Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як доглядати за паркетом

Комфорт і надійність під ногами – це те, на що звертає увагу кожен при виборі підлогового покриття. Кожен вибирає своє: лінолеум, паркет, ковролін, ламінат, плитка. На кінцевий вибір впливає безліч факторів: різноманітність дизайну, екологічність, довговічність, стійкість, травмоопасность, вологостійкість і, звичайно, догляд.. Як правило, багато підлогові покриття прості у відході, не вимагають особливих зусиль, засобів і обмежень, до таких можна зарахувати ковролін, лінолеум, плитку і т.д.

Одним з найбільш примхливих покриттів є паркет. Він виготовляється з різноманітних деревних порід, створюючи казкові малюнки на підлозі, природний і красивий матеріал, який до того ж повністю екологічний. Паркетні планки можуть бути різних розмірів: великих і дрібних. Дрібні планки дають можливість викласти дивовижні візерунки на вашому підлозі і більш доступні в ціновій категорії, а великі планки дорожче, так як вимагають деревини високої якості і великих цільних планок, чого домогтися складніше.


Паркет має ряд переваг:

Але не будемо забувати і про недоліки.


Цей пункт варто розглянути детальніше. Паркет – це деревина, яка здатна при підвищеній вологості роздутися, збільшитися в розмірі, а при сухості –усохнути, потріскатися. Таке покриття вимагає обдуманого підходу, як до укладання, так і до експлуатації. Так ще на етапі укладання варто подбати про якісну влагозащіте і забезпечити зазори, які, як правило, заповнюються герметиком, він еластичний, що дозволить паркету розширюватися при зміні температури і вологості повітря. Подібні коливання особливо помітні взимку і влітку. Взимку повітря ставати суші, а вліткувологістьпомітно збільшується. Тут не варто панікувати. За допомогою зволожувача повітря VENTA,ви забезпечите оптимальну вологість, які зможете контролювати при будь-яких погодно-кліматичних умовах. Мікроклімат в приміщенні дуже важливий, крім того, що ви забезпечите паркету гідні умови, ви будете вдихати чистий і зволожене повітря, який позитивно відобразиться на вашому самопочутті.


Слід зазначити, що варто мінімізувати прямий контакт води і паркету. Якщо трапилося так, що на покриття потрапила вода,то її слід негайно видалити; при вологого прибирання контролюйте кількість води на ганчірці, вона повинна бути злягла волога. Ніяких миючих пилососів. Для догляду за паркетом необхідно придбати спеціалізовані засоби догляду (лаки, масла, віск). Залежно від частоти навантаження на паркет їх можна використовувати як раз в тиждень, так і раз на кілька місяців. Дані кошти є бар'єром, який здатний захистити паркет від пошкоджень.

Підводячи підсумки, можна сказати,щопаркет –це розумне вкладення,що підкреслює ваш незрівнянний смак. Процес догляду за паркетом різнобічний, що включає в себе постійний і дбайливий догляд.Дотримуючись усіх правил і рекомендації ваш паркет прослужить вам тривалий час, а моральне і естетичне задоволення не знатиме меж!

 Тільки мийка повітря VENTA, за допомогою природного випаровування створює ідеальну вологість в приміщенні, на відміну від інших зволожувачів, які можуть перезволожити повітря виходячи із специфіки і конструкції, можуть бути причиною конденсату і вапняного нальоту, що безпосередньо має негативний вплив на стан вашого паркету. А с мийкою повітря VENTA буде створено необхідний рівень вологості, так як дані мийки забезпечують природне випаровування, без примусового упорскування води в повітря (на відміну від багатьох інших зволожувачів).

Зволожувач і очищувач повітря VENTA стане прекрасним доповненням у вашій квартирі, ставши незамінним у догляді для вашого паркету!

Живий матеріал, вимагає гідного до себе ставлення!

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей