Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Мийка повітря або зволожувач що вибрати?

Турбота міського населення про створення комфортного повітряного домашнього простору вельми актуальна на сьогодні. Багато хто вдається до використання зволожувачів, здатних в період опалювального сезону насичувати  повітря вологою, створюючи сприятливі умови в будинках. За твердженням фахівців рівень вологості для нормального самопочуття людини становить від 45% до 65%. Особливо актуальне це питання з настанням зими і початком опалювального сезону, коли батареї постійно сушать повітря. Активне використання в міжсезоння обігрівачів також негативно позначається не тільки на стані слизових у людини, але також і його шкірних покривів.

  зволожувач повітря або мийка?

Вирішивши проблему насичення вологою повітряного простору квартири за допомогою зволожувача, варто задуматися про те, наскільки чистим буде повітря, яким дихають домочадці. Крім вологості існує ще кілька показників не менш важливих для здоров'я людини. Вступник з вулиці повітря насичене, як масою хвороботворних мікробів, що провокують цілий ряд захворювань, так і безліччю різного роду мікроскопічних організмів і забруднень. Досягнення сучасних виробників кліматичного обладнання, що використовують інноваційні розробки у виробництві, надають можливість справлятися з декількома проблема одночасно.

У чому переваги зволожувача-очищувача повітря Venta LPH60

Постійна боротьба за споживача на ринку сприяє постійному вдосконаленню базового функціоналу приладів такого роду. Результатом багаторічної праці німецьких розробників став новітній зволожувач-очищувач повітря Venta LPH60 гарантує видалення всіляких забруднень на 99,9%. Конструкція унікального приладу передбачає наявність 2-х наборів фільтрів, завдяки, яким здійснюється потрійна фільтрація, перешкоджає проникненню в будинок практично всіх видів забруднень і різного роду хвороботворних мікробів.

Мийка повітря Venta lph60- економний і потужний прилад

Набутий і встановлений потужний Venta LPH60 здатний очищати надходить повітряний потік в приміщеннях площею до 75 м. Його присутність зможе забезпечити глибокий спокійний сон в спальні, щоб мати можливість прокинутися бадьорим і відпочив. У дитячій кімнаті буде сприяти створенню здорового мікроклімату для малюка, щоб він був активним і веселим протягом дня. А також дозволить забезпечити чисте повітряний простір для всіх мешканців квартири, захистивши їх від різних вірусних захворювань. Багатофункціональна мийка повітря має ряд ключових особливостей:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей