25.01.2021

Мікроклімат в приміщенні з каміном

Людина ніколи до кінця не приручить вогонь. Ця спекотна стихія завжди буде вабити людини і в той же час вселяти повагу. Але ми не були б людьми, якби не придумали хитромудрий спосіб приставити вогонь собі на службу і придумали камін. Ще якісь 100 років тому мати його було розкішшю і в той же час життєво необхідною для багатих мешканців чудових апартаментів. У той час проблема зігріти величезну садибу і тим більше не замерзнути в особливо холодні дні стояла дуже гостро.

 

Зараз ми живемо воістину в чудовий час. Наше життя не так гостро залежить від погодних умов, та й багато предметів стали набагато доступніше в фінансовому плані. Варто тільки побажати, і електричний камін запросто можна отримати в простенькій однушке самого звичайного панельного будинку. Для заміського будинку прекрасно підійде «класика» у варіанті його дров'яного побратима.

Не можна просто купити в магазині або замовити кліматичні системи, в тому числі і камінні, через інтернет. Доцільніше досконально вивчити всі нюанси, а їх чимало, пов'язаних з цим питанням.

Купуючи камін в свій будинок або квартиру, а може і для комерційного приміщення –wellness-центру, ресторану, готелю - незалежно від того виду його топки, людина явно має на меті створити затишну комфортну атмосферу. Як буде приємно в такій кімнаті відпочити, насолодитися м'яким теплом під звук тихо потріскують дрова. І якого ж буде розчарування, якщо це так і залишиться мрією.

Незалежно від зовнішнього вигляду, внутрішнього устрою і тим більше ціни цього обігрівального чуда, питання першорядної важливості - яким буде мікроклімат в приміщенні з каміном. Мають рацію будуть ті, хто серйозно поставиться до своїх побоювань, пов'язаних з пересушування повітря після установки каміна. А ці неприємні відчуття, коли фізично відчуваєш, як сохне шкіра, очі сльозяться, ніби в них пісок насипали, вдихаючи таке повітря, легені точно душить і хочеться вийти на вулицю.

Зараз ринок пропонує моделі камінів з функцією зволоження повітря. Але, давайте говорити прямо, їх принцип роботи схожий з зволожувачем, але ефект далеко неравнозначен. Без стаціонарної мийки повітря обійтися не вийде!

Камін сушить повітря

Апріорі камін сушить повітря, з цим нічого не поробиш, і підходить він все-таки для кімнат з більшою площею - від 20 кв.м., добре, якщо висота стель буде ближче до 3 м. Відповідно, чим просторіше приміщення, тим більше кліматична система. Великий плюс, якщо кімната правильної форми. Коли форми витягнуті, природна вентиляція не може за рахунок утворення ділянок з застійними повітряними масами. При цьому в ідеалі повинні бути виключені систематичні протяги.

Вчені давно підтвердили той факт, що нам з вами комфортно, коли ногам тепло, а на рівні голови трохи прохолодніше. Камін обов'язково виконає свої функції і прогріє повітря в кімнаті. Через якийсь час чоловік неминуче буде страждати від його надмірної сухості. Особливо це шкідливо для малюків, у яких більш ніжні слизові. Таким чином, і для дітей, і для дорослих оптимальна температура 18-22 С, а рівень вологості повинен знаходитися в діапазоні 45-60%.

Слів немає, що повітря має бути в обов'язковому порядку чистим і свіжим. Логічно, що найкращим компаньйоном для каміна стане надійний очищувач повітря. Це забезпечить баланс повітряного простору з точки зору рівня вологості і чистоти.

Дійсно якісний очищувач повітря не тільки поліпшить мікроклімат кімнати, але і стане стильним, а головне, функціональним елементом інтер'єру.

VENTA - очищувач-зволожувач повітря

 

З позитивного боку себе зарекомендувала продукція німецького бренду Venta. 30-річний досвід в області удосконалювати і промислових мийок повітря, використання екологічно безпечних матеріалів і естетично приємний вигляд приладів - фактори, які принесуть не менше задоволення, ніж від володіння каміном в своєму будинку.

За рахунок інтуїтивно зрозумілих кнопок користуватися очисниками Venta можуть з легкістю і діти, і люди похилого віку.Особливо прилад оцінять алергіки і люди, які часто хворіють респіраторними захворюваннями, щоденне використання мийки повітря значно знизить число шкідливих мікроорганізмів у повітрі, яким дихають члени Вашої родини.

Особливу увагу варто звернути на модель Venta LW25 для побутових цілей, його робоча площа становить 25 кв.м., а в промислових умовах зручним рішенням стане Venta LW81 білий, який не вимагає ручного доливання води завдяки автоматизованій технології.

Запрошуємо познайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину. Будемо раді допомогти Вам у підборі системи очищення для потреб Вашого приміщення. Купуючи системи очищення в нашому інтернет-магазині Ви зробите грамотний вибір якісної продукції за прийнятною ціною!

Інші статті