Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як не захворіти від кондиціонера: основні правила

З приходом спекотних сонячних днів практично кожен бажає створити в своєму житлі комфортні умови існування. Єдиним і дієвим порятунком від літньої спеки є кондиціонер, здатний забезпечити оптимальний температурний режим  для нормальної життєдіяльності людини.

Як не захворіти  при включеному кондиціонері

Однак не все так однозначно і безхмарно, як здається на перший погляд. З кондиціонера в житло надходить сухе повітря, про що свідчить конденсат, який виводиться назовні за допомогою трубки. Тому в кімнатах знижується рівень вологості, наслідком чого є пересихання слизової, яка не здатна протистояти вірусам і бактеріям. До цього додається ще й різкий перепад температури, тому хочеться скоріше охолодитися після вуличної спеки. І в результаті ми можемо отримати « подвійний удар » - переохолодження і зниження опірності організму. Рішенням перерахованих вище проблем може стати придбання мийки повітря Venta, яка зможе зволожити і очистити повітряний простір, що буде сприяти підвищенню опірності слизових оболонок людського організму.

В даній статті ми зібрали корисні поради, дотримуючись яких вам вдасться  уникнути не приємних моментів і дозволить залишатися в доброму здоров'ї незалежно від примх погодних умов.

Основні правила безпечного використання популярного влітку приладу

Помилково вважати, що заходячи в квартиру після перегріву на вуличній спеці, необхідно відразу ж встановити мінімальний температурний режим. Згідно з рекомендаціями фахівців різниця температурних значень в приміщенні і за вікном не повинна перевищувати 10 градусів Цельсія. Не слід встановлювати температуру нижче 20, якщо на вулиці більше 30 градусів, тому як такий різкий перепад неодмінно негативно позначиться на людському організмі, шокуючи його в шоковий стан. Забезпечте своєму організму поступову адаптацію до холодного повітря і тоді вам не будуть страшні ніякі застуди.

Порада з використання кондиціонера з мийкою повітря

Наступним фактором, що робить сприятливий вплив на самопочуття людини, є очищення і насичення вологою повітряного простору, яким дихають & nbsp; мешканці в приміщеннях.  Придбана мийка повітря допоможе очистити на 99,95% повітряний простір, видаливши з надходить всередину повітряного потоку всілякі забруднення. А також наситити вологою повітряний простір у вашому будинку. Крім того очищувач повітря надає можливість позбутися від:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей