01.02.2021

Ароматерапія в домашніх умовах

Унікальний екологічний очищувач повітря Venta, що дозволяє оздоровлювати і покращувати мікроклімат в житлових приміщеннях, створений на основі сучасних інноваційних розробок, є незамінним помічником для проведення профілактичних і лікувальних процедур при захворюваннях дихальної системи. У процесі сеансів ароматерапії в домашніх умовах відбувається, як вплив на нюхові рецептори носових слизових, так і вплив на слизові оболонки дихальних органів - трахеї і бронхів. Використання фільтра повітря надає можливість ефективно виліковувати бронхіт і пневмонію, астму і туберкульоз, а також прискорювати лікувальний процес при простудних захворюваннях, ангінах, ГРЗ та грипу.

Крім того за допомогою ароматичних молекул можливо виключити розвиток ускладнень після різних хвороб. Виконуючи мийку повітря Venta, очищає повітря від всіляких негативно впливають на людський організм бактерій і пилових частинок, здатний насичувати домашню атмосферу ефірними маслами. Найбільш часто використовуються масла евкаліпта, ялиці, шавлії і чайного дерева.

Результативний спосіб оздоровлення організм


Набутий Venta дозволяє для вираженого ефекту одночасне використання декількох різновидів масел, комбінуючи застосовуваний склад. Таким чином, вдається досягати результативного відновлення функцій дихальних органів, покращуючи очищення бронхів і зменшуючи задишку. Поєднання декількох видів ароматичних масел дозволяє значно посилювати їх  лікувальні властивості, сприяючи якнайшвидшому припиненню кашлю. Даний спосіб ароматерапії в домашніх умовах надає можливість:

 • зміцнювати імунну систему;
 • сприятиме швидкому одужанню після захворювань;
 • полегшувати утруднене дихання, не тільки при астмі, пневмонії і бронхіті, а й простудних і вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів;
 • сприятимуть полегшенню при алергічних проявах.

Новітня унікальна технологія розроблена для того, щоб використовувати ефірні масла Venta для можливості здійснювати ароматерапію в домашніх умовах.

Аромопрофілактіка 

Відмінною особливістю ефірних масел є здатність цих летючих субстанцій робити благотворний вплив, не тільки на роботу певних органів людського організму, але впливати на емоційний стан в залежності від потреб. За допомогою ароматерапії можна:

  • створювати сприятливу атмосферу в спальні для глибокого спокійного сну, щоб відновлювати сили після важкого робочого дня;
  • боротися з проявами занепокоєння і справлятися безсонням;
  • знімати напругу і втому;
  • стабілізувати настрій, надаючи енергію в період затяжних депресивних станів.

Виробник подбав про те, щоб процес ароматизації повітря був максимально простим і легким. Досить залити в контейнер пристрою гарячу воду, температура якої не повинна бути  нижче 60°С і додати в неї 2-5 крапель ефірного масла. Слід враховувати, що гаряче буде залита вода, тим довше вона буде остигати, дозволяючи зробити процес випаровування більш тривалим і інтенсивним.  Якщо передбачається використання декількох видів масел одночасно, то капати їх потрібно по кутах контейнера, щоб запобігти змішування. Потім встановлюється необхідний режим роботи вентилятора.

Майбутня процедура для великого простору в квартирі, обумовлює установку максимального режиму. У закритій кімнаті в такому режимі немає необхідності, так як концентрація в повітрі аромату буде дуже сильною. З огляду на всі корисні можливості ефірних масел, і простий спосіб використання їх з мийкою повітря Venta залишається тільки вибрати необхідний аромат, щоб поліпшити своє здоров'я.

Інші статті