25.01.2021

Як очистити повітря в приміщенні з тваринами

Найкращим способом боротьби з алергічними проявами  у домочадців є придбання унікального повітроочисника Venta LPH60 WiFi. Безумовно, даний апарат не зможе вилікувати захворювання, але зате буде сприяти створенню в будинку гіпоалергенної обстановки, що благотворно позначиться на самопочутті людини. Особливо актуально наявність такого роду приладу в оселях, де знаходяться домашні улюбленці. Унікальний пристрій здатне виробляти інтенсивне очищення повітряної атмосфери в квартирі від алергенів, а також інших видів забруднень, які надають несприятливий вплив на здоров'я домашніх мешканців.

Просте рішення складних проблем

Навіть виконуючи регулярну ретельне прибирання неможливо впоратися з забрудненнями і домогтися  повного видалення з квартири всіляких шкідливих мікрочастинок, а також собачої або котячої шерсті. В універсальному очищувачі та зволожувачі повітря використана технологія потрійної фільтрації, що забезпечує ступінь очищення повітря на 99,95%. Прилад здатний впоратися навіть частинками розміром до 0,07 мікрона, а це дозволяє ефективно протистояти проникненню в будинок всіляких вірусів, що сприяють виникненню і розвитку різних захворювань. Очищувач в процесі роботи чудово справляється:

  • з великими і дрібними пиловими частинками;
  • з пиловими кліщами і їх продуктами життєдіяльності;
  • з шерстю домашніх тварин, а також частками волосся і килимового ворсу;
  • з хімічними випарами від побутової хімії;
  • з пліснявими спорами і газоподібними речовинами;
  • з пилком рослин.

Німецький виробник оснастив зволожувач-очищувач нового покоління НЕРА-фільтром, що надає відмінну можливість забезпечувати найвищий рівень очистки повітряного простору в будинку. Модель демонструє підвищений рівень продуктивність при зниженому енергоспоживанні і досить низький рівень шуму, що важливо в нічний час. Нічний режим роботи пристрою складає всього 20 дБА, що можна порівняти з людським пошепки.

Придбання очищувача і зволожувача повітря

Сучасне пристрій Venta LPH60 WiFi проводиться з використанням новітніх технологій. Завдяки фільтраційним наборам виконується потрійна фільтрація, що перешкоджає проникненню в повітря практично всіх забруднень і мікроскопічних часток. Живучи поруч з людиною кішки і собаки, незважаючи на регулярне вичісування і купання, залишають велику кількість вовни, що потрапляє в повітря, яким ми дихаємо. Позбутися від неї допоможе потужний очищувач. Встановивши його у себе в будинку можна назавжди забути про цю проблему і насолоджуватися чистим повітрям.

Коли в будинку з'являється малюк, то батьки намагаються створити для нього максимально сприятливі умови і захистити його від різних вірусів і хвороботворних бактерій. Незамінним помічником в цьому питанні також буде придбання очисника, який здатний очищати повітряний простір в приміщеннях площею до 95 м². Просте і легке управління  за допомогою інтерактивного дисплея дозволяє контролювати встановлені показники в процесі його роботи.

Оснащення WiFi функцією дозволяє здійснювати управління приладом  за допомогою встановленого безкоштовного додатку через Android / iOS.Це надає можливість, як здійснювати контроль за  домашнім мікрокліматом, так і виконувати коригування його встановлених показників, перебуваючи поза від будинку.

Очисник добре справляється не тільки з алергенами, а й з  іншими небезпечними мікроорганізмами, які чинять негативний вплив на здоров'я. Унікальність Venta LPH60 полягає також в присутності додаткової функції  зволоження, що забезпечує в будинку природний рівень  вологості, працюючи за принципом холодного пара. За допомогою даної функції вдається позбуватися від всіляких хвороботворних бактерій, позбавляючи їх повністю здатності до розмноження.

Оснащення фільтраційними гігієнічними дисками з контейнерами, покритими сріблом, де розміщується іонообмінна смола у вигляді гранул, забезпечує як очищення, так  і демінералізації води. Крім того за допомогою даного приладу можна позбутися від сторонніх і  не зовсім приємних запахів в приміщенні. Наявність срібного покриття  в піддоні повністю виключає ймовірність цвітіння води.

Купуючи мийку повітря Venta LPH60 WiFi можна бути впевненим, що у вашому домі завжди буде чистий і свіжий повітря, що забезпечить всім мешканцям глибокий спокійний сон і відмінне самопочуття. Щоб не витрачати багато часу на марну і тяжку біганину по магазинах у пошуках приладу, можна відвідати сайт і вибрати будь-яку модель.

Інші статті