Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як правильно зволожувати повітря рекомендації лікарів

Наявність сухого повітря в наших квартирах і будинках може негативно позначатися на самопочутті домочадців. Страждають від цього не тільки люди з захворюваннями дихальної системи, але маленькі діти. Визначити підвищену сухість повітря можна за кількома ознаками, таким як постійна закладеність носа, появі неприємних відчуттів в горлі і дуже сухій шкірі. Особливо актуальною стає ця проблема в період опалювального сезону, коли повітряний простір в житлових приміщеннях має знижений показник на 20-30% від норми.

Проблеми сухого повітря в опалювальний сезон

Найкращим вибором для вирішення цього завдання є очисники-зволожувачі повітря Venta для дому та квартири. Даний прилад здатний підтримувати автоматично встановлений рівень вологості від 40% до 60%, що відповідає природному рівню, і рівномірно розподіляти зволожене повітря по всьому житловому простору.

Особливості роботи Venta

Вдихання сухого повітря перешкоджає в організмі проникненню кисню, сприяючи пересушування слизових, що в свою чергу призводить до появи різного роду захворювань, а також провокує розвиток вірусних інфекцій. За твердженням лікарів саме це є причиною зволожувати повітря. Вироблений з інноваційним  технологіям, прилад з 2-ма наборами фільтрів здійснює потрійну фільтрацію, що дозволяє затримувати абсолютно все  забруднення.  Забезпечуючи сприятливий мікроклімат в будинках і квартирах Venta LPH60, запобігає поширенню не тільки шкідливих мікроорганізмів, але і найдрібніших частинок пилу.


Мийка повітря Venta запобігає поширенню шкідливих мікроорганізмів і вірусів

Крім зволоження повітря прилад:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей