26.01.2021

Мийки повітря не пускають віруси в наші будинки

Наявність сухого повітря в житловому приміщенні – це неприємне явище, яке може стати причиною захворювань. Це пояснюється тим, що слизові оболонки кожної людини здатні виділяти спеціальний вологий секрет, який виконує функцію захисного бар'єру. Таким чином, в організм не проникають всілякі бактерії, а також сезонні інфекції – на ГРВІ та грип.

Під час пересушування носоглотки і ротової порожнини, захисний бар'єр поступово зникає, тому що організм перестає бути під надійним захистом. Подразнення верхніх дихальних шляхів у дорослих і у дитини приносить шкоди організму у вигляді фарингіту, астми або бронхіту. Тому сухість повітря в квартирі є серйозною проблемою, від якої потрібно позбутися.

 

Користь від застосування зволожувача-очисника

 

Застосування зволожувача-очисника повітря має певні переваги, які важко не помітити. Лікарі стверджують, що оптимальний рівень вологості в житловій кімнаті не повинен бути нижче 45%. Не застосовуючи спеціальні прилади, досягти такого ефекту природним способом можна при регулярному провітрюванні приміщень під час туману або дощу.

Використовуючи зволожувач-очищувач, відбувається так званий процес «миття». Таким чином, відбувається не тільки зволоження, але і очищення потоків від різних алергенів і вірусів, що мешкають в повітрі.

В результаті мийка повітря Venta сприяє тому, що:

  • зменшується можливість передачі захворювань повітряно-крапельним шляхом;
  • виключена ймовірність пересихання дерев'яних предметів меблів і інтер'єру;
  • збільшується зростання кімнатних рослин;
  • зменшується частота нападів алергії, що особливо важливо для алергіків.

Про переваги такого пристрою свідчать позитивні відгуки покупців, які вже давно купили мийку повітря і користуються нею на протязі довгого часу.

Комбінований зволожувач і очищувач повітря з фільтром нера

 

Прилади Venta 100% перемога над застудою

Німецькі вчені довели, що дитячий організм потребує великої кількості води (до 20%) у порівнянні з організмом дорослої людини. В результаті недостатня вологість згубно позначається на організмі кожної дитини.

Велика кількість пилу і хвороботворних організмів негативно впливають на здоров'я кожного члена сім'ї. Тому рекомендується вибирати хороший зволожувач, доповнений важливою функцією – очищати повітряні потоки.

Всі мікроби і бактерії, які знаходяться в кімнаті, поступово абсорбуються вбудованими НЕРА-фільтрами або повністю знищуються за рахунок фотокаталітичних фільтрів.

Деякі моделі доповнені гігієнічними дисками, з іонами срібла, і ароматизаторами:

  • За допомогою гігієнічних дисків вдається позбутися від вільних вірусів і бактерій, які знаходяться в повітряних потоках. Саме вони чинять згубний вплив на імунітет людини, тим самим руйнуючи його клітини. Очищений повітря позитивно впливає на тонус організму і гарний настрій.
  • Ароматизатори створюють в приміщенні приємну атмосферу, так як аромат миттєво поширюється по всій кімнаті. Також в якості ароматизаторів використовують різні ефірні олії, що надають благотворний вплив на імунітет людини.

Користь від таких пристроїв досить велика. Адже набагато легше нейтралізувати можливі причини хвороби, ніж боротися з її наслідками, або ускладненнями. Вступаючи в боротьбу з грипом та іншими респіраторними захворюваннями, зволожувачі повітря займають лідируючі позиції. Така особливість даних приладів вже була помічена лікарями-педіатрами, які рекомендують проводити встановлення зволожувачів в дитячих садах і школах.

 

Мийка повітря від німецького виробника

Компанія-виробник Venta-Luftwäscher GmbH розробила унікальну техніку, яка користується особливою популярністю практично по всій Європі. В процесі виробництва був використаний практичний і гіпоалергенний матеріал – поліпропілен. Він стійко справляється з різними негативними впливами фізичного та хімічного характеру.

Venta LPH60 прилад дозволяє впоратися з очищенням навіть мікроорганізмів і вірусів

 

Однією з найбільш затребуваних моделей компанії є мийка повітря LPH60 WiFi. Такий пристрій укомплектовано HEPA-фільтром (Nelior VENTAcel), який здатний очистити повітря до 99,95% від пилу і хвороботворних мікроорганізмів. Продумана система дозволяє впоратися з очищенням навіть мікроорганізмів і вірусів, які абсолютно непомітні для людини.

Незважаючи на досить потужний мотор, прилад працює практично безшумно. Таким чином, його можна встановити в спальні або дитячій кімнаті. Крім того, німецький виробник звернув особливу увагу на багатий функціонал, який пропонує користувачеві величезну кількість всіляких режимів (сплячий режим, сигнал заміни фільтра та інше).

Інші статті