28.12.2021

Чим ми дихаємо?


На сьогодні забруднення повітря вважається однією з найсерйозніших екологічних проблем, що роблять негативний вплив на здоров'я кожної людини. Причому більшість чинників, що впливають на якість повітря, яким ми дихаємо, непідконтрольна населенню: енергетика, транспорт, утилізація відходів, сільське господарство і інше.
Одними з найбільших джерел атмосферного забруднення повітря є всілякі фабрики, заводи, електростанції і інші промислові підприємства. Жителі мегаполісів часто скаржаться на величезну концентрацію вихлопних газів, пов'язану з великою кількістю автомобілів. У весняний сезон до цих проблем додаються додаткові алергени, які ускладнюють процес дихання. Проте забруднене повітря знаходиться не лише на вулиці, але і усередині приміщень.

 

Чому повітря усередині приміщень брудніше, ніж зовні?

 

 усередині приміщень брудніше, ніж зовні


Це пов'язано з тим, в кімнатному повітрі відмічають величезну кількість речовин : починаючи з видимого для людей пилу і закінчуючи невидимими хімікатами. Причому потенційні джерела забруднення знаходяться в кожному з приміщень :
• Чистячі, миючі речовини, які використовуються під час регулярного прибирання.
• Всілякі освіжувачі повітря.
• Предмети інтер'єру, деякі предмети меблів.
• Використання фарб, клейових складів.
• Косметичні засоби.
• Свічки, різні ароматичні палички.
• Відсутність хорошої вентиляції, підвищена вологість.
Особливо важливо стежити за якістю повітряних мас в зимовий період, коли немає можливості довго провітрювати квартиру. З цієї причини усі запахи, хімікати і інші речовини витають в повітрі і залишаються в закритому приміщенні.

 


Повітря усередині приміщень впливає на самопочуття

 

повітря впливає на самопочуття


В результаті регулярного знаходження в приміщеннях із забрудненим мікрокліматом у людини можуть виникати всілякі захворювання. Серед типових проблем із здоров'ям варто відмітити:
• астму;
• постійне почуття першения в горлі;
• роздратування слизових оболонок (виділення з очей, носа);
• респіраторні захворювання – хронічні, гострі;
• серцево-судинні захворювання;
• рак легенів і інше.
Крім того, існує окрема категорія людей, які особливо різко реагують на зниження якості повітря – це маленькі діти, літні люди, жінки, які знаходяться в положенні, а також люди, що страждають серцевими або респіраторними захворюваннями.
Особливо важлива якість повітря для алергіків. Перші ознаки алергії :
• закладеність носа;
• постійний кашель, наявність хрипів;
• неприємні відчуття в ділянки грудей, біль;
• бажання часто чхати;
• сльозоточивість очей;
• висипання на шкірі;
• різкі астматичні напади.
Причому алергія може виникнути на всілякі речовини і частки, які витають в повітрі : починаючи з пилку різних рослин і закінчуючи пиловими кліщами, шерстю домашніх тварин, кімнатним пилом. Тому рекомендується використати сучасний очисник повітря, який допоможе вирішити проблеми, пов'язані із забрудненими потоками повітря.

 

Переваги використання очищеного повітря

 

використання очисника


З метою створити і постійно підтримувати якісний мікроклімат у будинку, рекомендується розібратися з питанням, який очисник повітря купити. Але перед цим слід уважно вивчити переваги його використання :
1. Можливість позбавитися від усіх забруднюючих часток, що допоможе зменшити навантаження на людський організм.
2. Вдасться звести до мінімуму прояв алергічних реакцій або повністю їх усунути: алергікам і астматикам легшає набагато дихати в такому приміщенні.
3. Повітряні потоки в закритій кімнаті стають свіжими, чистими, їх можна вдихати повними грудьми.
4. Збільшується концентрація уваги, пропадає відчуття постійної втоми.
5. Помітно знижується ризик підчепити респіраторні інфекції.
6. Можливість позбавитися від запорошеного і спертого повітря.
В результаті відсутнє неприємне почуття затхлості, а ефект від використання очисника зберігається упродовж довгого часу. Причому збереження такого мікроклімату можливе упродовж усього року.

Наше рішення: Venta LP60 WiFi

 

очисник повітря вента


Очисник повітря Venta LP60 – це унікальне і сучасне рішення з двома наборами фільтрів для очищення повітря в приміщенні. Модель потрійної фільтрації забезпечує високоякісну боротьбу з різними частками пилу, алергенами, видаляючи частки розміром до 0,07 мікрон, що допомагає боротися навіть з вірусом грипу. В результаті буде забезпечена гідна міра очищення – 99,95.
Попри те, що очисник повітря вважається досить потужним, він здатний працювати з мінімальним шумом, а тому його можна встановити в дитячій кімнаті або в спальні. Очищення повітряних мас здійснюється на площі до 75 м2. В результаті вдається позбавитися від пилку, вірусів, неприємних запахів, диму, плісняви.
Всілякі акції на очисник повітря дозволяють придбати прилад за максимально вигідними цінами з доставкою по усій території України. Сучасна модель відрізняється зручним і дистанційним управлінням, завдяки вбудованій функції WiFi. Купити такі очисники можна для будь-яких приміщень – офісних, житлових, виробничих. Пристрої виконані з екологічно чистих матеріалів, які піддаються вторинній переробці.

Інші статті