21.01.2021

Чисте повітря і приємні аромати з Venta

Забезпечення в будинках здорової і комфортної атмосфери для сучасної людини завдання першочергове. Від того наскільки чисте повітря ми вдихаємо безпосередньо залежить наше здоров'я. А якщо повітряний простір наситити приємним і корисним ароматом, то вам гарантовано гарне самопочуття, відмінне настрій і як результат, підвищена  працездатність. Досягти бажаного допоможе унікальна екологічна мийка повітря Venta від німецького виробника, заснована на новітніх інноваційних розробках. Купуючи багатофункціональний прилад, ви отримуєте відмінну можливість не тільки вдихати очищене повітря, але й наситити приємними запахами  домашній повітряний простір за допомогою ароматичних добавок Venta.

Є світовим лідером у виробництві побутових приладів німецька компанія Venta-Luftwäscher GmbH. Venta створена для поліпшення якості повітря і орієнтована на вирішення проблем, з якими доводиться стикатися покупцям. Використання удосконаленої компактної моделі Venta LW25, продуктивність в якій збільшена на 17%, зможе забезпечити очищення і насичення приємними ароматами повітряного простору приміщення площею до 40 м2. Для приміщень з великою квадратурою, таких як заміські будинки з просторими холами, музейні та бібліотечні зали або офісні та виробничі приміщення,  оптимальним варіантом буде придбання мийки повітря Venta LW45. Потужне пристрій демонструє продуктивність 270 м3 / год. Досягається це за рахунок  контактної площі барабанних пластин, що становить 4,2 кв. м, що можна порівняти з водяною поверхнею 2-х ванн.

 

Ароматерапія від Venta

 

За допомогою ефірних масел venta вам надана можливість не тільки насолоджуватися приємними ароматами, але в значній мірі поліпшити емоційно-психологічний стан домашніх мешканців. Завдяки спеціальним аромадобавкам проти застуди, в складі яких присутній запах  евкаліпта, чайного дерева, ялиці і м'яти, можна перешкоджати розмноженню хвороботворних мікробів в будинку. А якщо вже вас наздогнала застуда, то полегшувати дихання і прискорювати процес одужання. Присутність аромамолекул в повітряному просторі дозволяє уникнути розвитку ускладнень після всіляких хвороб. Також застосування ефірних масел в воздухоочистителе уможливило,  не покидаючи будинку, проведення при захворюваннях дихальної системи, не тільки  профілактичних, але  і лікувальних процедур. Варто відзначити, що придбаний очищувач зволожувач Venta допоможе полегшити стан людей, які страждають від алергії.

 

За допомогою мийки повітря Venta:

 

 • швидше відновлювати організм після перенесених захворювань;
 • сприятимуть полегшенню при алергії;
 • зміцнювати імунну систему домочадців;
 • забезпечувати полегшення при простудних і вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів утрудненого дихання;

   

Розроблена новітня унікальна технологія використання ефірних масел Venta для більш вираженого ефекту передбачає одночасне використання декількох різновидів масел, комбінуючи застосовуваний склад для  посилення їх  лікувальних властивостей. Таким чином, вдається досягати результативного відновлення функцій дихальних органів,  сприяючи їх очищенню і зменшуючи задишку.

 

 

З Venta-створення комфортної і сприятливої ​​атмосфери

 

Головна відмінна риса аромамасел полягає в здатності цих легких летючих субстанцій благотворно впливати, як на  роботу окремих органів  людського організму, так і на психо-емоційний стан в цілому. Можливість проведення сеансів ароматерапії в домашніх умовах дозволяє створювати сприятливу атмосферу, що  позитивно позначається на самопочутті та настрої всіх домашніх мешканців. Безумовно, приємно перебувати в будинку, де панує приємний ванільний або апельсиновий аромат.

Ароматерапія будинку з аромамаслами Venta

 

За допомогою використання аромасел можна:

 

  • створювати сприятливі умови для відновлення сил після важкого робочого, щоб;
  • забезпечувати глибокий і спокійний сон;
  • усувати прояви неспокою;
  • справлятися з порушенням сну;
  • сприяти зняттю втоми і напруги;
  • відновлювати енергію, стабілізуючи настрій, в періоди затяжних депресій.

    

Розробляючи прилад, виробник продумав все до дрібниць, і зробив процес ароматизації повітря для користувачів максимально простим і легким. Користувачеві досить лише наповнити контейнер повітроочисника гарячою водою, температура якої не повинна бути нижче 60°С і капнути в неї до 5 крапель ефірного масла. Чим вище температура залитої води, тим тривалішим і інтенсивніше буде процес випаровування, що дозволить швидше наповнити приємним запахом все приміщення. Потім необхідно встановити необхідний робочий режим вентилятора. І у вашому будинку, завжди буде свіжий очищене повітря, наповнений приємними ароматами.

Інші статті