21.01.2021

Як правильно зволожувати повітря

Наявність сухого повітря в наших квартирах і будинках може негативно позначатися на самопочутті домочадців. Страждають від цього не тільки люди з захворюваннями дихальної системи, але маленькі діти. Визначити підвищену сухість повітря можна за кількома ознаками, таким як постійна закладеність носа, появі неприємних відчуттів в горлі і дуже сухій шкірі. Особливо актуальною стає ця проблема в період опалювального сезону, коли повітряний простір в житлових приміщеннях має знижений показник на 20-30% від норми.

Найкращим вибором для вирішення цього завдання є очисники-зволожувачі повітря Venta для дому та квартири. Даний прилад здатний підтримувати автоматично встановлений рівень вологості від 40% до 60%, що відповідає природному рівню, і рівномірно розподіляти зволожене повітря по всьому житловому простору.

 

Особливості роботи Venta

 

Вдихання сухого повітря перешкоджає в організмі проникненню кисню, сприяючи пересушування слизових, що в свою чергу призводить до появи різного роду захворювань, а також провокує розвиток вірусних інфекцій. За твердженням лікарів саме це є причиною зволожувати повітря. Вироблений з інноваційним  технологіям, прилад з 2-ма наборами фільтрів здійснює потрійну фільтрацію, що дозволяє затримувати абсолютно все  забруднення.  Забезпечуючи сприятливий мікроклімат в будинках і квартирах Venta LPH60, запобігає поширенню не тільки шкідливих мікроорганізмів, але і найдрібніших частинок пилу.


Мийка повітря Venta запобігає поширенню шкідливих мікроорганізмів і вірусів

Крім зволоження повітря прилад:

  • здатний затримувати дрібні частки (до 0,07 мікрон), включаючи віруси грипу;
  • очищати на 99,95% надходить в приміщення повітря;
  • при значній потужності демонструє низьке енергоспоживання.
  •  

Рекомендації лікарів

 

Переймаючись питанням, як правильно зволожувати повітря слід прислухатися до рекомендацій лікарів. Головною умовою правильного використання приладів такого типу є можливість домогтися рівня природного рівня вологості. Один з найбільш шанованих лікарів в нашій країні активно включився в дискусію з цього питання.

Рекомендації лікарів на вибір зволожувача і очищувача повітря

Ось деякі поради доктора Комаровського за вибором і експлуатації очищувача-зволожувача:

    • слід вибирати пристрій з низьким рівнем шуму, щоб не терпіти в квартирі постійний шум від працюючого обладнання;
    • проживаючи в помірно-континентальному кліматі, з наявністю опалювального сезону однозначно необхідно використовувати зволожувач повітря;
    • купувати зволожувачі, що працюють за принципом холодного пара, що забезпечить безпеку малюкам, на відміну від інших аналогів.

Майбутнім батькам доктор Комаровський радить обов'язково обзавестися цим унікальним багатофункціональним приладом, щоб виростити здорового і міцного малюка, дозволяючи уникнути виникнення різних захворювань. Дотримуючись всіх цих рекомендацій і порад можна сміливо купувати очисник повітря і зволожувач Venta, щоб мати можливість створити у себе в будинку або квартирі сприятливий мікроклімат для проживання і гарного самопочуття. Очищений зволожене повітря допоможе всім домочадцям бути завжди в доброму здоров'ї, уникаючи всіляких захворювань і вірусних інфекцій. А дорослим в спальні або малюкам в дитячій кімнаті засипати, вдихаючи свіже повітря і прокидатися бадьорими і активними.

Інші статті