматерапії в домашніх умовах відбувається, як вплив на нюхові рецептори носових слизових, так і вплив на слизові оболонки дихальних органів - трахеї і бронхів. Використання фільтра повітря надає можливість ефективно виліковувати бронхіт і пневмонію, астму і туберкульоз, а також прискорювати лікувальний процес при простудних захворюваннях, ангінах, ГРЗ та грипу.

Крім того за допомогою ароматичних молекул можливо виключити розвиток ускладнень після різних хвороб. Виконуючи мийку повітря Venta LPH60, очищає повітря від всіляких негативно впливають на людський організм бактерій і пилових частинок, здатний насичувати домашню атмосферу ефірними маслами. Найбільш часто використовуються масла евкаліпта, ялиці, шавлії і чайного дерева.

Ароматерапія в домашніх умовах як результативний спосіб оздоровлення організм.


Набутий Venta LPH60 дозволяє для вираженого ефекту одночасне використання декількох різновидів масел, комбінуючи застосовуваний склад. Таким чином, вдається досягати результативного відновлення функцій дихальних органів, покращуючи очищення бронхів і зменшуючи задишку. Поєднання декількох видів ароматичних масел дозволяє значно посилювати їх  лікувальні властивості, сприяючи якнайшвидшому припиненню кашлю. Даний спосіб ароматерапії в домашніх умовах надає можливість:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей