21.01.2021

Гігієнічна добавка для дезінфекції повітря

При зволоженні і додаткового очищення повітряних потоків прийнято використовувати спеціальні мийки від Вента. Вони допомагають зібрати всю пил, бруд, шерсть домашніх тварин і інші негативні елементи, що знаходяться в повітряних потоках. Однак всі перераховані компоненти постійно збираються і залишаються усередині конструкції. Тому мийка повітря потребує регулярного чищення.

В ємності для води створюється сприятливе середовище для утворення бактерій, грибка і цвілі. Рідина поступово змінює свій природний колір, з'являється неприємний запах.
Для вирішення такої проблеми розробники часто вдаються до застосування різноманітних фільтрів бактерицидного типу. Однак це малоефективні способи, що не приносять тривалих результатів. Тому було прийнято рішення використовувати спеціальні добавки.

Представлена гігієнічна добавка здатна покращувати і пом'якшувати воду, а також стримувати активний ріст мікроорганізмів в закритому середовищі. В інтернет-магазині представлений великий асортимент всіляких засобів за демократичними цінами, що є відмінним доповненням для очищувачів-зволожувачів.


Якісна дезінфекція повітря разом

Розробники постійно працюють над створенням унікальної добавки для сучасних мийок ‒ гігієнічна добавка Venta для дезінфекції повітря. Hygienemittel використовується для пом'якшення рідини, що виконує функцію фільтру, оберігаючи всі деталі приладу від мікробів, цвілі і неприємного запаху.

Особливості використання:

Гігієнічна добавка Venta сприяє поліпшенню біологічного складу води. Поповнювати запаси добавки можна через 10-14 днів, що підтверджує економна витрата кошти. Використану рідину виливають в каналізацію, так як вона не представляє небезпеки для екології.

У використовуваній воді міститься досить багато вапна (солей). Під час випаровування рідини на пластинчастому барабані приладу відзначають утворення білих нальотів. Для вирішення даної проблеми потрібно купити очищувач для приладу Venta.

У складі такого засобу міститься набір компонентів, що «змушує» вапно кристалізуватися. Таким чином, замість важкого осаду відзначають утворення прозорої плівки, що з'являється на дні резервуару. Цю плівку можна з легкістю прибрати після миття піддону. Для догляду за очисником досить промивати його під проточною водою. В результаті добавка використовується у вигляді засоби гігієни та очищення приладів.

Зменшуючи показники жорсткості води, вдається привести в норму оптимальну вологість ‒ 40-60% в кімнаті. Крім того, така добавка не зникає разом з вологою, а зберігається всередині ємності.

 

Особливості якісної дезінфекції:


• Гігієнічний засіб було спеціально розроблено для приладів компанії Venta.
• Речовина було розроблено за рахунок компонентів, що підтверджують гігієнічний дію мийки.
• Зволожувач і очищувач повітря не вимагають частої зміни рідини.

Гігієнічний засіб від Venta затримує всі алергени, які не змочуються водою. В іншому випадку вони могли б з легкістю потрапити назад в повітряні маси, що надходять в приміщення. У цей список входять різні синтетичні волокна або натуральні волокна, шерсть домашніх тварин. Тому даний засіб додатково виконує фільтруючі функції, гарантія більш якісне очищення повітряних потоків.Склад і особливості застосування

 

Купуючи очищувачі повітря від Venta, кожен покупець отримує можливість протестувати гігієнічну добавку. До кожного приладу запропоновано 1 флакон пробника об'ємом 50 мл

Витрата для кожного приладу буде абсолютно різним:

• Для Venta LW15 необхідно за один раз вилити 1/2 флакона.
• Для Venta LW25 потрібно 2/3 флакона.
• Для Venta LW45 потрібно використовувати 1 цілий флакон.

Щоб розібратися, як користуватися гігієнічною добавкою, розраховуючи витрати, достатньо ознайомитися з інформацією флаконах: там перераховано весь модельний ряд компанії Venta і точну кількість речовини.

В склад не входять всілякі концентровані речовини, які заборонено використовувати без застосування відповідних дозволів. Крім того, продуманий склад вважається абсолютно безпечним для всіх людей, домашніх тварин, а також для алергіків. В останньому випадку застосування подібних засобів особливо актуально, так як прилад очищає повітряні маси від основних алергенів, забезпечуючи можливість людині дихати чистим повітрям.

Крім того, компанія Venta пропонує всілякі добавки для приладів, що використовуються в зимовий період. Боротьба з вірусами за допомогою гігієнічної добавки стала можливою завдяки унікальним ароматам.

Інші статті