Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Кондиціонер або очищувач повітря проблема вибору

Настало довгоочікуване літо, якого всі чекали, замерзаючи тривалий час до цього! Разом з тим, прийшов закипаючий градусник, так температура за бортом перевищує 25 градусів за Цельсієм!
Організм в шоці - різкий перепад температур, люди різко мінімізували кількість одягу на своєму тілі – «привіт літо».
Крім того окремі системи нашого організму починають пристосовуватися до змін погоди, а людина шукає порятунок у вигляді кондиціонерів. Але мало хто замислюється про те, що різкий перепад температури тіла і зовнішнього середовища, що негативно позначається на самопочутті. Наприклад, температура нашого тіла становить 36,6 °С, людина вдихає повітря 16-18 градусів, а видихає все одно повітря 36,6 °С. Що відбувається в результаті цього повітрообміну?Людина попросту втрачає певну кількість тепла, що підриває імунітет і призводить до неочикуванних хвороб.

Крім того, кондиціонери знижують вологість повітря. Рідина при випаровуванні поглинає тепло, і ми отримуємо конденсат, який виводиться за допомогою дренажного шланга з приміщення. Навіть кондиціонер, має функцію зволоження, не впорається з поставленим завданням, так як з цим впорається і зволожувач очищувач повітря Venta.


Для забезпечення оптимальної роботи кондиціонера варто дотримуватися кількох правил:


• своєчасно чистити фільтри;
• контролювати вологість повітря;
• варто враховувати розташування кондиціонера;
• не робити навпаки активної зони (частина приміщення, куди безпосередньо дме охолоджене повітря) дитяче ліжко або місце для ігор;
• варто іноді провітрювати приміщення;
• перш за все, використовувати плавне зниження температури при включенні кондиціонера.

Для порівняння візьмемо зволожувач повітря. Зволожувач і очищувач повітря Venta – це часте вологе прибирання у вашій квартирі, без застосування швабр, ганчірок і т. п.(тому не варто при уборі застосовувати хлорвмісні засоби, щоб не забруднювати повітря парами хлору). Це постійне джерело зволоження і очищення повітря в приміщенні. Вам не доведеться розставляти ємності з рідиною по всій квартирі і постійно їх поповнювати, розвішувати на радіатори простирадла - для того, щоб зволожити повітря.

Вибираючи необхідний і зволожувач очищувач повітря Venta, враховуйте площа приміщення, яку ви плануєте зволожувати. Крім того зволожуючи і очищаючи повітря, ви поліпшите стан свого організму, так як він не буде відчувати дискомфорт при перепадах температур за вікном. Адже вологість знижується як при високих температурах, так і при низьких, тобто ви можете використовувати його 24 години на добу, 7 днів в тиждень, 365 днів в році! Погодьтеся, вигідне вкладення коштів!


Варто відзначити, можна і потрібно застосовувати кондиціонери, щоб поліпшити температуру повітря, зробити її максимально комфортною для себе, але не варто забувати - вологість повітря повинна бути комфортна, уникайте понад сухого повітря!


В ідеалі в приміщенні (це будинок або офіс) обов'язково наявність всіх перерахованих вище пристроїв: очищувача і зволожувача повітря, кондиціонери. А далі все вже залежить від клімату та екологічної обстановки у вашому регіоні.

Так ви запросто забезпечите навколишнє вас середу якісною вентиляцією, а разом з нею і якісним повітрям.


Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей