Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Для чого потрібні зволожувачі повітря

потрібний зволожувач повітря

Вологість повітря ‒ показник, в результаті якого вдається визначити кількість вологи в повітряних масах.

Представлена величина залежить відразу від декількох важливих чинників впливу :

Мікроклімат у будинку багато в чому залежить від певних показників вологості повітря в кожній з кімнат.

Приміром, в дитячій кімнаті повинен зберігатися найвищий рівень вологи, який варіюється в межах від 50 до 60Ведь зростаючий організм має ще незміцнілу імунну систему, яка легко піддається негативному впливу ззовні.

Для робочого кабінету досить зберігати вологу 40-60Такие показники сприяють концентрації уваги дорослої людини, підвищують працездатність.

Для вітальні і спальні повітря необхідно зволожувати до 40-50Этого буде досить для створення комфортних умов в спальні під час сну і якісного відпочинку.

Таку вологість важливо зберігати і підтримувати упродовж усього року ‒ і взимку, і літом.

Що відбувається, якщо повітря в кімнаті занадто сухій

сухе повітря вам допоможе зволожувач

Сухими повітряні маси називають, якщо показники вологості складають менше мінімально допустимої норми в 40Далеко не кожна людина знає, що перші симптоми поганого самопочуття можуть свідчити про недостатню кількість вологи в повітрі.

Шкода сухих повітряних потоків проявляється наступними поширеними ознаками:

В процесі вдихання сухого повітря людина створює додаткове навантаження на свій організм. Це стає причиною поступового зниження захисних функцій імунної системи. В результаті починаються проблеми із здоров'ям, часта застуда.

Крім того, жінки відмінно знають про шкоду сухих повітряних мас на якість нашої шкіри. Адже саме такі маси вважаються головною причиною передчасного старіння шкірного покриву.

Недостатня вологість негативно позначається і на предметах меблів в приміщенні, прискорюючи знос:

Дерево швидко усихає і втрачає свій колишній зовнішній вигляд.

Крім того, відмічають підвищену активність побутового пилу в кімнаті, поступово гинуть кімнатні рослини.

Як виміряти рівень вологості повітря

Відмічають різні види приладів і способів, за допомогою яких вдається виміряти рівень вологості в квартирі або у будинку.

Спеціальні пристрої для виміру ‒ це гігрометри або вологоміри. Причому в процесі купівлі краще всього вибирати прилади з допустимою погрішністю не більше 1В осоружному випадку пристрій вважається малоінформативним.

Також, перевірити, наскільки повітряні потоки насичені вологою можна за допомогою простого примітивного способу:

Якщо склянка покривається «росою» і досить швидко висихає, значить, в квартирі недостатні показники вологості.

Якщо на склянці утворилися великі краплі води, яка стікає, значить, вологість надмірна.

Якщо поверхня склянки залишається «спітнілою», але при цьому краплі не стікають вниз, значить, у будинку помірна вологість.

На що звертати увагу при виборі зволожувача

допомога у виборі зволожувача очисника

Навіщо зволожувати повітряні маси в приміщенні, ми вже розібралися. Тепер, важливо зрозуміти, як правильно підібрати зволожувач повітря для власної квартири. У продажу представлені різні моделі: ультразвукові, парові, традиційні.

Незважаючи на їх конструктивні і функціональні особливості, відмічають декілька стандартних критеріїв вибору :

Далеко не останню роль при купівлі грає також зовнішній вигляд приладу. Важливо, щоб пристрій відмінно вписувався в інтер'єр приміщення.

Venta має усі переваги ідеального зволожувача

Компанія Venta займається виробництвом високоякісних зволожувачів повітря, які підкорили сучасний ринок своєю продуктивністю і оригінальним дизайном. Приміром, модель Venta LW25 має унікальну трапецієвидну форму, завдяки якій всередину приладу затягується ще більша кількість повітря. Корпус пристрою виконаний з екологічно чистого пластика чорного або білого кольору. Такі класичні забарвлення дозволяють приладу відмінно вписуватися в різні стилі інтер'єру.

Окрім мінімального споживання електроенергії і низького рівня шуму, представлені моделі від німецького бренду доповнені функцією автоматичного відключення зволожувача при недостатній кількості води в резервуарі. За стильний дизайн відповідає тонка і акуратна панель управління, укомплектована LED підсвічуванням і спеціальним індикатором рівня води.

Купити зволожувач повітря в Україні може кожен покупець, звертаючи увагу на площу приміщення, в якому знаходитиметься цей прилад. Завдяки методу холодного випару на поверхні меблів не осідатиме білий кальцієвий наліт.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей