08.01.2021

Догляд за мийкою повітря Venta

Перед першим використанням апарата:

 

1. Зніміть верхню частину апарата. Вийміть пластинчастий барабан. Видаліть пакувальний картон. Витягніть упаковку із пробними флаконами гігієнічної добавки з нижньої частини апарата.

2. Встановіть назад пластинчастий барабан.Заповніть нижню частину приладу водою. Рівень заповнення: дивіться маркування у нижній частині апарата. (Приблизно на 5 см нижче за край піддону). Додайте у воду гігієнічну добавку Venta (пробний флакон). Для моделі LW 14 – 1/2 флакона 50мл, для LW 24 Plus – 2/3 флакона 50 мл, для LW 44 Plus – 1 флакон 50мл.

3. Установіть верхню кришку. Приєднайте прилад до електромережі та увімкніть (Ви можете регулювати швидкість обертання пластинчастих барабанів шляхом натискання кнопки +/-). Щодня підливайте воду.

 

Використання гігієнічної добавки:

 

1. При постійному використанні гігієнічної добавки Venta кожні 10-14 днів: Зливайте забруднену воду. Нижню частину приладу прибору почистіть щіткою й промийте водою. Також промийте водою пластинчасті барабани. Знову заповніть водою нижню частину приладу. Додайте гігієнічну добавку Venta. Дозування: дивіться дозувальну шкалу на звороті флакона.

2. Гігієнічна добавка не є обов'язковою для використання. Без неї змінювати воду та промивати прилад необхідно 1 раз в 3-4 дні.

 

Усі нальоти на нижній частині та на валиках нижньої частини (білі, зелено-жовті чи коричнюваті нашарування) НІЯК не впливають на роботу очисника повітря Venta. Додавання гігієнічної добавки VENTA забезпечує бездоганну гігієнічну експлуатацію.

 

Використання очищувача для приладу:

 

Ми рекомендуємо Вам кожні півроку проводити комплексне очищення з використанням спеціального очищувача для приладу Venta. Він спеціально розроблений для пластмаси Venta та не роз'їдає її.

 

При комплексному очищенні: зробіть звичайну промивку апарату, вимийте осад. Потім заповніть резервуар водою до рівня осі пластинчастих барабанів та додайте у воду очищувач для приладу Venta (для моделі LW 14 – 1/2 флакона 250мл, для LW 24 Plus – 2/3 флакона 250 мл, для LW 44 Plus – 1 флакон 250мл. ). Як завжди, включіть прилад і дайте йому пропрацювати протягом 2 годин. (Примітка: тепла вода прискорює процес і скорочує час проведення даної операції). Потім просто злийте забруднену воду в туалет або ванну і знову сполосніть свіжою водою. Тепер Ви можете знову використовувати очищувач-зволожувач повітря Venta, як звичайно.

 

Для ретельного очищення верхньої частини приладу вимкніть його, розберіть і дотримуйтесь наступних вказівок::

 

• при відтворенні будь-яких робіт з очищення й обслуговування приладу, виймайте штепсель із розетки!

• не розбирайте двигун, не занурюйте його у воду та не допускайте його намокання!

• двигун, лопати вентилятора та привід протирайте тільки сухою ганчіркою!

• розібрану верхню частину (каркас), піддон і барабан можна промити під струменем води або в посудомийній машині, при температурі води яка не перевищує 60°C.

• перед збиранням верхньої частини прослідкуйте, щоб вона була абсолютно сухою!!!

 

Як розібрати і зібрати мийку повітря Venta?

 

 

Важливі рекомендації:

 

1. Компанія Venta-Luftwascher GmbH надає гарантію 10 років на складові частини та робочі елементи очищувачів - зволожувачів повітря Venta. Гарантійним документом являється документ про придбання товару.

2. Будь ласка, додавайте у воду приладу тільки оригінальні добавки Venta. Фірма Venta не гарантує ефективність роботи приладу прибору при використанні інших добавок.

3. Промивайте верхню частину приладу під струменем води, попередньо вийнявши з нього моторний блок.

4. Перед тим, як злити воду із приладу та почистити його, обов'язково вийміть вилку з розетки.

5. Якщо сполучний дріт ушкоджується, необхідно його обов'язково замінити у торгiвельного представника Venta, щоб уникнути нещасних випадків і лише із застосуванням спеціальних інструментів.

6. Якщо Ви не використовуєте прилад протягом тривалого часу, а також після його комплексного очищення спеціальним очищувачем для приладу Venta, добре промийте апарат.

7. При появі сторонніх шумів у вигляді клацань, скрипу, постукування тощо, рекомендуємо провести самостійне технічне обслуговування приладу.

 

Увага! Уникайте попадання води в моторний блок при експлуатації та догляді за приладом.

 

При виникненні будь-яких неполадок звертайтеся до Вашого торгівельного представника або дзвоніть до нашого сервісного центру.

 

Інші статті