Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як боротися з алергією без препаратів

Осінь у розпалі: зниження температури, зміна гардероба на більш теплий, організм перебудовується на похолодання, в той же час часті застуди або ж захворювання серйозніше. Імунна система організму слабшає, стає сприйнятлива до інфекційних збудників. Слизова оболонка людини починає гостро реагувати на будь-який контакт з інфекціями, викликаючи різні алергічні реакції.

Дослідження показали, що алергія, те саме тліючим вугіллячкам, це постійне крихітне запалення всередині організму, а люди, схильні до неї більше інших, сприйнятливі до захворювань ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції) і бронхіту, частіше хворіють і складніше переносять симптоми хвороби. Подібне запалення швидко активізується, як тільки в організмі помічені, різного роду, вірусні інфекції, що може погіршити симптоми алергії і розвинути напади у людей схильних до бронхіальної астми.

Вам буде цікаво дізнатися, як можна звести до нуля часті захворювання і позбавити себе від постійних набігів на аптеки.

Для початку варто розібратися, що до чого. Алергія - це стан, при якому організм, реагує на зовнішні подразники (вуличний пил, шерсть тварин, грибки, пилок і ін.). Залежно від складності представлена ​​в двох формах: легка (супроводжується незначними подразненнями у вигляді нежиті, чхання, свербіж), складна (супроводжується набряками і анафілактичним шоком).

Частою причиною загострення алергії є гігієна будинку (залишки чистячих хімічних засобів після збирання, накопичення пилу, волосся від домашніх тварин, різноманітних мікроорганізмів, не видимих ​​для людського ока). Так, часте вологе і сухе прибирання, прання постільної білизни при високій температурі, позбавлення від старих меблів і підтримання чистоти частково мінімізує прояв алергії, але не захистить вас від дрібних вірусів і бактерій.

Є альтернатива препаратам від алергії і вірусних захворювань.

Природно, лікувати алергію можна і медикаментозно, однак такий спосіб допоможе полегшити хіба що симптоми, але ніяк не позбавить вас від постійного дискомфорту. Таким чином ви зможете забути про неї на короткий час, а після зіткнення з алергеном ви знову, як ні в чому не бувало, відчуєте на собі всі принади.

Таким чином, забезпечення оптимального рівня якості повітря , одна з сучасних клопоту для нинішнього покоління.В умовах постійного його погіршення, в слідстві зовнішніх впливів - контролювати повітря і його склад стає все складніше. Саме тому все більша увага прикута до розробки і удосконалення спеціальних очищувачів повітря .

Найпопулярніший нелікарський спосіб запобігання алергії наявність у вашому домі (офісі) спеціалізованого очищувача повітря ! Тільки він здатний якісно і ретельно очистити приміщення від різних забруднень і інфекцій!

Наприклад, Venta LP60 WiFi , має два набори фільтрів потрійної фільтрації, тобто повітря в приміщенні здатний очиститися до 99,95%! Ця модель очищувача позбавляє повітря від мікроскопічних вірусів і бактерій, що дозволяє уникнути різних захворювань органів дихання.

Настільки ретельне очищення неможливо здійснити самостійно, тільки за допомогою очищувача повітря Venta ви досягнете приголомшливого результату!

Ваша алергія кане в лету, різн захворювання дихальних шляхів обійдуть вас стороною, ваша сім'я або колеги по офісу нічого не загрожує!

Напевно, не існує кращого вкладення, крім як Venta LP60 WiFi. Низьке споживання енергії, компактність, висока працездатність, малошумність - всі ці переваги зібрані в одній моделі! А наявність функції WiFi дозволить вам управляти пристроєм віддалено, де б ви не знаходилися!

Чистота повітря в приміщенні заставу чистого повітря, а разом з ним і здоров'я!

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей