Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Літо і Вента (Venta)

Навіщо потрібна мийка повітря влітку

Головна помилка більшості людей полягає у використанні зволожувачів повітря виключно взимку. Безумовно, взимку опалювальні прилади висушують повітряні маси, що потребують постійного зволоження. Однак у посушливих регіонах та при регулярному використанні різних побутових приладів в літній сезон також не обійтися без хорошої вентиляції.

Крім традиційної посухи виділяють три причини, згідно з якими побутові зволожувачі повітря є незамінними приладами для кожного будинку:

Відкривати вікна або кватирки під час зволоження повітряних мас в кімнаті можна за умови, якщо на вулиці зберігається оптимальна температура в межах +15-18 градусів. Як правило, влітку такий температурний режим можливий після дощу, коли рівень вологості збільшується до 95-100%. При цьому не варто робити протяг: достатньо трохи прочинити вікно для отримання додаткової прохолоди і свіжості в будинку.

Як підтримувати оптимальну вологість у літній період

Влітку головним ворогом оптимальної вологості в житлових приміщеннях вважається кондиціонер. Адже саме ця система здатна висушувати повітряні потоки, працюючи в режимі охолодження.

Вологе повітря конденсується на холодній теплообміннику і поступово виходить назовні з будинку на вулицю. У промислових системах кондиціонування приплив свіжих повітряних мас відбувається за допомогою повітрязабірників. Однак спекотний літній повітря не подарує бажану вологу. Тому рекомендується використовувати зволожувач-очищувач повітря Вента, який допоможе привести в норму мікроклімат в будь-якій кімнаті.

Показники нормальної вологості мають важливе значення для всіх домочадців, незалежно від віку і статі. Крім того, ці показники впливають на самопочуття домашніх тварин і якість меблів. Дерев'яні меблі та інші предмети інтер'єру (паркет, двері, вікна, диван) потребують підтримці оптимальних показників вологості і температури в цілому. Таким чином, літо і Вента ‒ два взаємопов'язаних поняття. Влітку зволожувач повітря відіграє особливо важливу роль у процесі підтримки ідеального мікроклімату в спальні, дитячій кімнаті, вітальні.

Вплив приладу на температурний режим в приміщенні

Очищувач повітря Venta не чинить прямого впливу на температурні показники повітряних мас в будинку. Існує правило: чим більше температурні показники в кімнаті, тим більше повинен бути рівень вологи.

Зволоження повітряних потоків з допомогою такого приладу здійснюється за принципом холодного випаровування, завдяки якому в приміщенні завжди зберігається оптимальна вологість в залежності від температури. Таким чином, зволожувач Вента, ціна якого вказана на сайті магазину, допомагає «регулювати» рівень вологості, не надаючи кардинальний вплив на температуру. Адже основне завдання приладу полягає в створенні ідеального мікроклімату для всіх домочадців. Тому краще всього провітрювати приміщення до включення пристрою.

Переваги використання сучасної мийки повітря Venta

Мийка повітря являє собою сучасний багатофункціональний прилад, який підходить для використання протягом всього року. На сайті представлені фото популярних моделей, які відрізняються великою кількістю переваг.

Серед основних особливостей мийки повітря Venta важливо відзначити:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей