25.01.2021

Дихальна гімнастика для зміцнення імунітету

Під дихальною гімнастикою прийнято розглядати певну послідовність вправ.

Основна мета такої гімнастики полягає в наступному:

  • Можливість збільшити надходження необхідної кількості кисню в м'які тканини.
  • Підвищити стійкість свого організму до гіпоксії.
  • Розробити легкі, запобігти захворюванням бронхів.

Найпопулярніший і відносно нескладний спосіб - це вправи з вольовою затримкою дихання.

Види дихальної гімнастики

Виділяють кілька видів даної гімнастики, кожен з яких відрізняється певною метою і процесом виконання:

   • Гімнастика Стрельникової. Кожну секунду людина робить короткі і активні вдихи через ніс, напружено вдихаючи повітря в саму глиб легких.
   • Гімнастика Бутейко. Виконується затримка вдиху до появи неприємних відчуттів, пов'язаних з нестачею повітря.
   • Гімнастика Мюллера. Такі вправи діляться на два основних види: природне повільне дихання з нахилами вперед і швидке дихання, коли при кожному вдиху / видиху людина виконує нахили / випрямлення.

Це три найпоширеніші види дихальної гімнастики, спрямованих на зміцнення людського організму, а також на профілактику різних захворювань, пов'язаних з легкими.

Користь дихальної гімнастики для дорослої людини

Гімнастика дозволяє поліпшити кровообіг і лімфовідтік, налагодити кровопостачання внутрішніх органів, запобігає застійне запалення легенів.

Особливо важливі і корисні такі вправи для людей похилого віку. Адже це відмінна профілактика захворювань легеневої системи, всіляких патологій вуха, горла чи носа. Допомагає в якості допоміжної терапії при захворюваннях ендокринної та серцево-судинної системи.

Користь дихальної гімнастики для дітей

В процесі виконання таких вправ відбувається активне насичення крові киснем. Як результат відзначають покращену роботу серцево-судинної системи, легенів, головного мозку, травної системи і легенів.

Дихальна гімнастика для дитини є відмінною профілактикою захворювань, пов'язаних з неправильною роботою органів дихання. Така гімнастика сприяє ефективному зміцненню дитячого імунітету, розвиває ще не зміцнілу дихальну систему. Це відмінний захист дитячого організму від всіляких простудних захворювань.

Наявність чистого і зволоженого повітря

В складі повітря, крім кисню і вуглекислого газу, знаходиться також озон, оксид азоту, сірководень, різні мікроорганізми і величезна кількість пилу. В результаті активного впливу техногенних і природних факторів відзначають різний склад повітря. Особливо важлива проблема забруднених повітряних мас для жителів мегаполісів, які живуть неподалік від проїжджої частини, підприємств і інших заводів.

Саме тому для наших дихальних шляхів так важливо підтримувати високу якість повітря хоча б у себе вдома.

Дихальна гімнастика з приладами Venta

Вологість в житлових приміщеннях - один з найважливіших факторів впливу на людський організм разом з температурою повітря. Щоб проводити дихальні гімнастики вдома було набагато легше і простіше, потрібно подбати про наявність чистого і в міру зволоженого повітря в кімнаті.

Мийка Venta є ідеальним помічником для людей, які бажають організувати в своєму будинку або в квартирі сприятливий мікроклімат. Адже при виконанні вправ, пов'язаних з дихальною гімнастикою, людині доводиться робити різкі вдихи. Якщо мова йде про сухих і забруднених повітряних потоках, зробити такі вправи правильно досить складно. Адже сухе повітря разом з частинками пилу і всілякими алергенами є основним подразником для нашої слизової. Як результат: виникає задушливий кашель, першіння в горлі, з'являється бажання постійно чхати.

Тому перед початком виконання даних вправ важливо підготувати приміщення, використовуючи очищувач і зволожувач повітря.

Використання ароматерапії при дихальній гімнастиці

Мийки повітря від Venta можна використовувати також в процесі ароматерапії. Для цього застосовують спеціальні добавки у вигляді ефірних масел, які додають в ємність з водою. Таким чином, крім зволоження і очищення повітряних мас здійснюється позитивний вплив ефірних масел на організм людини.

В процесі виконання дихальної гімнастики здійснюється інгаляція в домашніх умовах. Цей спосіб особливо ефективний під час лікування простудних захворювань, а також для профілактики подібних захворювань.

Ефективність ароматерапії при гімнастики була підтверджена численними випробуваннями, згідно з якими у 93% людей з 100% було відзначено значне поліпшення самопочуття і сну. Крім того, зменшилися або повністю зникли основні симптоми протікають захворювань. Помітно зменшилася частота нападів кашлю, легше стали відділятися мокротиння, зникли хрипи в легенях.

Прилади Вента зроблять комфортним повітря у Вашому будинку

Згідно з проведеним експериментам було доведено, що повітря в будинку вважається більш небезпечним для людини, ніж вуличний. Це пояснюється наявністю деякої ізоляції, що зберігає тепло в закритому приміщенні. Тому шкідливі компоненти, що знаходяться в повітряних масах, не мають можливості покинути кімнату.

Venta LW25 - одна з найпоширеніших моделей очисників-зволожувачів повітря, розрахована на площу до 25м2. Це популярний побутовий прилад, який не займає багато місця в квартирі.

Важливою перевагою сучасних мийок є, якісна очистка повітряних мас від мікробів, алергенів і дрібних частинок пилу. Купити зволожувач повітря може кожен власник будинку або квартири, підтримуючи в своїх оселях ідеальні умови для проживання всіх членів сім'ї.

Інші статті