Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Автоматичне управління і технологія холодного випаровування

Так само як важливо насичувати організм людини рідиною, необхідно регулярно зволожувати і повітря, яким ми дихаємо. Адже сухий кисень негативно позначається на стані шкіри, імунній системі і самопочутті в цілому. Крім того таке повітря здатний викликати алергічні реакції і роздратування слизових оболонок. Для відновлення балансу вологи в житловому приміщенні, необхідно використовувати зволожувач повітря Venta.

Venta мийки повітря за останніми технологіями очищення і зволоження

Зволожувач повітря Venta якісна система для вашого будинку

Якісні зволожувачі від німецького бренду Venta це сучасні прилади, які відрізняються простим принципом роботи і максимальною ефективністю.

Представлена ​​лінійка  зволожувачів очищувачів нового покоління, який є незамінним рішенням для житлових і офісних приміщень. Завдяки наявності трапецієподібної форми верхньої кришки, потоки повітря здатні втягуватися в кілька разів сильніше, що допоможе зволожити будь-який простір.

Вологість в вашому домі: як підтримувати необхідний рівень вологості?

У літній сезон мийка повітря вважається одним з найважливіших умов для більшості приміщень. Адже в процесі роботи кондиціонера повітря в кімнаті стає досить сухим. Саме така атмосфера стає ідеальною для активного розмноження різноманітних бактерій і вірусів. Людині стає складно дихати, в результаті відзначають недостатню кількість кисню. Тому з'являється різке погіршення самопочуття: постійні головні болі, швидка стомлюваність, сонливість.

Лікарі дотримуються думки, що оптимальний рівень вологості в літній сезон повинен варіюватися в межах від 45-60%, а взимку близько 45-55%.

Правильне зволоження і очищення повітря

Сучасний випарник  пристрій, здатний працювати протягом довгого часу, створюючи в будинку сприятливий мікроклімат. Принцип роботи такої техніки досить простий і має на увазі правильне зволоження і очищення потоків повітря.

мийки повітря з автоматичним регулюванням

Очисник зволожувач повітря, купити який можна на нашому сайті, функціонує таким чином:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей