27.01.2021

Грип в Україні: симптоми і профілактика

 В Україні очікується відразу чотири штами вірусу, про які повинен знати кожен українець. Це допоможе підготуватися до майбутнього «наступу» інфекції. Перший штам почнеться вже зовсім скоро – восени з першим серйозним похолоданням. Міністерство охорони здоров'я вже встиг попередити про початок сезону захворювань.

У список найбільш небезпечних вірусів входить сінгапурський А (H3N2), ознаки якого вже були помічені в 2019-2020 році. Небезпека цього захворювання полягає в тому, що він може стати основною причиною ускладнень, одним з яких є пневмонія. Щоб виключити епідемію кожна людина має подбати про проходження обов'язкової вакцинації.

Крім сінгапурського вірусу українцям варто побоюватися ще трьох:

 • вірус A/Brisbane/02/2018 (H1N1);
 • вірус, ідентичний з B/Phuket/3073/2013;
 • вірус, схожий на B/Colorado/06/2017.

У жовтні цього року уряд закупить необхідну кількість вакцини від грипу. Адже профілактика захворювання набагато краще і ефективніше в порівнянні з запущеним ГРВІ, лікування якого може викликати ускладнення.

Симптоми грипу

Під грип прийнято розглядати гостре респіраторне захворювання, викликане негативним впливом вірусу на людський організм. Така застуда швидко поширюється, так як передається по повітрю – через кашель, чхання і близький контакт з хворою людиною.

Перші ознаки захворювання виявляються буквально відразу. Процес хвороби може тривати від кількох днів до кількох тижнів – все залежить від ступеня занедбаності.

Основні симптоми:

 • підвищена температура, яку неможливо збити протягом довгого часу;
 • лихоманка;
 • постійні головні болі;
 • ломота у всьому тілі;
 • нудота і втрата апетиту;
 • біль у горлі, що поступово переходить у кашель.

Щоб убезпечити себе від подібних симптомів, найкраще – це щорічна вакцинація від грипу. З допомогою вакцинації можна зменшити ризики захворювання і зміцнити власний імунітет.

Причому важливо пам'ятати про те, що проводити вакцинацію необхідно задовго до активності свинячого грипу або інших вірусних захворювань. Одними з перших, хто потребує обов'язкової вакцинації, вважаються діти. Їм потрібно вводити відразу дві дози: першу у жовтні, а другу – через місяць. Таким чином, імунна система вашого чада буде під надійним захистом.

Ефективна боротьба з грипом – застосування мийки повітря

Перше різке похолодання восени – це завжди випробування для нашого організму, який ще не підготовлений до такої зміни погодних умов. Саме тому осінньо-зимовий період вважається найбільш небезпечним, коли з'являється ризик підхопити застуду на вулиці або в приміщенні (під час контакту з хворою людиною).

конструкція мийки повітря Venta виключає проникнення частинок розміром до 0,07 мікрон, що допомагає з легкістю справлятися з вірусом грипу

 

Якщо в квартирі, будинку або офісному приміщенні відсутня природна циркуляція повітряних потоків, тоді разом з теплом створюються сприятливі умови для поширення мікробів. Виключити утворення подібних процесів допоможе і зволожувач очищувач повітря Venta. Це сучасна мийка повітря, в якій поєднано одразу кілька необхідних функціональних можливостей:

 • зволоження сухого повітря у квартирі;
 • очищення повітряних потоків від всіляких хвороботворних мікроорганізмів.

Таким чином, Venta – мийки повітря, які справляються не тільки з частинками пилу, але і допомагають боротися з бактеріями. Навіть якщо в будинку вже є хворі члени сім'ї, такий пристрій буде сприяти якнайшвидшому одужанню, тим самим запобігаючи можливе зараження інших мешканців.

Процес експлуатації мийки повітря

Наявність зволоженого і очищеного повітря в приміщенні – це сприятливе середовище для кожної людини. Такий клімат позитивно позначається на слизових дихальних шляхів, які не пересихають.

Сучасний кліматичний комплекс укомплектований відразу трьома фільтрами, що забезпечує якісну потрійний захист від мікроорганізмів та пилу. Таким чином, кімната площею до 75 м2 наповнюється на 99,95% очищеними потоками повітря. Одним з важливих доповнень конструкції вважається HEPA фільтр, який моментально видаляє віруси і тим самим є ідеальної профілактикою грипу. Причому встановити мийку можна в офісних приміщеннях або будинку.

У період епідемії людина може заразитися вірусом практично скрізь – починаючи від транспортного засобу і, закінчуючи продуктовими магазинами. Мікроби грипу поширюються блискавично. Тому важливо, хоча б вдома, створити затишний і комфортний куточок, де можна бути спокійним за власне здоров'я та здоров'я своїх близьких.

Переваги мийки повітря

Очищувач повітря Venta – сучасний якісний пристрій, завдяки якому вдається створити в будинку оптимальний мікроклімат, що особливо важливо в осінньо-зимовий період.

Застосування різних моделей мийки повітря викликано рядом незаперечних переваг:

 • під час тривалої експлуатації пристрій споживає мінімальну кількість електроенергії;
 • конструкція виключає проникнення частинок розміром до 0,07 мікрон, що допомагає з легкістю справлятися з вірусом грипу;
 • наявність вбудованих датчиків дозволяє створити індикацію характеристик повітряних потоків в режимі реального часу;
 • застосування сучасних технологій допоможе боротися з різними видами хвороботворних мікроорганізмів;
 • наявність спеціальної технології «холодної пари» допоможе запобігти процес перезволоження повітря в кімнаті.

Таким чином, на предметах меблів не буде утворюватися білий наліт, а в кутах виключено появі цвілі.

Купити зволожувач-очищувач повітря в Україні необхідно заздалегідь – готуючись до сезону застудних захворювань. Цей пристрій допоможе створити ідеальний мікроклімат, який необхідний для хорошого самопочуття кожного члена сім'ї. Це відмінний помічник у боротьбі з вірусними хворобами в сезон епідемій.

Інші статті