Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Чисте повітря і приємні аромати з Venta

Забезпечення в будинках здорової і комфортної атмосфери для сучасної людини завдання першочергове. Від того наскільки чисте повітря ми вдихаємо безпосередньо залежить наше здоров'я. А якщо повітряний простір наситити приємним і корисним ароматом, то вам гарантовано гарне самопочуття, відмінне настрій і як результат, підвищена  працездатність. Досягти бажаного допоможе унікальна екологічна мийка повітря Venta від німецького виробника, заснована на новітніх інноваційних розробках. Купуючи багатофункціональний прилад, ви отримуєте відмінну можливість не тільки вдихати очищене повітря, але й наситити приємними запахами  домашній повітряний простір за допомогою ароматичних добавок Venta.

Мийки повітря Venta LW45 і LW25

Є світовим лідером у виробництві побутових приладів німецька компанія Venta-Luftwäscher GmbH. Venta створена для поліпшення якості повітря і орієнтована на вирішення проблем, з якими доводиться стикатися покупцям. Використання удосконаленої компактної моделі Venta LW25, продуктивність в якій збільшена на 17%, зможе забезпечити очищення і насичення приємними ароматами повітряного простору приміщення площею до 40 м2. Для приміщень з великою квадратурою, таких як заміські будинки з просторими холами, музейні та бібліотечні зали або офісні та виробничі приміщення,  оптимальним варіантом буде придбання мийки повітря Venta LW45. Потужне пристрій демонструє продуктивність 270 м3 / год. Досягається це за рахунок  контактної площі барабанних пластин, що становить 4,2 кв. м, що можна порівняти з водяною поверхнею 2-х ванн.

Ароматерапія від Venta як спосіб поліпшення сімейного мікроклімату і здоров'я домочадців

За допомогою ефірних масел venta вам надана можливість не тільки насолоджуватися приємними ароматами, але в значній мірі поліпшити емоційно-психологічний стан домашніх мешканців. Завдяки спеціальним аромадобавкам проти застуди, в складі яких присутній запах  евкаліпта, чайного дерева, ялиці і м'яти, можна перешкоджати розмноженню хвороботворних мікробів в будинку. А якщо вже вас наздогнала застуда, то полегшувати дихання і прискорювати процес одужання. Присутність аромамолекул в повітряному просторі дозволяє уникнути розвитку ускладнень після всіляких хвороб. Також застосування ефірних масел в воздухоочистителе уможливило,  не покидаючи будинку, проведення при захворюваннях дихальної системи, не тільки  профілактичних, але  і лікувальних процедур. Варто відзначити, що придбаний очищувач зволожувач Venta допоможе полегшити стан людей, які страждають від алергії.

Завдяки проведенню ароматерапії за допомогою мийки повітря Venta ви отримуєте відмінну можливість:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей