21.01.2021

Часті питання про зволожувачі Venta

Деяким споживачам після придбання унікального зволожувача-очищувача повітря Venta доводиться стикатися з низкою запитань в процесі використання пристрою. У даній статті ми підготували відповіді на найбільш часто виникають питання.

 

Питання №1

Скільки води випаровується за добу?

Принципом роботи зволожувача-очищувача є холодну випаровування, що обумовлює природне випаровування. Також як і в природі, кількість вологи, що випаровується безпосередньо залежить навколишньої температури повітряного простору. Вода в пристрої випаровується природним чином, чим забезпечується насичення вологою до природного рівня вологості при діючих температурних показниках в квартирах або офісах. Тому в залежності від різних вихідних умов, кількість води, що випарувалася буде різним. Так з настанням періоду зимових холодів, коли починають працювати опалювальні прилади, пристрій буде заповнювати більший обсяг вологи, ніж у весняно-осінній дощовий період.

Ще одним важливим фактором, від якого залежить кількість випаровується вологи, є наявність в приміщенні меблів, виконаної з дерева, паркетних підлог і великої кількості книг. В очищувачі-зволожувачі повітря Venta неможливо регулювання кількості випаровує вологи, тому як конструкцією спочатку закладений природний процес випаровування. Тому вказівка ​​однозначного параметра випаровування води не представляється можливим, тому що він може бути різним у залежності від перерахованих вище факторів.

 

Питання №2

Як регулювати вологість?

В приладі Venta виробником спочатку не закладається функція ручного регулювання вологості. Насичення вологою повітряного простору відбувається в автоматичному режимі до природного природного рівня. Згідно з дослідженнями, основним параметром є продуктивність зволожувача-очищувача, яка виражається в обсязі повітряного потоку, що пропускається через прилад. Наприклад, в приміщенні з висотою стель 2,75 м на площі до 15 м³ модель LW15 здатна пропустити до 120 м³ повітря. Відповідно, працюючи 1 годину, весь об'єм повітря тричі пройде через прилад, після чого буде не тільки очищеним від всіляких забруднень, але  і зволоженим.

 Як регулювати вологість в приладах Venta

 

Питання №3

Як прилад відключить функцію зволоження і чи існує ймовірність перезволоження?

Протягом перших декількох днів  після включення очищувача-зволожувача випаровування води буде більш активним, тому що волога буде максимально поглинатися пересушеними предметами. І тільки після досягнення природного рівня вологості в приміщенні випаровування води значно знизиться. Німецький виробник повністю виключив можливість перезволоження повітря, завдяки принципу холодного випаровування.

Питання №4

Де краще встановлювати пристрій і як доглядати за ним?

Для найбільш результативної роботи виробник рекомендує встановлювати прилад на підлозі, тому як саме так досягається максимальне загарбання забрудненого шару домашнього повітря, який знаходиться в метрі від підлоги.Щоб не було перешкод, як під час вступу всередину повітряного потоку, так і при виході, потрібно мати у своєму розпорядженні пристрій, залишивши верхню частину вільною. При цьому відстань між предметами меблів і бічними стінками повинна становити не менше 0,5 м. Категорично не рекомендується розміщувати його в дуже вузьких  місцях або під столами, де закривається вільний доступ для забору / виходу повітря. Універсальний пристрій демонструє досить тиху роботу, що надає можливість використовувати його, як в дитячих кімнатах, так і в спальнях.

 

Процес догляду за мийкою простий і включається в регулярному підливання води в ємність. Промивати пристрій слід за допомогою оригінального кошти Venta, що забезпечить видалення  нальоту кальцію всередині пристрою. При кожній заміні води не варто забувати про обполіскуванні бака (не рідше 1 разу кожні 2 дні).

Питання № 5

Який термін роботи зволожувача-очищувача?

Завдяки продуманій однодвігательний системі, яка запатентована виробником, забезпечується обертання пластинчастого барабана за допомогою обертальних рухів вентилятора. Німецьким виробником анонсується термін служби очищувача-зволожувача Venta - 10-15 років, при цьому прилад демонструє споживання мінімальної кількості електроенергії, що є досить актуальним на сьогоднішній день.Сістематіческое застосування гігієнічної добавки Venta, призначеної для дезінфекції повітряного простору дозволяє збільшувати в значній мірі термін служби пристрою.

Питання № 6

Як часто слід проводити заміну фільтрів?

Перевагою очищувачів зволожувачів 5 серії, а також мойек повітря 6-ї серії LW60 є відсутність фільтров. Звичайна вода виконує функцію фільтру, що значно економить кошти.

 Перевагою очищувачів зволожувачів 5 серії, а також мойек повітря 6-ї серії LW60

 

В моделях 6-ї серії, а саме LP60 і LPH60 видалення шкідливих забруднень і небезпечних шкідливих бактерій з повітряного простору в житлі виробляється  за допомогою фільтра НЕРА, термін служби якого безпосередньо залежимо від експлуатаційного періоду та якості повітря. В середньому при 7 денний роботі протягом 24 годин буде потрібно робити заміну фільтрів один раз в рік. У приладі закладена функція нагадування про необхідність виконання даної операції, яка висвічується в певний час на інтерактивному дисплеї.

В разі, якщо ви не знайшли відповіді на хвилююче вас питання, телефонуйте нашим консультантам і ми з задоволенням надамо всю детальну інформацію про роботу пристрою.

Інші статті