02.08.2021

Лаванда в ароматерапії: користь для здоров'я


Лаванда вважається багаторічними кущами, які найчастіше ростуть в Індії і країнах Середземномор'я. Така рослина знайшла своє застосування в сучасній сфері ароматерапії. Користь рослини доведена, завдяки наявності цінного складу. У лаванді знаходиться порядку 1фирного олії, багатої на :
• дубильні компоненти;
• кумарини;
• ефіри.
Такий набір компонентів міститься в квітках рослин. Проте для приготування олії застосовують стебла і листя, багаті на борнеол, гераніол.
Що стосується відсоткового вмісту ефірної олії, в листі міститься порядку 0,37в стеблах – 0,20а в квітках – 1,2
Натуральна ефірна лавандова олія характеризується особливими седативними властивостями. Аромат рослини сприяє позбавленню від сильного стресу, нервової напруги, позитивно впливає на міцний сон. З метою розслабитися після важкого дня, рекомендується прийняти ванну з квітками лаванди або додати у воду декілька крапель ефірної олії.
Квіти лаванди відмінно заспокоюють. Саме з цієї причини рослину часто використовують для приготування трав'яного чаю. Сприятлива дія лавандової олії на психоемоційний стан людини досить унікально.


Ароматерапія за допомогою лавандової олії


Лаванда в ароматерапії користується особливою популярністю за рахунок наявності величезної кількості позитивних властивостей і позитивної дії на людський організм. алампа – рекомендується використати в закритому приміщенні не довше, ніж 1,5-2 години;
• ароматичні дерев'яні кульки – застосовують в житлах, в автомобілях, у білизняних шафах;
• інгаляції – відмінний спосіб для профілактики захворювань, пов'язаних з дихальними органами (особливо в зимовий період);
• аромакулоны – їх носять на шиї в якості загальнозміцнюючого засобу;
• зволожувач повітря – разом з очищенням і зволоженням повітряних мас додатково вдається насичувати повітря корисними мікроелементами.
Проте варто врахувати насичений аромат цієї рослини, а тому для повноцінної і здорової ароматизації буде досить не більше 3-5 крапель на кожні 5-10 м2 площі.

 

Аромамасла для зволожувача повітря


Які аромамасла можна додавати в зволожувач


Повітря в приміщенні може бути забруднене всілякими алергенами, пилом з вулиці, частками людської шкіри, шерстю домашніх тварин і іншими. Крім того, під час готування їжі в кухні і в інших кімнатах скупчуються неприємні аромати гару. Нейтралізувати усі ці запахи можна за допомогою свого улюбленого аромамасла і зволожувача повітря.
Користь в ароматерапії всіляких олій залежить від їх цілющих властивостей і складу.
Деякі виробники аромамасел спеціально придумують ефективні рецепти, в яких успішно поєднується відразу декілька корисних компонентів. Крім того, власники квартир і будинків можуть самостійно миксовать різні олії, створюючи неперевершену палітру запахів.


Водорозчинний аромат Venta Лаванда

 

Venta лавандове аромамасло


М'який квітковий аромат гарантує абсолютне розслаблення, заспокоєння, допомагає позбавитися від нервозності і покращує настрій. В результаті кожен зможе зарядитися енергією на увесь день і гарантувати стрессоустойчивость власного організму.
Компанія Venta пропонує застосування водорозчинного аромату Лаванда, представленого в спеціальній місткості об'ємом 10 мл Така добавка була розроблена на 100з натуральних ефірних олій, а тому її термін придатності необмежений. Крім того, економна витрата (5 крапель достатні на 4 години роботи приладу) є ще однією важливою перевагою використання такої добавки.
Додавати аромат необхідно в піддон з водою, звідки він поширюється по усьому периметру кімнати, завдяки зволоженню і очищенню повітряних мас.
Особливості добавки :
• досить висока концентрація ефірних олій в складі;
• абсолютна розчинність у воді;
• збереження усіх корисних властивостей ефірних олій.
Лавандовий аромат відноситься до списку тонких, але в той же час досить насичених запахів, які при правильному дозуванні вмить наповнюють усю кімнату.


Асортимент ароматів Venta

 

аромамасла Venta в асортименті


Аромамасла Venta – це високоякісна і натуральна продукція, яка відрізняється багатим складом корисних вітамінів і інших мікроелементів. У асортименті німецького бренду представлені всілякі добавки з різними складами і запахами на вибір:
• апельсин;
• лаванда;
• м'ята перцева;
• лемонграсс;
• сандалове дерево;
• грейпфрут;
• евкаліпт.


Кожен з перерахованих ароматів відрізняється певним набором переваг, допомагаючи створювати у будинку, квартирі здоровий і сприятливий мікроклімат, який неодмінно асоціюватиметься із затишком і домашнім теплом.
При цьому користі від ароматів набагато більше, ніж просто наповнити кімнату приємним запахом. Деякі добавки рекомендується використати в період простудних захворювань. Приміром, евкаліпт використовують для профілактики захворювань дихальних шляхів, а м'ята перцева гарантує тонізуючий ефект, підвищення концентрації і уваги. Такий величезний асортимент добавок допоможе покупцеві самостійно визначитися, яка атмосфера пануватиме в його будинку.

Інші статті