Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Що таке мийка повітря?

Періодично люди задають питання: «Що таке мийка повітря?». Саме поняття «мийка повітря» вперше було застосовано 1981 року розробником таких приладів, німецькою компанією «Venta Luftwaescher GmbH». У назві компанії слово Luftwaescher буквально перекладається як «миття, промивання повітря». Так були названі розроблені цією компанією прилади, принцип роботи яких підглянутий у самої природи і виконує одночасно дві функції: очищення і зволоження повітря.

Як у природі дощ вимиває з повітря пил та інші забруднювачі, одночасно зволожуючи його, так і в приладах «мийка повітря» забруднене і сухе кімнатне повітря затягується в прилад і проходить крізь пластинчастий барабан, що обертається у воді. Повітря в буквальному сенсі промивається. Навіть найдрібніші частинки розміром до 10 мікрон (10/1000 міліметра) утримуються водою. Одночасно чиста вода випаровується з поверхні дисків за методом холодного випаровування, визнаному кращим.

Природний спосіб зволоження й очищення повітря

Природний спосіб зволоження й очищення повітря

Відомий факт, що концентрація частинок в приміщенні перевищує концентрацію вуличну більш, ніж у шість разів. Це пов'язано з тим, що повітря в приміщенні не схильний до самоочищення, як це відбувається в природі. Особливо слід звернути увагу на якість повітряного середовища в холодний період часу. Циркуляція повітря в приміщенні значно сповільнюється, а опалювальні системи роблять його сухим. Таким чином, концентрація забруднювачів зростає, а в умовах недостатньої вологості, частинки перебувають у зваженому стані і не осідають..

Зволоження й очищення повітря мийкою повітря Venta

Зволоження та очищення повітря природним чином
в приміщенні за допомогою мийки повітря Venta

Мийка повітря Venta – перший побутовий прилад, який зволожує і очищає повітря без використання змінних фільтрів. Мийка повітря гігієнічна, вкрай проста в експлуатації та догляді.

Повітря промивається і очищається від:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей