13.09.2021

Як зберегти здоров'я дитини восени

З наступом перших прохолодних осінніх днів розпочинається активний період простудних захворювань. Тому батькам особливо важливо знати, як зберегти здоров'я дитини і підготувати його імунну систему, яка допоможе захистити від ГРВІ і грипу, застуди, що супроводжується кашлем і нежиттю. Крім того, важливо захистити дитину восени також і від загострення сезонних хронічних захворювань.


Турбота про дитяче здоров'я є комплексом заходів, який складається з :
1. Необхідності закріпити літній імунітет восени. Не варто відразу переодягати дитину в теплі речі при першій осінній прохолоді. Необхідно допомогти дитячому організму самостійно адаптуватися до зміни погодних умов і температурного режиму в цілому.
2. Запасу вітамінів і інших корисних мікроелементів. Упродовж усього літнього сезону дитина активно поповнювала свій організм вітамінами, які у великій кількості містяться в ягодах, фруктах, овочах, зелені і інших сезонних продуктах. Проте не варто забувати про те, що і восени досить багато корисних продуктів. Це сезон яблук, гарбуза, кавуна, дині, винограду, волоських горіхів, меду, в яких міститься достатня кількість вітамінів, необхідних для здоров'я дитини.
3. Активного відпочинку. Восени важливо не відмовлятися від своєї колишньої активності, яка була упродовж усього літа. Цей відповідний час для регулярних прогулянок на свіжому повітрі, робіт в саду, походів за грибами, пікніків і інше. Дитину восени треба підготувати до майбутніх холодів – адаптувати його організм, а тому потрібно буде насолоджуватися останніми літніми днями.
4. Дотримання режиму дня для дитини. Влітку режим дня часто збивається, оскільки діти йдуть на канікули, достатньо довго гуляють, рано прокидаються. Крім того, відмічають літнє безсоння унаслідок сильної жари. Тому повертати дитину восени в колишній режим досить складно, але це необхідно для підтримки його здоров'я. Завдяки чіткому режиму буде набагато легший влитися в робочий тиждень, зберігаючи необхідний баланс між активністю і обов'язковим відпочинком.
Це основний комплекс заходів, які допоможуть розв'язати проблему, як зберегти здоров'я дитини в осінній режим, незалежно від вікової категорії. Такі правила є відмінною профілактикою, що дозволяє зміцнити дитячий імунітет перед садком, школою.


Зміна повітря в приміщенні на початку опалювального сезону


На початку опалювального сезону украй важливо зберігати і підтримувати оптимальний мікроклімат в різних приміщеннях. Адже навіть щонайменші зміни негативно впливатимуть на здоров'я дитини. При включенні опалювальних приладів повітря пересушується, наповнюється великою кількість пилу. Усе це пов'язано з різким пониженням температурних показників вуличного повітря. Тому у багатьох квартирах з центральним опалюванням рівень вологості зменшується до катастрофічної відмітки в 10-20.
Для організму дитини – це досить складний період, а тому рекомендується:
• проводити регулярне прибирання в усіх кімнатах;
• здійснювати провітрювання приміщень;
• організувати правильну роботу вентиляційної системи;
• забезпечити достатнє зволоження повітряних мас різними способами.
При необхідному зволоженні повітря організм дитини восени насичується киснем. Це сприяє легкому диханню, а також збільшує опірність дитячого організму, полегшуючи перебіг простудних і різних вірусних захворювань.


Очищення і зволоження повітря


Мікроклімат в дитячій кімнаті дуже важливий для підтримки здоров'я малюка точно також, як і регулярне вживання фруктів, овочів і інших вітамінів. Захистити дитину необхідно не лише від пересушених повітряних мас, але і також від величезної кількості часток пилу, що містяться в повітрі. Для дитячої кімнати рівень вологості повинен варіюватися від 45 до 65%.
При зменшенні норми від 45 нижче – у дитини пересихає оболонка носа, внаслідок чого утворюються щільні кірочки. Дихати носом стає складно, а тому дитина дихає ротом, що стає причиною пересихання горла. Такі наслідки призводять до активного розвитку хвороб носоглотки, верхніх дихальних шляхів.
Щоб розібратися з тим, як зберегти здоров'я дітей і батьків в осінній період, потрібно буде скористатися спеціальними приладами, здатними здійснювати зволоження і очищення повітряних мас в житлі. У кімнаті дитини встановлюють спеціальне миття повітря, очисники-зволожувачі, що дозволяють регулювати і контролювати рівень вологості. Крім того, додатково знадобитися зберігати оптимальний температурний режим, який варіюватиметься в межах 20-23 градусів.

 

Venta – кращий вибір

 


Venta – кращий вибір для дитячої кімнати


Холодний зволожувач повітря – один з головних помічників в осінній сезон, коли починається період опалювання. Це практично безшумні моделі, які можна встановлювати в кімнаті дитини. Важливою перевагою є те, що цей прилад відмінно справляється з двома основними завданнями – достатнє зволоження повітря (40-60) й очищення на 99,95%.
Одним з найпоширеніших приладів для дитячої кімнати є модель Venta LW15. Це компактний очисник-зволожувач повітря, яке не займає надто багато вільного місця в приміщенні і призначене для кімнат площею 15 м2. Такий німецький зволожувач нового покоління характеризується збільшеними показниками продуктивності і мінімальним енергоспоживанням.
Мойка Venta LW15, купити яку можна за вигідними цінами в Україні, має вдосконалену трапецієвидну форму корпусу. Таким чином, вдалося збільшити колишню площу верхньої частини кришки, через яку здійснюється огорожа повітряних мас. Оновлена серія доповнена оригінальним LED підсвічуванням, а також індикатором води. Така модель відмінно вписується у будь-який стиль інтер'єру і вважається абсолютно безпечним в експлуатації приладом.
Важливою особливістю є той факт, що представлений зволожувач-очисник виключає вірогідність перезволоження повітря і утворення вогкості, грибка в приміщенні. Мойка повітря, купити в Києві яку можна з доставкою у будь-яке місто України, справляється з ефективним очищенням повітря від часток пилу, алергенів, вірусів. Таким чином, в дитячій кімнаті вдається створити дійсно здоровий мікроклімат навіть під час опалювального сезону.

Інші статті