Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Кліматичний комплекс Venta проти коронавіруса

У світі з'явився новий вірус, хвороботворні властивості якого вже були доведені по відношенню до людей і тварин. Певна кількість короновирусов стає причиною виникнення у людини респіраторних інфекцій: починаючи від звичайних простудних захворювань і, закінчуючи серйозними ускладненнями. Coronavirus може стати причиною активного розвитку таких наслідків, як близькосхідний респіраторний синдром (БВРС) або важкий респіраторний синдрому (ТОРС). В результаті Торсу відзначають захворювання COVID‑19.

COVID‑19 поширився по всьому світу Китаю, в провінції Ухань. Однак до грудня місяця 2019 року про даному захворюванні не було ніяких згадок.

Основні симптоми прогресуючого захворювання

В результаті епідемії короновируса, необхідно підготуватися і заздалегідь ознайомитися з основними симптомами. Коли вірус грипу проникає в людський організм, відбувається збій в імунній системі, що провокує наступні симптоми:

У деяких хворих виникає розлад ШЛУНКОВО-кишкового тракту, насморок, закладеність носа. Прояв всіх перерахованих симптомів поступовий, іноді людина може навіть і підозрювати про те, що в його організм потрапили короновирусные клітини.

Однак людям і тим, у кого відзначають гострі хронічні захворювання, потрібно бути гранично акуратними, так як можливі складні наслідки. Це стосується людей з:

При цьому статистика свідчить, що 80% потенційно здорових людей справляються з даним захворюванням за допомогою застосування стандартного набору ліків, актуальних під час простудних захворювань. Тільки в одному з шести випадків може відбутися серйозне ускладнення, що супроводжується дихальною недостатністю.

Поширення вірусу

Заразитися вірусами, бактеріями може кожен при контакті з хворим. Під час кашлю, чхання виділяються дрібні краплі з рота або носа, що розлітаються на значну відстань. Вони осідають на поверхню розташованих предметів меблів, техніки та інше. Якщо здорова людина доторкнеться до такого предмета, а потім почухає ніс, очі або торкнеться рота ‒ він наражається на ризик бути інфікованим.

Також, передача вірусу здійснюється при вдиханні даних крапель, які знаходяться в повітрі біля хворої людини. Тому не рекомендується підходити до хворого ближче, ніж на 1 м.

Заходи індивідуального захисту для всіх

У деяких країнах вже підтверджена інформація про точну кількість заражених, а в інших країнах відзначають виключно поодинокі спалахи. У Китаї успішно були вжиті заходи, спрямовані на те, щоб зупинити активне поширення вірусу по всіх областях.

Але, щоб зменшити ризик захворіти даним вірусом, необхідно дотримуватися певних заходів захисту:

Відсутність вакцини, яка б змогла захистити імунітет від даного вірусу, призводить до того, що влада різних країн рекомендують людям менше подорожувати. Краще відмовитися від регулярного відвідування місць, де скупчується велика кількість людей.

Кліматичний комплекс Venta з очищенням до 0,07 мікрон

Компанія-виробник популярних моделей очисників і увлажнителей повітря представила увазі покупців унікальний прилад ‒ кліматичний комплекс Venta, виконаний в чорному або білому корпусі. Ті, хто вже встиг спробувати препарат, відзначають покращене стан клімату в будинку, про що свідчать позитивні відгуки.

Модель зі ступенем очищення до 0,07 мкм з легкістю справляється з вірусом грипу, а також з різними короновирусными інфекціями, що литают в повітрі. Як відомо розмір вірусу варіюється від 0,06 до 0,14 мкм.Завдяки наявності унікального фільтру Nelior VENTAcel збільшується ефективність очищення повітря до 99,95%.

Фільтр Nelior VENTAcel - це запатентована технологія, що в кілька разів краще в порівнянні зі звичайними варіантами (фільтри HEPA).

Сучасний комплекс Venta має наступний набір переваг:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей