Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як вплинути на якість повітря під час лісових пожеж

Основний винуватець більшості лісових пожеж ‒ людина. Саме людський фактор впливає на утворення та подальше поширення вогню по всій території. Найпоширеніші причини виникнення пожежі: спалювання сміття, сільськогосподарські подпалы, непотушенная сигарета або сірник, пікніки, на яких розводять багаття.

Якість повітря під час лісових пожеж помітно погіршується. В результаті горіння сухої трави, дерев разом із димом в атмосферу потрапляють шкідливі частинки, які людина вдихає з повітряними потоками. Згідно зі статистикою найчастіше пожежі відбуваються саме на вихідні або на свята, коли більшість людей вирушають на пікніки.

Ще одна поширена причина загоряння лісу ‒ полювання. При використанні мисливської рушниці може вилетіти елемент патронів, який поступово тліє, провокуючи займання.

У лісі можна зустріти поляни, завалені сміттям і скляними пляшками. У сонячну погоду скляні частинки «ловлять» промені і виступають в якості запальних лінз. Причиною пожежі стає погано потушенный вогонь, що призводить до страшних наслідків.

Як пожежі впливають на якість повітря

Кожен рік природно-кліматичні умови поступово змінюються в результаті пожеж лісових масивів. Негативний вплив від таких наслідків відчуває на собі кожна людина, а особливо це стосується алергіків.

Клімат псується в результаті того, що в атмосферу потрапляє вуглекислий газ, а кисень, навпаки, зменшується.

Погіршення якості повітряних мас відзначають з наступних причин:

Крім того, пожежі несуть за собою не менш страшні наслідки ‒ дим. Саме в димі міститься найбільша кількість негативних частинок, які людина вдихає.

Якщо людина знаходиться недалеко від вогнища загоряння, він дихає димом, у якому міститься попіл і сажа. В повітряні маси потрапляють величезні потоки хлорорганічних сполук. Сильна задимленість зменшує необхідну кількість вологи і пересушує повітря. Разом з повітряними потоками відзначають забруднення всієї біосфери.

Що потрібно робити для того, щоб убезпечити себе

Небезпека лісових пожеж досить висока, так як вони негативно впливають на здоров'я не тільки тих людей, що знаходяться біля вогнища загоряння, але й на мешканців населених пунктів, що проживають досить далеко. Це пояснюється тим, що з допомогою вітру дим, а разом з ним і небезпечні частинки, що переносяться на великі відстані.

у разі задимленості потрібно пам'ятати про декілька важливих правила:

Ще один перевірений спосіб захисту ‒ використання зволожувача-очисника. Цей прилад допомагає впоратися з забрудненими повітряними масами, які необхідно додатково зволожити. Воздухоочиститель сприяє позбавленню від всіляких токсичних домішок, що знаходяться в повітряних масах.

Очищення від токсинів за допомогою зволожувача очищувача (мийки повітря)

Для дому та офісу рекомендується використання спеціальних приладів, здатних допомогти під час активного розповсюдження диму при пожежах. Щоб створити комфортні умови для всіх працівників або членів сім'ї, рекомендується придбати зволожувач і очищувач повітря в Україні від Venta.

Головне завдання такого приладу ‒ позбавитися від різних токсичних домішок, що негативно впливають на людське здоров'я. Серед найбільш небезпечних компонентів відзначають чадний газ і продукти горіння, що забруднюють атмосферу. Крім того, мийка повітря також допомагає позбутися від неприємного запаху гару, який проникає в житло разом з потоками вуличного повітря.

Основна перевага сучасних приладів полягає в тому, що вони повністю очищають повітряні маси. На виході ‒ очищені повітряні потоки без вмісту озону та інших компонентів, що виникають при переробці. Додаткове гідність повітря можливість знезаразити повітря в закритій кімнаті.

Мийки повітря нового покоління

Зволожувачі повітря активно використовуються також і для очищення всього повітряного простору в квартирі або в офісі. У період лісових пожеж люди не мають можливості часто провітрювати закриті приміщення, через що порушується мікроклімат в оселі. Для цього доцільно використовувати очищувач повітря, який допомагає боротися з сухими повітряними масами.

Переваги приладу:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей