Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як очистити повітря від пилу фільтруванням

Забруднення атмосфери на сьогоднішній день є серйозною проблемою, особливо для міських жителів. Повітря, яким доводиться дихати жителям мегаполісів,  настільки наповнений всілякими забрудненнями, що це вже становить загрозу для здоров'я людського організму. У складі пилу можуть бути  хвороботворні бактерії, дрібнодисперсні частинки пилку і спор різних рослин, а також  мікроскопічні пилові кліщі. Відсутність  циркуляції повітря в комплексі з теплом в наших квартирах благотворно впливає на існування та розмноження цих шкідливих мікроорганізмів, що провокують виникнення не тільки алергічних реакцій, але інших серйозних захворювань, негативно впливають на життєдіяльність людського організму.

Фільтрування повітря Venta LP60 WiFi.

Оптимальним рішенням, що дозволяє створити в своєму будинку сприятливу атмосферу, стане придбання очисника Venta LP60. Особливо це актуально, якщо серед домочадців є алергіки або астматики. Виконана за допомогою Venta LP60 очищення повітря від пилу фільтруванням, дозволить видалити алергени і інші різновиди мікроорганізмів, що провокують загострення захворювань.

Ключові особливості очищувача повітря Venta LP60.

Використання виробником унікальних інноваційних технологій дозволяє забезпечувати чисте повітря не тільки в міських квартирах і в офісах, компаній, які піклуються про здоров'я своїх співробітників. Принцип роботи очищувача залежить від ретельної фільтрації повітря в приміщенні, що дозволяє затримувати абсолютно всі різновиди забруднень.

Конструкція очищувача передбачає 2 набору фільтрів, що виконують потрійну фільтрацію, що забезпечує на 99,95% очищене повітря на виході, що дозволяє затримувати абсолютно всі види забруднень. Завдяки потужному   Venta LP60 в будь-якому приміщенні площею до 75 м²,будь-то спальня,вітальня або кухня,  буде створена сприятлива атмосфера для життєдіяльності  людини.  Важливою умовою, що забезпечує повноцінний відпочинок, є свіжа повітряна атмосфера в спальні. Тому як, якість вдихуваного повітря в нічний час, в повній мірі визначає настрій і стан людини на весь прийдешній день. Універсальне сучасний пристрій, яке прозвали забезпечувати свіжий наповнений киснем повітря в квартирах і офісах, володіє декількома перевагами в порівнянні з аналогами. Ось деякі з них:

• незважаючи на значну потужність, прилад працює досить тихо, не створюючи стороннього шуму;
• в процесі роботи очищувач споживає невелику кількість електроенергії, що дозволяє економити на витратах;
• прилад здатний затримувати мікроскопічні частинки розміром до 0,07 мікрон,  створюючи перепону для проникнення в будинок навіть вірусів грипу.

Очищувач повітря з віддаленим доступом.


Додатковим бонусом до всіх перерахованих вище переваг   є можливістьуправління очищувачем не тільки пультом дистанційного керування, але і за   допомогою Android / iOS за допомогою  безкоштовного додатку. Досягається це за рахунок присутньої в пристрої функції WiFi, що дозволяє здійснювати контроль за мікрокліматом в своєму будинку. А також перебуваючи на великій відстані від квартири, незалежно від місця розташування, здійснювати управління очищувачем Venta LP60. Відстежувати всі параметри в процесі роботи приладу допомагає інтерактивний сенсорний дисплей, на якому відображаються:

• ступінь забрудненості в приміщенні;
• встановлений режим роботи приладу;
• таймер, що показує час роботи очищувача.

Розробники оснастили Venta LP60 гігієнічними фільтраційними дисками наявністю у кожного контейнера з срібним покриттям, в яких містяться гранули іонообмінної смоли. Завдяки їй очищувач здатний поглинати неприємні запахи і токсини. Тривалість ефективної роботи фільтраційних дисків становить 3 місяці.

Занепокоєні питанням, який очищувач повітря вибрати,,варто звернути увагу на приладі Venta LP60, щоб забути про присутність в будинку не тільки різних пилових частинок, але і всіляких хвороботворних мікробів. Подбайте про свою сім'ю, забезпечивши в квартирі здорову і безпечну атмосферу для нормальної роботи людського організму.


Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей