Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Мікроклімат проти грипу

як вбити вірус за допомогою зволожувача

Грип та ГРВІ є найпоширенішими інфекційними захворюваннями в усьому світі. Однак віднести такі інфекції до числа нешкідливих досить складно. Дуже часто грип призводить до серйозних ускладнень, які можуть стати хронічними хворобами і активно розвиватися протягом усього життя людини.

Пам'ятайте про те, що профілактика застуди дозволяє вберегти і захистити людину від подальшого розвитку таких захворювань. Крім різних вітамінів і фруктів, які необхідно включити в свій раціон, важливо подбати про мікрокліматі у власній квартирі або в будинку.

Існує кілька способів боротьби з інфекційними захворюваннями:

Грип і зволожувач повітря

Найчастіше підхопити вірус можна саме в закритому приміщенні ‒ від людини до людини. На вулиці навіть при тісному контакті з хворою людиною риски помітно нижче. Пояснити таку особливість можна рівнем вологості повітря.

Адже при зменшенні температурних показників знижується рівень вологості. На вулиці в морозну погоду повітря досить сухе, тому при провітрюванні кімнати в зимовий сезон знищується уся волога в приміщенні. У сухих повітряних потоках (коли відносна вологість нижче 20частицы пили зберігаються упродовж довгого часу, не осідаючи на предмети меблів. При чханні людини віруси також «літають» по повітрю, не опускаючись вниз.

Тому рекомендується використати зволожувач повітря для будинку, що дозволяє підтримувати ідеальний мікроклімат в квартирі :

Грип і очисник повітря

Поширення вірусних захворювань здійснюється повітряно-краплинним шляхом. Тому в добре провітрюваних приміщеннях вірогідність захворіти грипом мінімальна. Застій повітряних мас сприяє передачі мікробів від хворої людини до здорової.

ГРВІ викликають всілякі віруси, серед яких відмічають риновіруси, що відрізняються мініатюрними розмірами ‒ 0,03 мікрон в діаметрі. Середній розмір основного збудника грипу у декілька разів більше і складає близько 0,08-0,12 мікрон. Такі характеристики особливо важливі під час вибору спеціальних приладів ‒ очисники і зволожувачі повітря.

Сучасні очисники повітря укомплектовані спеціальними фільтрами HEPA, що дозволяють з легкістю уловлювати дрібні частки грипу і ГРВІ. Якісний очисник і зволожувач повітря для дітей грає особливу роль, допомагаючи створити і підтримувати в дитячій кімнаті ідеальні умови для дитини і несприятливу атмосферу для розмноження вірусів. Такі особливості дуже важливі для квартир з поганою системою вентиляції, а також в зимовий період, коли немає можливості часто провітрювати кімнату.

Переваги експлуатації очисника-зволожувача Venta

Компанія Venta пропонує в продаж великий модельний ряд очисників повітря з додатковою функцією зволоження. Це прилади 5 і 6 серій, які конструктивно вважаються досить простими і практичними моделями.

Вибираючи зволожувач повітря для дитини або дорослої людини, необхідно ознайомитися з основними перевагами цих серій :

У моделях 6 серій видалення усіх мікробів, вірусів і часток пилу здійснюється за рахунок встановленого HEPA фільтру, термін експлуатації якого залежить від якості повітря і часу використання цього приладу. Якщо використати миття 24/7, тоді заміна фільтру знадобиться один раз в рік. Щоб купити мийку повітря, потрібно буде врахувати габарити свого приміщення і визначитися з конкретною моделлю.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей