25.01.2021

Як вибрати кліматичний комплекс

Найбільш результативним методом боротьби з забрудненим повітрям усередині житлових приміщень, враховуючи несприятливу екологічну обстановку на сьогоднішній день в мегаполісах, є придбання пристроїв, які успішно справляються з цим завданням. Сучасний кліматичний комплекс вента один з таких приладів, здатний крім очищення ще й насичувати вологою домашнє повітряний простір. Розробляючи Venta LPH60, німецький виробник створив воістину унікальний прилад, який відрізняється від аналогів, як  високим рівнем якості збірки, так і найкращими експлуатаційними характеристиками.

В допомогу всім, хто прийняв рішення купити зволожувачі повітря, ми зібрали в цій статті всі рекомендації, дотримуючись яких вам вдасться уникнути деяких помилок в процесі вибору приладу.

Як правильно вибрати кліматичний комплекс

Вибираючи пристрій для своєї квартири, важливо звертати увагу на такі нюанси:

1.  Кількість фільтрів. У Venta LPH60 (вента ЛПХ60) – при максимальній комплекції їх 3, з обов'язкових до заміни – 1 фільтр і плюс гігієнічний диск,  у той час як в інших конкурентних пристроях – 4-5 фільтрів. Навіть без заміни фільтра, прилад буде працювати як мийка.

Самий ефективний фільтр для мийки та очищення повітря

2.  Слід уточнювати у продавця реальний термін служби кожного фільтра, враховуючи його безперервну роботу, і можлива робота приладу без наявності будь-якого з фільтрів. Важливо уточнити, яким чином можна визначити, що термін служби фільтра закінчується (до, наприклад, наявність інформації на дисплеї). Пристрій Вента гарантує 1 рік безперервної цілодобової роботи, а якщо його включати періодично на очищення, то термін служби може збільшуватися до двох або навіть трьох років. При анонсуванні терміну служби хепа-фільтра від 5 до 10 років слід поцікавитися, куди дівається бруд з фільтра, що накопичилася за 10 років і яким чином вона видаляється з нього, тобто, як здійснюється  його очищення. Бо як використання  забрудненого фільтра небезпечно через проникнення забруднень і вірусів в повітряний простір квартири, яким будуть дихати всі домочадці.

3.  Важливо уточнити розмір водяного бака, приладу працюючого на зволоження. 2-х     літровий бак зможе зволожити лише 7-10 кв. метрів житлового простору. При зазначеній продуктивності пристрої, наприклад, 500 мл на годину, водний ресурс буде вичерпаний після закінчення 4-х годин, і прилад вже не буде насичувати вологою кімнатний простір.

4.  Для правильної інсталяції пристрою слід уточнити, як прилад забирає повітря і як відбувається його подальше виведення.

5.  Важливим моментом є також керування пристроєм. Обов'язково поцікавтеся у продавця, чи є дистанційне керування і є управління зі смартфона. Завдяки цьому ви зможете, не тільки легко управляти пристроєм, але контролювати встановлені показники.

І ще одне важливе питання, яке необхідно з'ясувати в момент придбання зволожувача повітря де була проведена його складання. Вента повністю збирається в Німеччині, що дозволяє гарантувати відмінну якість її роботи тривалий період часу. Потужний прилад в процесі експлуатації демонструє знижений рівень шуму, що надає можливість використовувати його навіть в нічний час.  Це дозволяє встановлювати  його навіть в дитячій кімнаті без остраху, що працює пристрій буде перешкодою для  спокійного сну вашого малюка.

Універсальний Venta

Завдяки запатентованому інноваційному рішенню Nelior VENTAcel, модель оснащена високопродуктивною системою фільтрації, здатної видаляти, не тільки  найдрібніші частинки всіляких забруднень, але і позбавлятися від вірусів. Купуючи прилад, ви можете бути впевнені, що у вашому будинку повітря завжди буде очищений на 99,95% і при цьому ще насичене вологою. За рахунок використання природного процесу випаровування води вента не дозволяє повітрю переувлажняться, що вигідно відрізняє прилад від інших типів зволожувачів.  

Продумана і вдосконалена конструкція Вента забезпечує  приладу енергоефективність, що підтверджується зниженим рівнем  енергоспоживання. Venta LPH60 демонструє автоматичне регулювання робочих режимів двигуна, контролюючи  при цьому рівень забрудненості повітря для виконання оптимальної очищення повітря в «автоматичному режимі». Наявність додаткового фільтра надає можливість позбавлятися навіть від сторонніх неприємних запахів у житло.

Кліматичний комплекс Venta що перевершує більшість аналогів у своєму класі

За рахунок наявності вбудованих датчиків забезпечується індикація характеристик якості повітряного простору на найбільшому інтерактивному екрані в реальному часі.

Простота обслуговування мийки повітря з передовою системою очищення, яка полягає в легкому заповненні знімного резервуара водою, доповнюється також наявністю режиму самоочищення за допомогою гігієнічного диска вента. Використання приладу також виключає ймовірність виникнення кальцієвих відкладень на предметах меблів у вигляді білого нальоту.

Високопродуктивний кліматичний комплекс Venta LPH60 WiFi  - це революційний очищувач-зволожувач повітря, що перевершує більшість аналогів у своєму класі.

Інші статті