25.01.2021

Боремося з алергією

Для людей, які страждають від частих проявів алергічних реакцій, а також і для астматиків потреба дихати зволоженим чистим повітрям надзвичайно важлива. Можна звичайно за допомогою ретельної щоденного вологого прибирання домагатися ідеальної чистоти в оселі, але питання з чистотою повітря, який доводиться вдихати при цьому не вирішується. У складі домашнього пилу знаходиться безліч пилових мікроскопічних кліщів, хвороботворних бактерій, цвілевих суперечка, здатних провокувати алергічні реакції і напади астми.


Одним з досить результативних методів боротьби є обмеження контактів з різними алергенами. Допоможе впоратися з цим завданням придбання повітроочисника-зволожувача. Представлене на сучасному ринку велика кількість моделей, призначених для очищення повітря, дозволяє без проблем вибрати будь-який прилад. Як вибрати мийку і що важливо знати, щоб домогтися бажаного результату ми розповімо в даній статті.

Головні переваги

Найкращим рішенням для забезпечення сприятливої ​​атмосфери для алергіків є придбання Venta LPH60 WiFi. Даний прилад буде головним знаряддям в боротьбі з алергією & nbsp; і допоможе справлятися з недугою навіть без прийому медикаментів. Мийка повітря Venta не тільки відмінно справляється з очищенням повітряного простору в квартирах і офісах, але також здатна і зволожувати його, створюючи сприятливий мікроклімат для життєдіяльності людини.


 

Німецький виробник розробив унікальний прилад, як об'єднуючий в собі функції професійного очищення і зволоження повітря, так і виключає існування і розмноження небезпечних бактерій і мікроорганізмів.  Використання при виробництві повітроочисника новітніх технологічних рішень надає можливість очищати повітря 99,95% на площі до 75 м². Для цього розробники оснастили прилад 2-мя наборами НЕРА фільтрів, що здійснюють потрійну фільтрацію, що дозволяє  перешкоджатиме потраплянню в приміщення абсолютно всіх різновидів забруднень.

Проста в управлінні мийка повітря, купити яку можна швидко і легко на сьогоднішній день, оснащена інтерактивним сенсорним дисплеєм і дистанційним пультом. Відмінною особливістю унікального пристрою є наявність функції WiFi, що надає можливість керувати приладом за допомогою Android / iOS за допомогою безкоштовного додатку.  Ця функція дозволяє не тільки постійно контролювати мікроклімат в своїй квартирі, але і управляти приладом, перебуваючи на великій відстані від будинку в будь-якому місті світу.

Характерні особливості  мийки повітря Venta LPH60 WiFi полягають в:

  • низьких експлуатаційних витратах, за рахунок зниженого енергоспоживання в процесі експлуатації;
  • здатності затримувати мікрочастинки, розмір яких складає до 0,07 мікрон;
  • забезпеченні тихої роботи, яка виключає присутність стороннього шуму.

Очисник-зволожувач Venta LPH60 WiFi 

Всі перераховані вище переваги Venta LPH60 WiFi підтверджуються численними позитивними відгуками користувачів, які протягом тривалого часу використовують його. Очищене від алергенів і зволожене повітряний простір, завдяки придбанню пристрою, дозволяє  забезпечувати відмінне самопочуття.На думку власників пристрою, саме правильний вибір на користь даного  пристрою, гарантує нормальну життєдіяльність і виключає появи нападів алергії.


Унікальний прилад демонструє високу продуктивність за рахунок збільшеної поверхні барабанних пластин. Знімається легко резервуар для води, де відбувається іонний обмін срібних гранул гігієнічного диска, забезпечує пом'якшення води. Також розраховані 3-х місячну безперервну роботу гігієнічні диски дозволяють уникнути цвітіння води. За допомогою холодного випаровування в будинку буде підтримуватися природний рівень вологості і забезпечуватися надійна очищення повітря від домашнього пилу, пилку і вовни тварин, а також будуть видалені сторонні запахи. Використання приладу дозволяє уникнути утворення нальоту кальцію.

Функціональний прилад Venta LPH60 зручний і практичний у використанні. За допомогою сенсорного дисплея можна відстежувати, як встановлений робочий режим і швидкість роботи вентилятора, так і ступінь забрудненості повітря і рівня вологості в квартирі.

Поява Venta LPH60 дозволяє забезпечити ваш будинок завжди чистим свіжим повітрям з природним рівнем вологості. Можна буде забути про погане самопочуття і сльозоточивості очей і закладеності носа, а також появи астматичних або  алергічних нападів.

Інші статті