Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як захистити себе від пилу

Пил ‒ це скупчення дрібних часток, які можна побачити в повітрі. Найчастіше власники квартир і будинків можуть помітити, як навпроти вікна в повітряних потоках літає величезна кількість таких часток. Але далеко не завжди наявність пилу вдається визначити на око.

Одним з головних джерел появи таких часток в житлових кімнатах є, безпосередньо, сама людина. В результаті регулярного оновлення нашої шкіри, відмерлі клітини потрапляють в повітряні маси і є невід'ємною частиною пилової завіси. Це домашній пил.

Але існує також і другий різновид ‒ вуличні частки пилу, які проникають в приміщення під час його провітрювання. Такий пил по своєму складу досить складний і представляє найбільшу небезпеку для людського здоров'я.

До категорії пилових часток належать частки розміром від доль мікрона до 0,1 мм. Найбільш небезпечними для людини є мікроорганізми розміром менше 10 мкм, оскільки вони досить швидко проникають в наші дихальні шляхи. Частки менше 2,5 мкм можуть проникати ще глибше ‒ в легені. Саме тому якісна захист від пилу грає досить важливу роль для кожної людини.

Вплив пилу на організм людини

Пилові завіси в квартирах роблять негативний вплив на здоров'я кожної людини. Якщо не боротися з цими частками, з часом вони провокують алергічні реакції, потрапляючи в дихальні шляхи, можуть негативно вплинути на роботу захисних функцій нашого імунітету.

Це пояснюється наступними чинниками:

Проте людський організм відрізняється особливим захистом від негативної дії мікроорганізмів. При попаданні в дихальні шляхи вони затримуються на слизовій оболонці. Її поверхня покрита мільйонами «вій», які безперервно рухаються вгору. Тому усі мікрочастки виходять з легенів, потрапляючи в гортань.

Таким чином, частки скупчуються в згустки, що провокує кашель і постійне відкашлювання, тому вони виводяться з організму з мокротами. Але механізм захисту «працює», якщо концентрація пилу в повітряних масах не перевищує певні норми. Інакше організм не впорається зі своїм завданням.

Як боротися з пилом

Розбираючись з тим, як захищатися від пилової завіси, необхідно звернути увагу на три перевірені і практичні способи. Позбавитися від великої кількості пилових часток можна таким чином:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей