Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як вибрати кліматичний комплекс

Найбільш результативним методом боротьби з забрудненим повітрям усередині житлових приміщень, враховуючи несприятливу екологічну обстановку на сьогоднішній день в мегаполісах, є придбання пристроїв, які успішно справляються з цим завданням. Сучасний кліматичний комплекс вента один з таких приладів, здатний крім очищення ще й насичувати вологою домашнє повітряний простір. Розробляючи Venta LPH60, німецький виробник створив воістину унікальний прилад, який відрізняється від аналогів, як  високим рівнем якості збірки, так і найкращими експлуатаційними характеристиками.


Як вибрати кліматичний комплекс для будинку, квартири, офісу

В допомогу всім, хто прийняв рішення купити зволожувачі повітря, ми зібрали в цій статті всі рекомендації, дотримуючись яких вам вдасться уникнути деяких помилок в процесі вибору приладу.

Як правильно вибрати кліматичний комплекс  і що важливо знати при його покупці

Вибираючи пристрій для своєї квартири, важливо звертати увагу на такі нюанси:

1.  Кількість фільтрів. У Venta LPH60 (вента ЛПХ60) – при максимальній комплекції їх 3, з обов'язкових до заміни – 1 фільтр і плюс гігієнічний диск,  у той час як в інших конкурентних пристроях – 4-5 фільтрів. Навіть без заміни фільтра, прилад буде працювати як мийка.

Самий ефективний фільтр для мийки та очищення повітря

2.  Слід уточнювати у продавця реальний термін служби кожного фільтра, враховуючи його безперервну роботу, і можлива робота приладу без наявності будь-якого з фільтрів. Важливо уточнити, яким чином можна визначити, що термін служби фільтра закінчується (до, наприклад, наявність інформації на дисплеї). Пристрій Вента гарантує 1 рік безперервної цілодобової роботи, а якщо його включати періодично на очищення, то термін служби може збільшуватися до двох або навіть трьох років. При анонсуванні терміну служби хепа-фільтра від 5 до 10 років слід поцікавитися, куди дівається бруд з фільтра, що накопичилася за 10 років і яким чином вона видаляється з нього, тобто, як здійснюється  його очищення. Бо як використання  забрудненого фільтра небезпечно через проникнення забруднень і вірусів в повітряний простір квартири, яким будуть дихати всі домочадці.

3.  Важливо уточнити розмір водяного бака, приладу працюючого на зволоження. 2-х     літровий бак зможе зволожити лише 7-10 кв. метрів житлового простору. При зазначеній продуктивності пристрої, наприклад, 500 мл на годину, водний ресурс буде вичерпаний після закінчення 4-х годин, і прилад вже не буде насичувати вологою кімнатний простір.

4.  Для правильної інсталяції пристрою слід уточнити, як прилад забирає повітря і як відбувається його подальше виведення.

5.  Важливим моментом є також керування пристроєм. Обов'язково поцікавтеся у продавця, чи є дистанційне керування і є управління зі смартфона. Завдяки цьому ви зможете, не тільки легко управляти пристроєм, але контролювати встановлені показники.

І ще одне важливе питання, яке необхідно з'ясувати в момент придбання зволожувача повітря де була проведена його складання. Вента повністю збирається в Німеччині, що дозволяє гарантувати відмінну якість її роботи тривалий період часу. Потужний прилад в процесі експлуатації демонструє знижений рівень шуму, що надає можливість використовувати його навіть в нічний час.  Це дозволяє встановлювати  його навіть в дитячій кімнаті без остраху, що працює пристрій буде перешкодою для  спокійного сну вашого малюка.

Універсальний Venta LPH60 Wi-Fi симбіоз двох передових технологій в компактному пристрої

Завдяки запатентованому інноваційному рішенню Nelior VENTAcel, модель оснащена високопродуктивною системою фільтрації, здатної видаляти, не тільки  найдрібніші частинки всіляких забруднень, але і позбавлятися від вірусів. Купуючи прилад, ви можете бути впевнені, що у вашому будинку повітря завжди буде очищений на 99,95% і при цьому ще насичене вологою. За рахунок використання природного процесу випаровування води вента не дозволяє повітрю переувлажняться, що вигідно відрізняє прилад від інших типів зволожувачів.  

Продумана і вдосконалена конструкція Вента забезпечує  приладу енергоефективність, що підтверджується зниженим рівнем  енергоспоживання. Venta LPH60 демонструє автоматичне регулювання робочих режимів двигуна, контролюючи  при цьому рівень забрудненості повітря для виконання оптимальної очищення повітря в «автоматичному режимі». Наявність додаткового фільтра надає можливість позбавлятися навіть від сторонніх неприємних запахів у житло.

Кліматичний комплекс Venta що перевершує більшість аналогів у своєму класі

За рахунок наявності вбудованих датчиків забезпечується індикація характеристик якості повітряного простору на найбільшому інтерактивному екрані в реальному часі.

Простота обслуговування мийки повітря з передовою системою очищення, яка полягає в легкому заповненні знімного резервуара водою, доповнюється також наявністю режиму самоочищення за допомогою гігієнічного диска вента. Використання приладу також виключає ймовірність виникнення кальцієвих відкладень на предметах меблів у вигляді білого нальоту.

Високопродуктивний кліматичний комплекс Venta LPH60 WiFi  - це революційний очищувач-зволожувач повітря, що перевершує більшість аналогів у своєму класі.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей