Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Фізіотерапія вдома з мийкою повітря Venta

Здоров'я людини – це гармонія всіх життєвоважливих систем, а також їх злагоджена робота. Збій в кожній з систем стає причиною погіршення стану і самопочуття, що призводить до різних захворювань. Захистити себе на вулиці від негативного впливу мікробних організмів дуже складно. Особливо, якщо мова йде про місцях великого скупчення людей. Але у власній квартирі кожна людина має можливість створити сприятливий мікроклімат за рахунок застосування спеціальних приладів.

У сучасній медицині вже давно вивчається таке поширене поняття, як фізіотерапія. Це розділ, який вивчає всілякі лікувальні властивості різних фізичних факторів, а також їх застосування для профілактики вірусних захворювань. Протягом довгого часу людський організм піддавався негативному впливу ззовні. Постійне використання медикаментів призвело до того, що багато віруси «навчилися» не реагувати на дані препарати.

Залишається одне правильне рішення – фізіотерапевтичні способи, який разом з іншими методами посилюють процес боротьби з вірусними захворюваннями. Одним з головних приладів сучасної фізіотерапії є зволожувач-очищувач повітря від компанії Вента.

Переваги сучасної мийки повітря

Зволоження повітряних потоків в закритому приміщенні – одне з головних завдань даного пристрою. Оптимальні показники вологості роблять позитивний вплив на людський організм. Адже лікувальний ефект від теплої пари часто застосовують під час процедури інгаляції. Якщо вологість в кімнаті становить від 50% – це ідеальне профілактичне фізіотерапевтичне засіб у результаті боротьби з різними видами захворювань:

Користь зволожувача повітря досить величезна. Постійна робота приладу дозволяє очищати повітряні маси від дрібних частинок. Таким чином, конструкція з легкістю справляється з вірусом грипу.

У процесі виробництва кожної моделі виробник використовував принцип зеленої енергії, який користується особливою популярністю у європейських країнах. У результаті кожна з деталей повітроочисника підлягає подальшому процесу переробки. Тому такий прилад можна сміливо назвати екологічно чистим і безпечним.

Зволожувачі і ароматерапія

Благотворний вплив ароматів на людський організм вже давно було доведено наукою. Використовуючи зволожувач з ароматизацією, можна створити в приміщенні не тільки приємний аромат, але і також забезпечити правильний профілактичний ефект – тонізуючий і м'який.

Кожне натуральне масло відповідає за стимуляцію певних систем в організмі:

В магазині запропоновано одразу шість різних ароматів олії. Це натуральні ефірні продукти, які спеціально були розроблені для холодних сезонів, коли ризик застудитися досить високий.

Ефірні масла дуже концентровані, тому при додаванні їх у воду, необхідно враховувати рекомендації виробника. В результаті такі добавки полегшують дихання і містять у своєму складі мікроелементи, що є відмінними профілактичними засобами в період захворювань. Такі елементи зміцнюють імунну систему, оберігаючи її від негативного впливу ззовні.

Зволожувач повітря у боротьбі з вірусними захворюваннями

Недостатня вологість у житловому приміщенні робить згубний вплив на здоров'я дорослого та дитини. Сучасний зволожувач є справжнім бар'єром на шляху активного поширення бактерій, пилу та інших шкідливих часток, які знаходяться в повітряних потоках.

За рік у квартирі, офісі або будинку збирається величезна кількість хвороботворних мікроелементів, руйнують імунітет людини. Разом з мийкою повітря Venta вдається знищити будь-який вірус.

Сучасні прилади доповнені системою фільтрації, яка відрізняється наступними перевагами:

Купити представлений товар за вигідними цінами може кожен бажаючий, попередньо ознайомившись з популярними моделями.

Принцип роботи мийки Venta lw45

Venta lw45 – сучасний прилад, конструкція і робота якого досить проста. В якості фільтра розробники використовували воду. Згідно з відгуками покупців, такі мийки повітря відмінно справляються зі своїми основними завданнями і характеризуються тривалою експлуатацією.

Повітряні маси з кімнати швидко затягуються всередину конструкції і проходять через пластинчастий барабан, який у свою чергу обертається у воді. Таким чином, у воді залишаються навіть найдрібніші частинки пилу, бруду і мікробів розміром від 10 мікрон. Також, прилад захищає від квіткового пилку, що особливо важливо для алергетиків, і від сигаретного диму.

Разом з цим чиста вода випаровується, насичуючи повітряні потоки необхідною кількістю вологи. За рахунок принципу холодного випаровування повітря в кімнаті зволожується до оптимальних показників – 40-60%.

Мийка повітря будинку не займе багато вільного місця, так як відрізняється компактними габаритами. Вона представлена в чорному або білому корпусі і характеризується стриманим дизайном, тому легко впишеться в будь-який стиль інтер'єру. Вибір відповідної моделі здійснюється з урахуванням площі приміщення, де буде встановлений прилад. Такі зволожувачі відмінно підійдуть для спальні, дитячої кімнати, вітальні.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей