18.01.2021

Чисте повітря в салоні краси разом з Venta

Чи часто, відвідуючи будь-які місця, ви замислюєтеся про те, чим дихаєте, коли прогулюється на вулиці? Чи піклуєтеся ви про себе, вдихаючи різні запахи, які можуть вас наздоганяти вас в різних місцях, будь то кафе, ресторан, салон краси, лікарня, школа, дитячий сад. Якщо врахувати той факт, що всі ці місця громадські та потік людей, який відвідує їх, неймовірний, то можна тільки здогадуватися що літає в навколишньому середовищі. Кожен з нас, напевно, хотіла б дихати чистим повітрям , який в повному розмірі насичував наш організм киснем!

Салон краси як раз з цих відвідуваних місць, де є повний комплект послуг, починаючи від перукарні, косметології та до манікюру. Його завдання - робити людей гарними і щасливими, а разом з тим і світ! Тільки уявіть, за статистикою, частота відвідувань салонів краси чоловіками і жінками варіюється від декількох раз на місяць до одного разу на два місяці. Однак, часто!

З такою кількістю відвідувачів (смак яких змінюється, а вимоги зростають), салони краси невпинно вдосконалюються. Устаткування йде в ногу з часом, якість і кількість косметичних засобів збільшуються, дизайн приміщення поліпшується, створюючи тим самим все більше конкурентних переваг перед іншими подібними закладами.

В салонах краси дуже важливо враховувати факт наявності хорошої вентиляції, яка може бути представлена ​​у вигляді кондиціонера, витяжки або ж мийки повітря Venta. Для чого вони потрібні? Фарба, розчинник, укладань, манікюр, нагрівальний прилад, постійне миття голів процеси супроводжуються шкідливими випарами, виділенням тепла і збільшенням рівня вологи, а також неприємними запахами. Такі фактори стають хорошим провокатором появи різної цвілі, бактерій і інфекцій.

Звичайно, потрібно дотримуватися санітарних і гігієнічних норм і правил, які в свою чергу, забезпечать комфортний і корисний для роботи мікроклімат, у вигляді свіжого повітря і помірної вологості! З мийкою повітря Venta ви отримаєте відразу двох зайців. Вам вдасться підтримувати необхідну вологість в межах 40-60%, температуру всередині приміщення в діапазоні 21-24 градусів і швидкість очищення - 0,1 м / сек. Саме такі санітарні епідеміологічні норми для салонів краси та перукарень вважаються допустимими.

Повторюся, постійний потік клієнтів, так само потенційно може стати рознощиком інфекцій, які потім будуть парити в атмосфері, але з мийкою повітря Venta ви перестанете про це турбуватися.

Якщо ви власник салону краси або маєте до нього безпосереднє відношення, вам слід звернути увагу на наступний очищувач і зволожувач повітря - Venta LPH60 WiFi. Він здатний на очистку до 99,95%, очищаючи від найдрібніших частинок і вірусів!

Очиститель і зволожувач Venta

 

Venta LPН60 WiFi розрахований для приміщень площею до 75 кв.м. Володіє низьким рівнем шуму, що дуже зручно, адже салони краси, є зоною відпочинку і розслаблення, а надмірний шум здатний знизити рівень комфортного перебування і клієнтського обслуговування, адже відвідувачі перебувають усередині постійно. Мийка повітря Venta, також, усуне в приміщення неприємні запахи, які можуть бути наслідком використаних матеріалів та інших сторонніх  ароматів. За допомогою очищувача Venta відпрацьоване повітря буде вчасно виведений з приміщення!

Якщо у вас все ще не встановлено очищувач, то подбати про це варто вже зараз! Не варто зосереджуватися тільки на забезпеченні необхідних матеріалів! Гідна система очищення повітря  важливий крок, в якому вам допоможемо ми, компанія Venta!

Правильно-організована очистка, допоможе вашому салону краси виділитися серед інших, адже хто, як не ви, подбаєте про здоров'я працівників (які щодня контактують з різними засобами) і клієнтів!

Інші статті