Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як зберегти молодість шкіри


Вже в підлітковому віці біологічно тканини починає старіти. В роки юнацтва цей процес практично не помітний. Шкіра пружна, наповнена вологою, швидко відновлюється. Досягнувши тридцятирічного віку, особа починає втрачати форму. З'являються більш глибокі зморшки, носогубна складка виразніше виражена, виникає відчуття сухості, пори стали глибше і ширше.

Фактори, що впливають на шкіру.

Старіння шкіри — це процес окислення. Існує не мала кількість факторів, зовнішніх і внутрішніх, які негативно впливають на шкірний покрив.

До зовнішніх факторів відносяться:

• сонячні промені

Неможливо однозначно стверджувати, що сонце — це погано. Ультрафіолетові промені відіграють як позитивну роль, так і негативну. Позитивним аспектом є отримання вітаміну D, прискорення процесів в організмі, деякі дерматологи використовують ультрафіолет для лікування вугрового висипу. Негативний аспект полягає у розпад колагену на клітинному рівні, саме цей процес стимулює старіння.

• несприятливий мікроклімат приміщення

Сухе повітря, завжди буде прагнути насититися вологою, це найпростіша фізика. При відсутності будь-яких інших джерел вологості, роль зволожувача дістається людині.

Організм починає стрімко втрачати вологу. Пересихають слизові оболонки носа, рота. Шкірний покрив, втрачаючи вологість, починає лущитися і втрачає еластичність.

• домішки в повітрі антропогенного походження

Типове явище для урбанізованого середовища. Найпоширеніші джерела — вихлопні гази автомобілів, залпові викиди підприємств, феноли, испаряемые предметами побуту та інші. Ці речовини сприяють появі вільних радикалів і призводять до подразнення шкіри.

• сильний вітер

При високій швидкості вітру вся пил піднімається в повітря, потрапляючи на обличчя забиває пори, епідерміс перестає повноцінно дихати

• ефект сумації

Існує кілька обставин, коли фактори, не несуть негативний ефект, але при спільному впливі грають негативну роль.

Поєднання низької температури і низької вологості призводить до зневоднення, шкіра набуває сухість і натягнутість.
При підвищеній температурі та низькій вологості дерма пересихає і запікається.

Внутрішні фактори:

• не достатнє споживання води

При недостатньому споживанні води організм зневоднюється, що веде до втрати вологості епідермісу.

• стреси

При стресі м'язи особи тривалий час знаходяться в напрузі, а судини звужуються, що призводить до втомленому увазі особи і тканин в цілому.

• недосипання

Під час сну організм відновлюється, при систематичній не хватці сну — шкіра втрачає колір, не встигає регенеруватися.

• шкідливі звички

Куріння викликає появу зморшок навколо очей і рота, а алкоголь зневоднює тканини і негативно впливаючи на печінку, сприяє зниженню пружності шкірного покриву.
.
<div style= • намагайтесь тривалий час не перебувати під прямими сонячними променями, користуйтеся сонцезахисним кремом.

• контролюйте рівень вологості в приміщенні, рекомендований межа 40 — 55%. При сухому повітрі частіше мийте підлогу, провітрюйте приміщення, користуйтеся зволожувачем.

• частіше вибирайтеся за межі міської межі, де повітря чисте. Якщо ваше житло знаходиться в районі з високою концентрацією вихлопних газів, наприклад, біля дороги, користуйтеся очисником повітря з вугільним фільтром, який зможе очистити повітря від технічних домішок у повітрі.

• при несприятливі погодні умови намагайтеся якомога менше перебувати на вулиці, за 20 хвилин до виходу наносите живильний і зволожуючий крем для обличчя. При низьких температурах — використовуйте більш густий крем, з високим вмістом жирів.

• пийте якомога більше води. Пам'ятайте, що чай, кава, соки та інші — це не вода, а рідина.

Для підтримки здорового балансу води в організмі щодня випивайте не менше одного літра води в день.

• намагайтеся якомога більше морально і фізично відпочивати. Більше часу проводити на природі, висипайтеся.

• захистите себе від шкідливих звичок, споживайте якомога більше вітамінів, особливо A, C, E.
Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей