Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як правильно експлуатувати очищувач повітря?

Завдяки ідеальному поєднанню простоти продуманій конструкції і ефективності використання очисник повітря Venta можна вважати практично бездоганними, що обумовлює його тривалу експлуатацію. Однак, як і іншим побутовим пристроям, йому потрібно періодично проводити техобслуговування, щоб функціональний прилад прослужив на благо довгий час.

Venta очисники  зволожувачі рекомендації експлуатації

Після включення очищувача протягом 1-2 днів випаровується вода буде активно поглинатися пересушеними предметами, такими як меблевими виробами, виготовленими з дерева, текстилем, квітами і книгами. І тільки потім рівень зволоження в приміщенні досягне необхідного рівня наближеного до природного. Ефективність зволоження і очищення кімнатного повітряного простору тим результативніше, чим довший функціонує пристрій. Перезволоження повітря неможливо.

Вибір місця установки зволожувача-очищувача повітря

Купуючи даний унікальний прилад, потрібно обов'язково знати, де правильно зробити установку фільтра повітря, щоб не виникало перешкод, як при засмоктуванні всередину, так і при виході повітряного потоку. Для дотримання цієї умови потрібно встановлювати його таким чином, щоб верхня частина приладу була вільна, а відстань між бічними стінками і предметами меблів, становила не менше 0,5 м. Так, наприклад, не рекомендується розміщувати його під столом або в дуже вузькому місці , що закриває вільний доступ для забору і виходу повітря. Для первинного підключення очисника потрібно його попередньо підготувати:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей