Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Чим небезпечні пилові кліщі і як з ними боротися

Кожна людина, що володіє російською мовою, чув хоч раз слово пилозбірник. Воно може бути застосовано до речей, які тривалий час не змінюють свого місця розташування, грунтовно осівши там, куди визначили. Носить воно, м'яко кажучи, негативний характер, але що стоїть за цим словом і які наслідки у пилозбірників  наших осель?

Пил на поверхнях з'являється буквально через 2-3 дня з моменту збирання, такий тонкий шар різних мікрочастинок. Докучливі пилинки можуть включати в себе самі різні компоненти: пилок, цвіль, суперечки різних бактерій і грибів, людська шкіра (згідно з дослідженнями, людина в середньому, щодня втрачає 1,5 грама відмерлої шкіри), частки домашніх тварин, комах і тд. Одним найвідомішим і небезпечним мешканцем в пилу, є пиловий кліщ.

Які вони пилові кліщі? Розмір цих павукоподібних становить 0,1-0,5 мм, життєвий цикл становить 65-80 днів. Ідеальними умовами для їх існування, є квартира з температурним режимом в середньому від 18 до 25 градусів, з вологістю повітря від 40 до 55%. Саме тому, наші бабусі в холодну пору року виносили на вулицю подушки, ковдри та інші предмети домашнього вжитку, що рідко, але можна спостерігати і зараз.

Що ж ці шкідники воліють в якості свого будинку ?
Розберемо по пунктах:

 1. Пір'яні подушки і пухові ковдри - розсадник номер 1! В першу чергу їх варто замінити синтетичними матеріалами. Постільна білизна - теж не варто позбавляти уваги. Прати не рідше ніж раз на протязі 8-10 днів.
 2. М'які меблі. Прекрасна альтернатива їй меблі зі шкіри, шкірозамінника або поліетилену.
 3. М'які іграшки. Притягують до себе пил не менше інших предметів інтер'єру, що послужить прекрасним місцем проживання для непрошених гостей.
 4. Штори. Обділені увагою як ніщо інше, стираються не частіше кількох разів на рік (як правило)! Разом з пранням штор, не варто забувати про багетах, які так само варто протирати.
 5. Книги. Шанувальники паперової літератури, будьте обережні! Ідеальним рішенням будуть закриті полиці і стелажі, які разом з книгами варто час від часу протирати, позбавляючись від пилу.
 6. Горщики рослин ідеально вологе місце для їх проживання та розмноження. Якщо без зелених оазисів не можете уявити собі життя, тоді вибирайте такі рослини, які очищають повітря.

  Яку небезпеку ці організми можуть в собі нести?

  Сам кліщ по своїй суті не є небезпечним, а небезпечні його екскременти, а точніше речовини, що містяться в них (травні ферменти). Саме вони є потужними алергенами для людського організму. Медицина виділяє кілька типів алергії, яка може бути спровокована павукоподібними: дихальна, контактна і харчова. Симптому можуть з'являтися вдень, вночі або при контакті з алергеном, наприклад під час збирання або контакту зі старими натуральними речами. Первинні ознаки проявляються різними почервоніння шкіри, нежиттю, чханням. А тривале співжиття може призвести до ускладненням по серйозніше: бронхіальна астма, кон'юнктивіт, атопічний дерматит, набряк Квінке та інше.

  Безперечно, частіше прибирання, вбереже вашу сімейну гавань, офіс або будь-яке інше приміщення від непроханих гостей. Але навіть сама ретельна, якісна і частіше прибирання не зможе гарантувати вам позбавлення або ж профілактику від пилових кліщів. Адже хоч один зі згаданих вище пилозбірників мається на будь-якій будівлі.А якщо це улюблене крісло? Улюблена іграшка? Улюблений матрац?

  Природно, позбавлення від, сподобалися нашому серцю, предметів не завжди позбавить від алергенів. Так, сучасна техніка має достатні потужності для якісного прибирання, але на противагу потужностям, кліщі мають чіпкі лапки і здатність виділяти клейку речовину, прикріплений до поверхні. Можна звичайно кожен день прибирати і провітрювати кімнати, але ні один пристрій не здатна очистити приміщення, як окремо взятий очисник повітря. Досить обзавестися багатофункціональним очищувачем повітря, який усуне небажані мікроорганізми та сторонні забруднювачі.

  З Venta LP60 повітря буде очищено понад 95%

  Очисник Venta LP60 стане передвісником чистого повітря у вашій обителі і вірним супутником день у день. Очищувачі повітря Venta відтворюють природні процеси очищення повітря, які здійснюються на відкритому просторі природою, прямо у вас вдома! Що особливо важливо для людей, які страждають алергією.

  Два фільтра ретельно очищають повітря від різних частинок розміром до 0,07 мікрон, чого цілком достатньо для того щоб очистити приміщення від різних мікробів, вірусів і тим більше пилових кліщів!

  Свобода від алергічних симптомів, чисте повітря, бадьорість духу і прекрасне самопочуття, дихання на повні груди - все це можливо з Venta LP60.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей