Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Чисте повітря запорука міцного імунітету

Свіже повітря у квартирі чинить сприятливий вплив на імунітет дорослої людини і позитивно позначається на здоров'ї дитини. Для цих цілей застосовують сучасний очищувач повітря, який особливо ефективний у період простудних захворювань. Адже цей прилад не тільки допомагає очистити повітряні маси від мікробів, пилу та інших шкідливих мікроорганізмів, але і також підтримує оптимальні показники вологості в будинку. В результаті всі члени родини будуть почувати себе набагато краще, а це безпосередньо впливає на здоров'я в цілому.

Типи фільтрів для очисників повітря

Чисте повітря можливий тільки в тому випадку, якщо в приладі буде використовуватися хороший і якісний фільтр. Адже основне завдання системи ‒ позбутися від вірусу, різноманітних алергенів, розмір яких досить невеликий.

Виділяють наступні види фільтрів:

Щоб зміцнити власну імунну систему в період простудних захворювань, рекомендується використовувати HEPA-фільтр, який входить до складу приладів Venta. Правильне харчування, здоровий сон і чисте повітря в приміщенні ‒ все це робить прямий вплив на людський організм, сприяє правильному розвитку дитячого організму.

Вплив вологого і чистого повітря на організм людини

Сухий і забруднене повітря у житловому приміщенні провокує постійний кашель. Це пояснюється тим, що недостатній рівень вологості викликає подразнення слизової оболонки. Часто відзначають постійне першіння в горлі, хочеться безперервно кашляти. Як правило, оптимальна вологість повітря в житловому приміщенні повинна варіюватися від 40% до 60%. В результаті полегшується дихання для дорослої людини і дитини, що особливо важливо в період простудних захворювань.

Для людей, які страждають алергічними захворюваннями, одним з небезпечних елементів є пил або квітковий пилок. Це популярний алерген, який досить часто зустрічається в квартирах і приватних будинках.

Обираючи прилад Venta, необхідно враховувати габарити приміщення, де він буде встановлений. Використання HEPA-фільтрів допомагає швидко притягувати і «збирати» всі алергени. Таким чином, у приміщення надходять вже очищені повітряні потоки.

Історія створення водяного фільтра Venta

Принцип роботи 5-ї серії приладів від Venta полягає у використанні очищеної води в якості основного фільтра і для майбутнього зволоження повітряних мас. Водяний фільтр працює наступним чином: повітряні потоки потрапляють всередину приладу і проходять через пластинчастий барабан, що повільно обертається в резервуарі з водою.

В результаті насичення вологою здійснюється на молекулярному рівні:

Вода здатна утримувати дрібні частки розміром від 10 мкм, не дозволяючи їм знову потрапляти в приміщення. Через бічні отвори в приладі очищені і в міру зволожені повітряні маси рівномірно розподіляються по всій кімнаті.

Мийка повітря 5-ї серії була створена із застосуванням принципу холодного випаровування. За допомогою продуманого принципу в кімнаті завжди підтримується оптимальна вологість, що варіюється в межах від 40% до 60%. При цьому вологість буде залежати від температури в приміщенні: чим вище температурні показники, тим більше вологість. Однак виробник виключає можливе перезволоження повітряних мас. Крім того, така мийка не допускає утворення вапняного нальоту на меблях, на поверхні побутових пристроїв.

Переваги HEPA-фільтра

Основна відмінність мийки 6-ї серії від попередніх моделей полягає в високопродуктивної очищення повітряних потоків. Це заслуга запатентованого унікального фільтра Nelior VENTAcel, який може впоратися навіть з самими дрібними частинками розміром до 0,07 мкм, забезпечуючи ефективність очищення до 99,95%. В результаті зволожувач і очищувач повітря відмінно справляється з вірусом грипу, очищаючи повітряні маси від мікробних організмів.Виходячи з конструкції, такий фільтр являє собою тонкий шар волокон маленького діаметру, що набагато менше в порівнянні з діаметром стандартних HEPA-фільтрів.

Додатково моделі 6-й серії укомплектовані спеціальним фільтром-сіткою, здатним захоплювати більші частки: шерсть домашніх тварин, пил. Таким чином, вдалося збільшити ефективність головного фільтра VENTAcel. Попередній фільтр досить регулярно очищати і промивати для повторної експлуатації.

При використанні мийки повітря 24/7 заміна сучасного фільтра Nelior VENTAcel потрібно через 1 рік експлуатації. Якщо ж фільтруючий матеріал піддається середній частоті експлуатації, його заміна буде потрібно не раніше, ніж через 2 роки. Середній експлуатаційний термін фільтра безпосередньо залежить від частоти застосування фільтра повітря та якості повітря в кімнаті.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей