Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Боротьба з алергією в сезон цвітіння

Навесні все більша кількість людей страждають алергією, що не дозволяє їм повною мірою насолоджуватися життям. Під алергією прийнято розглядати захворювання, що передбачає підвищену чутливість людського організму до сезонних алергенів, які щороку «атакують» алергіків.

Сезон алергії припадає на період цвітіння різних рослин, пилок яких і є головним алергеном. Подібна алергічна реакція проявляється у людей різного віку, незалежно від стилю життя та підлоги. З урахуванням чутливості організму прояв весняної алергії у кожної людини відбувається по-різному.

Симптоми захворювання

Симптоми алергічної реакції можуть проявлятися при першому контакті з потенційними алергенами, так і через деякий час, коли в організм надходить регулярно висока концентрація пилку.

Сезон цвітіння особливо небезпечний для дітей різних вікових категорій, адже їх організм найбільш чутливий до подібних чинників зовнішнього середовища. У дорослих відзначають більш стабільну роботу імунної системи, тому відповідь на дію алергену розвивається поступово ‒ не відразу.

Щоб почати боротися з подібним захворюванням, важливо всі симптоми розділити на дві великі категорії: типові й атипові.

До типовим лікарі відносять найпоширеніші симптоми:

До атипових відноситься втрата свідомості, анафілактичний шок. Такі симптоми виявляються досить рідко, і тільки в разі постійного впливу алергену або при гіперсенсибілізації організму.

Різновиди і розміри алергенів

Поліноз небезпечний тим, що пилок має малі розміри: її практично не вдається побачити людським оком. Тому боротьба з алергією ускладнюється.

Однак найбільш небезпечні для людини ‒ це частинки, розмір яких варіюється від 20 до 40 мікрон (1 мікрон дорівнює 0,001 мм). Такі частинки проникають глибоко в дихальні шляхи. Мікроскопічні розміри пилку берези та інших рослин швидко поширюються по повітрю на великі відстані ‒ на сотні кілометрів від розташованих дерев.

Щоб призначити правильне лікування лікар повинен точно упевнитися в тому, що у людини запальні реакції були викликані саме алергією, а не лихоманкою, що має ідентичні симптоми.

Вплив і важливість очисника повітря при алергії

З тяжкими реакціями на певні продукти харчування впоратися досить легко. Однак далеко не всі алергіки і астматики знають перевірені способи боротьби з пилком рослин. Навіть регулярне вологе прибирання не дає гарантій того, що вдасться прибрати з приміщення всі дрібні частинки.

Для цього доцільно використовувати спеціальні прилади ‒ купити очищувач повітря. Принцип роботи виглядає наступним чином: мийка повітря всмоктує повітряні маси і видаляє всі можливі алергени. В результаті в приміщення надходить вже очищений на 80-99% повітря.

Ступінь очищення різних приладів залежить від набору фільтрів, взятих за основу:

Сучасний очищувач повітря, купити який можна на нашому сайті, не потребує особливого догляду і відрізняється невеликими габаритами. Тому такі прилади можна встановити в будь-якому з приміщень.

Необхідність зволоження повітря при алергії

Під терміном абсолютна вологість прийнято розглядати відсотковий вміст водяної пари в повітряних масах. Саме цей показник може грати позитивну або, навпаки, негативну роль у розвитку і лікуванні алергічних захворювань. Щоб насиченості повітря водяною парою була на користь, її важливо контролювати.

Дихання повітрям з необхідними показниками вологості ‒ перевірений спосіб зняти дискомфортні відчуття і симптоми прояву алергії. Дуже часто алергічний риніт супроводжується постійною закладеністю носа, запалення і роздратуванням слизистої.

Якщо зменшити таке запалення, вдається гарантувати швидке відновлення організму: в міру зволожені стінки носа почнуть видувати подразники з носової порожнини.

Приймаючи рішення купити очищувач повітря, алергікам не потрібно самостійно контролювати рівень вологості. Прилад не допустить перезволоження, створюючи в житловому приміщенні оптимальний мікроклімат.

Переваги використання зволожувача-очищувача

Компанія Venta пропонує великий вибір очищувачів повітря, доповнених функцією зволоження. Такі прилади відрізняються не тільки стильним дизайном, але і також заслужили довіру користувачів за рахунок своєї ефективності.

Основні переваги мийки:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей