Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Які речовини забруднюють повітря

Забруднення навколишнього середовища

Забруднення повітря відбувається різними фізичними, хімічними або біологічними видами поширених речовин. Усі ці компоненти негативно впливають на природні характеристики атмосфери.

Виділяють два основних типи забруднення:

Головним джерелом забруднення є продукти згоряння, що виділяються в атмосферу в результаті згорання дерева, вугілля, гасу. Ці процеси можуть відбуватися на відкритих територіях або печах, встановлених у приміщеннях з поганою вентиляцією.

Щоб розібратися, які речовини забруднюють повітря, кожна людина повинна усвідомити глобальну проблему нашої екології. У список основних забруднювачів входять:

Такі поширені джерела забруднення атмосфери посилюють один одного. Адже повітряні потоки постійно циркулюють з приміщення на вулицю і навпаки. Саме тому екологічна ситуація в світі переходить в розряд «катастрофічною», так як від забруднень неможливо сховатися ні вдома, ні на вулиці.

Як забруднення повітря руйнує наше здоров'я

Джерел забруднення є діяльність людини

Негативний вплив на здоров'я брудного повітря стає однією з причин зміни демографічної ситуації в світі. Одна третина всіх смертей від раку, серцевих захворювань, інсульту пов'язана з забрудненим довкіллям. Такі наслідки можна порівняти з негативним впливом тютюнового диму на легені курця. Подібна зміна атмосферних характеристик згубно впливає на людський організм. Це набагато серйозніше, ніж надмірне вживання солі.

Цілі міста «тонуть» в мікрочастках, відходи від згоряння газу та інших видів палива. Такі мініатюрні елементи проникають крізь захисні шари шкіри і потрапляють в життєвоважливі системи – дихальну і кровоносну. Це призводить до поступового руйнування і порушення робіт серця, мозку та легенів.

Скорочуємо впливу забрудненого повітря

У великих містах жителям особливо важливо уберегти себе і своїх рідних від забруднених повітряних потоків. Однак існує 5 основних правил, яких слід дотримуватися:

  1. Необхідно обмежити своє щоденне пересування по вулицях, де зазначають інтенсивний дорожній рух. У разі прогулянки по таким вулицям з дитиною, батькам рекомендується тримати малюка вище рівня вихлопних газів.
  2. Намагайтеся не затримуватися в місцях великої кількості автомобілів. Особливо на світлофорах.
  3. Заняття спортивними вправами на вулиці рекомендується перенести в місця, розташовані далеко від проїжджої частини або підприємств.
  4. У дні, в які відзначають підвищений рівень забруднення, варто відмовитися від пересування на транспортному засобі.
  5. Не потрібно спалювати різні відходи. Дим, що утворився в процесі згоряння відходів, отруює повітряні потоки, якими ми дихаємо.

Одним з головних джерел забруднення є діяльність людини. Особливо актуальною дана проблема вважається для жителів великих мегаполісів, у яких перебуває велика кількість переробних заводів і фабрик.

Як очистити повітря в приміщенні

Очищення повітря в квартирі, будинку, офісі

Якщо вирішити проблему з забрудненим вуличним повітрям досить складно, так як потрібні спільні зусилля людей зі всього світу, то забруднені потоки в квартирі допоможуть прибрати очищувачі повітря. Такі пристрої користуються особливою популярністю серед жителів мегаполісів, що щодня страждають від відходів, що надходять в повітряні потоки.

Переваги застосування:

Очищувач повітря для будинку має просту конструкцію і зрозумілий спосіб управління.

Venta LPH 60 – кращий в боротьбі з забрудненим повітрям

Мийка повітря Venta LPH 60

Venta LPH 60 – це сучасна мийка повітря, в якій успішно поєднуються одразу кілька інноваційних технологій. Пристрій виконано з екологічно чистих матеріалів і є абсолютно безпечним при регулярному використанні в домашніх умовах.

Особливості експлуатації:

Представлена мийка повітря, яку можна купити на сайті, є ідеальним помічником для очищення повітряних потоків в невеликих квартирах, в дитячій кімнаті, музичному залі і офісі.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей