Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як впоратися з сухістю шкіри в літню пору

Найважливішою складовою всіх біохімічних процесів, що протікають в людському організмі є вода. Саме тому ми складаємося з води на 70%. Втрата клітинами вологи призводить до виснаження водних ресурсів міжклітинної рідини, від чого страждають всі органи життєдіяльності.

Сухість шкіри? Чи допоможе зволожувач очищувач Venta

Основною функцією нашої шкіри є захист. Насичений вологою здоровий шкірний покрив є надійним захисним бар'єром від всіляких інфекцій і вірусів, присутніх у величезній кількості навколо нас. Ошібочно вважати, що водний баланс можна регулювати тільки за допомогою споживання великої кількості рідини. Зволожувач повітря у вашому домі допоможе боротися з сухістю шкіри, сприяючи насиченню її вологою в літній період.

Пересушене повітря в житло негативно позначається на шкірі. Недолік вологи призводить до лущення і втрати її захисних функцій. До того ж брак вологості є однією з головних причин передчасного старіння шкіри, що слід знати, всім хто хоче залишатися на довгий час молодим.

Роль зволожувача-очищувача Venta lw45 в забезпеченні відмінного самопочуття в будь-який час року

При зниженому рівні вологості в приміщеннях все ваші органи, в тому числі і шкіра, наражаються на небезпеку. Втрачаючи вологу шкірний покрив висихає, що може викликати свербіж і хворобливе розтріскування. Надмірно пересушена повітряний простір в квартирі може привести до; виникненню більш серйозних проблем, таких як вугри або екзема.

Придбана мийка повітря допоможе створити у вашому будинку сприятливий мікроклімат для всіх домочадців. Розроблений німецьким виробником прилад створений на основі новітніх інноваційних досягнень  покликаний забезпечувати в приміщеннях рівень вологості, який максимально наближений до природного.

Перелік достоїнств очищувача-зволожувача Venta lw45 включає:

• можливість забезпечувати надходження в житло чистого і свіжого повітря, за допомогою затримання всіляких забруднень.
• просте і доступне управління;
• здійснення постійного контролю за ступенем  забрудненості встановленим рівнем вологості повітряного простору.
На сьогоднішній день купити зволожувач повітря в Україні не становить жодних проблем. Досить відвідати наш інтернет-магазин, вибрати модель і оформити замовлення. І в найближчі кілька днів ви зможете отримати пристрій.

Використовуйте зволожувач Venta для гарного самопочуття

Використання зволожувача venta надати можливість назавжди забути про пересушеному повітрі в вашому домі, що, безумовно, позитивно позначиться на самопочутті всіх його мешканців. Продумана він використовує його навіть в нічний час, тому як при значній потужності зволожувач повітря демонструє повну відсутність сторонніх шумів. Ви зможете забезпечити собі і своїм близьким глибокий спокійний сон, що дозволяє відновити життєві сили організму для наступного дня.

Турбота про здоров'я за допомогою використання очищувача-зволожувача Venta lw45

Реалії сучасності, на жаль, не дозволяють нам бути впевненими в тому, що вступник повітря з вулиці повністю безпечний для нашого здоров'я. Саме тому слід подбати про створення в вашому домі сприятливої ​​атмосфери, за рахунок придбання мийки повітря.

Використання пристрою гарантує вам відсутність в домашньому повітряному просторі, насиченому вологою різних вірусів та інфекцій.Можна забути про:
• частих простудних захворюваннях;
• нездужанні і сонливості;
• алергічних проявах;
• зниженні імунітету;
• різних шкірних подразненнях;
• зниження працездатності.

Ви будете прокидатися щоранку в гарному настрої готовим до нових звершень, тому як всю ніч вдихали свіже очищений зволожене повітря.  Ваша насичена вологою шкіра завжди буде виглядати свіжою і сяючою.

Універсальний  потужний прилад Venta здатний впоратися із завданням забезпечення у вашій квартирі  постійного рівня вологості на протязі 24-х годин.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей