01.02.2021

Як вибрати зволожувач повітря для дитячої кімнати

З появою новонародженого в будинку  всі турботливі батьки намагаються створити в дитячій максимально сприятливі і комфортні умови для здорового розвитку улюбленого чада. Одним з найважливіших аспектів в цьому питанні є рівень вологості повітряного простору. В процесі внутрішньоутробного розвитку малюк  знаходиться у вологому середовищі і тому після появи на світ він відчуває величезний стрес, пристосовуючись до нових умов життя. Не зміцнілому імунітету малюків складно справлятися з агресивним навколишнім середовищем. Головним завданням батьків є створення максимально комфортного мікроклімату, в якому малюк зможе швидше адаптуватися до нових життєвих умов. Недолік вологи в повітряному просторі кімнати негативно позначається  на слизових і шкірних поверхнях, які пересихають і не можуть виконувати свою захисну функцію.


Зволожувач повітря для дітей, безпечний з функциеей очищення

 

Придбаний зволожувач повітря Venta lw15 або Venta lw25 допоможе впоратися з проблемою пересушеного повітря в дитячій. Кожен з приладів розрахований на невелику квадратуру відповідно на 20 кв. м і на 40 кв. м. Ці моделі, крім своїх основних опціями очищення та підвищення рівня вологості у приміщенні, є абсолютно безпечними, тому як німецький виробник, розробляючи прилад, використовував принцип холодного випаровування. Можна з повною впевненістю стверджувати, що  зволожувач повітря venta найкращим чином підходить для дитячої кімнати.

Турбота про здоровий розвиток та гарному самопочутті

 

Недостатній рівень вологості в дитячій робить згубний вплив на дитячий організм, що може стати причиною:

  • поганого сну;
  • постійної слабкості;
  • нервозності і частих капризів;
  • поганого самопочуття;
  • зниження рівня природного захисту;
  • порушення обміну речовин.

Встановлюючи зволожувач повітря в дитячій, ви створите максимально сприятливі умови, як  для нічного відпочинку, так і для денного неспання вашої дитини. Унікальний прилад крім насичення вологою здатний ще і очищати повітряний простір від усіляких забруднень. Тому купуючи, очищувач-зволожувач, ви отримуєте 2 в 1.  Вдихаючи очищений  свіже, насичене вологою повітря ваш малюк зможе міцно і спокійно спати вночі, а вдень буде активним і веселим.

Зволожувач повітря німецького виробництва, venta lw15

Підростаючи, здоровий малюк не буде схильний до частих простудних захворювань, різних шкірних подразнень та алергічних проявів. Насичене вологою повітря буде сприяти зміцненню захисних сил дитячого організму, щоб протистояти різного роду інфекціям. Ваша дитина зможе активно розвиватися,  пізнаючи навколишній світ і набувати нові життєві навички. Веселий здоровий малюк буде радувати батьків своїми новими досягнення і  ніякі хвороби не будуть йому заважати в цьому. 

Кращий вибір для дитячої кімнати

Зупиняючи свій вибір на зволожувачах повітря Venta lw15 або Venta lw25, ви забезпечуєте в кімнаті для дитини максимально природне зволоження. Вам не потрібно турбуватися про можливе перезволоженні повітряного простору в дитячій кімнаті. Купити очищувач-зволожувач повітря від німецького виробника venta означає отримати пристрій, який демонструє:

  • знижений рівень шуму в процесі експлуатації;
  • збільшену продуктивність за рахунок трапецієподібної форми;
  • знижене енергоспоживання;
  • автоматичне відключення приладу при недостатньому рівні води в контейнері.

Приємним доповненням є функція ароматерапії, адже погодьтеся, коли в кімнаті не тільки свіжий, але і наповнений іншими ароматами повітря, це куди приємніше! Тим більше, що ароматерапія сама по собі має силу-силенну переваг, наприклад, аромат евкаліпта, ялиці і сосни зміцнюють імунітет, м'ята і евкаліпт здатні полегшити кашель, ялина і кедр пом'якшать насмрок, сандал і майоран полегшать утруднене дихання при бронхіті та астмі, а ромашка , сосна і чебрець і зовсім здатні знищити шкідливих мікробів! Погодьтеся, відмінне поєднання!

 

Варто бути обережним з дозуванням і концентрацію ароматів в ранньому віці малюка, так як може бути алергія, але це більше виняток, ніж правило!

 

Завдяки оснащенню багатофункціонального пристрою новою панеллю управління з LED підсвічуванням можна відстежувати встановлені режими роботи, здійснюючи контроль за ступенем  забруднення  і  встановленим рівнем вологості повітряного простору в дитячій. Контролювати рівень води допоможе наявність індикатора. 

 

Компактні розміри приладів дозволяють розміщувати їх на будь-яких поверхнях.  За рахунок роботи універсального очисника зволожувача Venta ви зможете забезпечити  у дитячій кімнаті постійний рівень вологості протягом 24-х годин.

Інші статті