15.01.2021

Чим відрізняється мийка повітря від кліматичного комплексу

Склалася не зовсім сприятлива ситуація з екологічною обстановкою в мегаполісах підштовхує все більша кількість жителів піклуватися про своє здоров'я за допомогою сучасних універсальних приладів, покликаних очищати домашнє повітряний простір від різного роду забруднень. Прагнення створювати в будинку сприятливий для життєдіяльності мікроклімат для багатьох споживачів, які стикаються з цим питанням вперше, породжує необхідність робити вибір між зволожувачами-очисниками і кліматичними комплексами. Дана стаття допоможе розібратися в тонкощах даного питання, ознайомитися з усіма аспектами і прийняти в залежності від існуючих умов у вашій квартирі правильне рішення.

Вартість багатофункціонального кліматичного комплексу, що володіє цілим рядом можливостей, що включають  тому числі і  здатність знижувати вологість, набагато вище базових пристроїв. Для приміщень, в яких присутня надмірна вологість, краще віддати перевагу осушувачу, що працює за іншим фізичним принципом. І до нього додатково придбати зволожувач повітря. Таким чином, вам вдасться досягти бажаного ефекту і при цьому ще й зекономити кошти в сімейному бюджеті.

 

Кліматичний комплекс

 

В залежності від конструктивних особливостей моделі системи контролю мікроклімату можуть виконувати різні функції. Кліматичний комплекс – прилад досить витратний, бо як може споживати в процесі експлуатації до 120 Вт електроенергії на годину.  Перелік можливостей найбільш досконалих пристроїв клімат-контролю включає:
• фільтрацію;
• зволоження;
• іонізацію;
• охолодження;
• осушення;
• нагрівання.

Якщо у вашій квартирі добре працює опалення і навіть, коли за вікном лютий мороз, ви відчуваєте себе комфортно в легкому одязі, то навіщо купувати прилад, який має функцію нагрівання. Адже за кожну функціональну опцію доведеться платити. Чим більше функцій присутня у пристрої, тим вище його вартість. Важко не погодитися, що можна знайти більш прийнятний варіант, у вигляді базового приладу, щоб забезпечити в своєму будинку сприятливу атмосферу і при цьому не витрачати даремно кошти.

 

Мийка повітря німецького виробництва

 

Для того, щоб повітря у вашому домі завжди був свіжим і чистим можна придбати мийку повітря Venta. Прилад відмінно справляється з очищенням  домашнього повітряного простору і до того ж до числа його переваг входить енергоефективність. Таким чином, вам вдасться заощадити не тільки ціну пристрою, але і розумно витрачати грошові кошти в процесі експлуатації приладу.
Роблячи свій вибір на користь мийки повітря вента, ви отримуєте прилад, який здатний в будь-якому приміщенні, як очищати на 99,95% повітряний простір, так і   при цьому ще і насичувати його вологою.  Нерідко повітря в наших будинках досить сухий, що може негативно позначатися на самопочутті. І причиною тому може бути:
• початок опалювального сезону;
• підвищення температурних показників в період літньої спеки;
• використання при будівництві вашого будинку, будматеріалів поглинають вологу.

 

У будь-якому випадку придбаний прилад Venta зможе забезпечити у вашому будинку максимально наближений до природного рівень вологості.Крім цього за допомогою Nelior VENTAcel фільтра даний пристрій зможе очистити повітряний простір вашої квартири від:
• різних пилових частинок;
• пилку всіляких рослин;
• небезпечних мікрочастинок;
• дратівливих різних алергенів.

Німецькому виробникові вдалося створити пристрій, який відрізняється зниженим рівнем шуму в процесі роботи, що дозволяє використовувати його в нічний час. Завдяки високій якості збірки зволожувач-очищувач зможе пропрацювати тривалий час, забезпечуючи сприятливий мікроклімат для життєдіяльності людського організму. Вдихаючи постійно в квартирі свіже очищене повітря, всім домочадцям буде забезпечено відмінне самопочуття і можливість успішно протистояти всіляких захворювань.


Інші статті