Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як уникнути акліматизації

Час відпусток і довгоочікуваних поїздок!

В різні пори року існує сила-силенна можливостей поїхати в будь-який куточок земної кулі, як то кажуть, були б гроші.

Зміна обстановки, часового поясу, нові враження та емоції, нова кухня, клімат, традиції, звичаї, мову в кінці кінців - все це приємні супутні будь-якої поїздки за межі вашої країни.

Але мало хто замислюється про те, що акліматизація наздожене вас в будь-якій точці земної кулі, куди б Ви не йшли.

В даній статті пропоную розібратися, що таке акліматизація, її причини, ознаки, за допомогою чого до акліматизації можна підготуватися і пом'якшити її симптоми!

Акліматизація - це процес, в результаті якого організм адаптується до змін умов навколишнього середовища. Це якась захисна реакція, в результаті якої організм перебудовується до нових умов.

Сама по собі акліматизація з'являється на 2-4 день з моменту приїзду, а тривати може до 10 днів. А залежати може навіть від індивідуальних особливостей організму, таких як вік, комплекція, рівень фізичної підготовки.

З огляду на доступність подорожей, яка збільшується з кожним роком, проблема акліматизації стає все більш популярною. Адже зміна звичок, таких як нова їжа, вода, нові погодні умови, вологість повітря або ж його сухість, вміст кисню в повітрі, мають значний вплив на організм людини, як би нам того не хотілося.

Процес акліматизації складається з декількох етапів:

1. Етап перший, спостерігається загальна загальмованість, знижується працездатність, з'являється сонливість і навіть безсоння, швидка стомлюваність, порушується робота травної системи.

2. Етап другий, спостерігається розгальмування, підвищена реактивність, почастішання дихання і серцебиття.

3. Етап третій, заключний, організм підвищує загальну стійкість і мінімізує витрати енергії.

Але акліматизація має і так звані плюси: таким чином, організм набуває здатності до адаптації, що в майбутньому допоможе уникнути дискомфорту при подібній зміні обстановки.

Фахівці радять вживати заходів для полегшення акліматизації, це можуть бути сиропи і таблетки - при наявності кашлю, жарознижуючі - при наявності температури, нудоти або антибактеріальні ліки. Але настійно рекомендую не займатися самолікування, будь-який прийом ліків здійснюйте після консультації з лікарем!

Зменшити або згладити симптоми акліматизації вам допоможуть наступні рекомендації:

1. За деякий час до поїздки практикуйте зміну часових поясів, наприклад, лягати пізніше, а вставати раніше, так як організатор заочно буде підготовлений до зміни часу.

2. Обов'язкова наявність фізичних навантажень, крім того що це допоможе вам виглядати надзвичайно на пляжі, це зміцнить ваш організм, так як ви будете в хорошій фізичній формі.

3. Правильне харчування, наявність в раціоні овочів і фруктів так само поліпшить стан вашого організму, заповнити відсутні компоненти вам допоможуть вітаміни.

4. Якщо ви плануєте подорож в південні країни, підготуйте свою шкіру за допомогою сонячних ванн.

5. При перельоті заповнюйте водний баланс, щоб уникнути зневоднення.

6. Уникайте надмірних навантажень в перші дні відпустки, дозвольте організму розслабитися і адаптуватися до нової обстановки.

7. Так само рекомендується знизити споживання алкогольних напоїв, а в перші дні бажаний повна відмова від них.

8. Занадто різко не розпочинайте дегустувати страви місцевої кухні, не мучте шлунок незвичайної їжею.

9. Так само важливо мати з собою  дорожню аптечку, в якій будуть знаходиться всі необхідні медикаменти.

10. Спека дуже добре подовжує період акліматизації, тому користуйтеся головним убором, перебувайте в тіні, використовуйте кондиціонер.

Гарним доповненням в готельному номері буде очищувач і зволожувач повітря Venta , по скільки кондиціонер освіжає, але сушить повітря, а очищувач і зволожувач повітря Venta допоможе заповнити цю дисбаланс!


Очисник і зволожувач повітря Venta , дозволить вам уникнути надмірної акліматизації, а разом з тим проблем з дихальними шляхами!


Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей