Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Кліматичний комплекс для дому

В процесі розробки і виробництва багатофункціональних приладів компанія-виробник Venta проводить постійні регулярні розрахунки. В результаті фахівці звертають увагу на максимальну кількість води, продуктивність вентилятора, габарити решіток, беруть активну участь у заборі повітряних мас.

Тому кліматичний комплекс Venta ‒ це високоякісна модель, що бере участь в створенні сприятливого мікроклімату в квартирі, офісі або будинку. Позитивні відгуки користувачів підтверджують той факт, що даний пристрій займає лідируюче місце в рейтингу популярних кліматичних систем в Україні.

Принцип роботи зволожувача Venta LPH60 WiFi

Venta LPH60 WiFi ‒ перший у всьому світі комплекс з передовою системою очищення, який працює за принципом «холодного випаровування». Таким чином, повітряні маси «промиваються» великою кількістю води, що виконує функцію стандартного фільтра. Інтернет-магазин допоможе вибрати відповідне рішення для будь-якого приміщення. Модель представлена в білому або чорному корпусі.

Особливості роботи:

Однак кліматичний комплекс був трохи змінений: виробник зробив диски ще більш тонкими і акуратними. Рифлена структура допомагає розпорошувати як можна більшу кількість води і збирати величезні скупчення пилу і інших мікробів.

Для простого обслуговування всієї конструкції розробники передбачили наявність гігієнічних дисків, що мають антисептичну дію. Крім того, вони допомагають знизити рівень жорсткості води у випадку, коли була використана не очищена рідина, а звичайна вода з-під крана.

Особливості експлуатації кліматичного приладу

Вибираючи кліматичні комплекси зволожувачі з очищенням повітря, важливо розглянути одразу кілька актуальних рішень. Великий асортимент компанії і демократична ціна допоможуть клієнтам ознайомитися і придбати популярний кліматичний прилад.

Застосування гігієнічного диска є одним з важливих переваг цього приладу:

Кліматичний комплекс, купити який можна за демократичною вартості, доповнений даними дисками, що фіксуються на пластинчастому барабані. При цьому варто зазначити, що термін експлуатації гігієнічного диска становить близько 3 місяців. Це стосується випадків, коли прилад буде працювати без перерви 24/7. Крім того, на експлуатаційний термін прямий вплив має якість води, яку користувач заливає ‒ звичайна з-під крана або очищена.

Набір фільтрів

Вибір мийки залежить від певного типу приміщень, так як кожна модель розрахована на роботу на конкретному відрізку території. Визначившись з габаритами приміщення в квартирі або в будинку, потрібно ознайомитися зі списком фільтрів.

Сучасна кліматична установка для квартири має у своєму наборі наступний список:

Розбираючись з тим, який вибрати кліматичний комплекс, необхідно враховувати також ступінь забруднення в певному приміщенні. Це прямим чином позначається на ефективній роботі приладу.

Переваги використання кліматичного комплексу

Представлена система поєднує в собі відразу два важливих приладу в одному пристрої ‒ зволожувач і мийка. Тому відбувається одночасне очищення повітря з природним зволоженням.

Щоб купити кліматичну установку в чорному або білому корпусі, необхідно попередньо ознайомитися з її основними перевагами:

Під час роботи установка виключає утворення білого нальоту на предметах меблів, техніки та інших речах. Крім того, прилад не потребує складного обслуговування: важливо доливати воду в спеціальну ємність і через деякий час замінити гігієнічні диски. Вбудований режим самоочищення спрощує процедуру регулярного миття даної конструкції.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей