Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Критерії вибору мийки повітря
Підібрати мийку повітря

Жителі великих міст все частіше стикаються з проблемою сухості і забруднення повітряних мас, що знаходяться в будинку, офісі чи в квартирі. Для цього доцільно використовувати спеціальний пристрій для зволоження і очищення повітряних потоків у закритих приміщеннях.

Однак далеко не кожен потенційний споживач знає, як правильно вибрати мийку повітря і на що слід звернути особливу увагу. Виділяють чотири основних критерії:

перераховані вище особливості є важливими умовами в процесі вибору і подальшої покупки повітроочисника і зволожувача в одному приладі.

Як конструкція і площа барабана впливає на продуктивність

Якісна мийка повітря ‒ це ідеальне співвідношення високої продуктивності і продуманій конструкції. Адже ці два поняття взаємопов'язані. Приміром, компанія Venta запропонувала своїм покупцям лінійку приладів 5-го покоління, основна особливість яких полягає в їх конструкції.

Завдяки продуманій трапецієподібної верхній кришці повітряні маси втягуються набагато швидше в порівнянні з минулими моделями. Таким чином, вдається зволожити більший простір за мінімальний проміжок часу. При цьому вага і розміри пристрою як і раніше залишилися незмінними.

Згідно з численними відгуками покупців, рекомендується віддавати перевагу приладам, доповненим пластинчастим барабаном. За рахунок широкої контактної площі повітря набагато швидше промивається від пилу, мікробів та інших алергенів. Збільшена площа барабана збирає набагато більше частинок, змиваючи їх водою. При цьому площа пластин повинна повністю відповідати обсягу конкретного приміщення, де буде знаходитися мийка.

Рівень шуму при експлуатації і мале енергоспоживання приладів

Добре ознайомившись з рейтингом практичних приладів, кожен споживач зможе виділити для себе продукцію Venta. Виробник використовує спеціальну систему одного двигуна, що дозволяє створити в житловому приміщенні комфортні умови для всіх членів сім'ї.

Показники споживаної потужності взаємопов'язані з робочим режимом. Для побутових приладів енергоспоживання варіюється в межах від 3 (1 режим) до 8 Вт (3 режим). Виходячи з цього, визначають рівень шуму: від 22 до 42 дБ.

В результаті мийка Venta відмінно підійде для спальні або дитячої кімнати. Такий прилад може працювати протягом довгого часу, так як немає необхідності в тому, щоб вимикати очисник повітря в нічний час. Тому очищення і додаткове зволоження повітря здійснюється 24/7.

Обсяг бака і різниця

Мийка повітря, відгуки про яку можна прочитати в інтернеті, від компанії Venta відрізняється досить містким баком. 6-я серія моделей розрахована на 12 л води: 8 л для бака і 4 л для піддону. Цього цілком достатньо для якісного зволоження величезних приміщень площею до 150 м2.

Для порівняння в рейтинг кращих очисників повітря входять моделі від інших виробників, що мають менший обсяг бака. Наприклад:

Все це призводить до того, що користувачеві потрібно буде набагато частіше заливати очищену воду в бак, інакше прилад не буде виконувати свої основні функції. Це незручно, непрактично, особливо, якщо власник квартири або будинку весь день на роботі, і немає можливості своєчасно залити воду в резервуар.

Цінова політика

Ознайомившись з продукцією популярних брендів, що є прямими конкурентами компанії Venta, можна відзначити високу вартість воздухоочистителей. Виробники пропонують дійсно якісні прилади, вартість яких вище середнього. Щоб вибрати і купити мийку повітря, кожен покупець завжди порівнює цінову політику бренду і технічні характеристики моделі, що сподобалася. Тому компанія Venta запропонувала своїм споживача унікальну можливість - придбати високоефективний очищувач-зволожувач повітря за демократичною вартістю. Таким чином, продукція даного бренду стає доступною для кожного покупця, який бажає оцінити основні переваги експлуатації сучасних мийок.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей