Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Необхідність мийки повітря в мегаполісі

Забруднення атмосфери ‒ головна проблема великих міст. Основним джерелом забруднення є різні промислові підприємства і величезна кількість транспортних засобів. В результаті в повітря відбувається викид небезпечних речовин, як озон, фенол, формальдегід, бензапірен і сірководень.

Близько 80% припадає на автотранспорт. Такий великий відсоток пояснюється тим, що порівняно з промисловими підприємствами, які «прив'язані» до певних районах міста, автомобіль є пересувним джерелом забруднення. Крім того, транспортні засоби забруднюють повітря навіть на територіях, де відпочивають і проживають люди ‒ заміські котеджі, дачі. Тому відкривати вікна в будинку, квартирі і провітрювати приміщення досить складно. Адже разом зі свіжими повітряними потоками в кімнату проникають шкідливі для людського організму речовини.

Вплив забрудненого повітря на людський організм

Забруднення повітряних мас ‒ поширена проблема, з якою стикається кожен житель мегаполісу. Мікроскопічні частинки з легкістю проникають крізь захисні механізми людського організму. В результаті вони потрапляють в кровоносну і дихальну систему, поступово руйнуючи серце, мозок і легені.

Такі частинки надають негативний вплив на наступні внутрішні органи:

Крім того, забруднені повітряні маси чинять негативний вплив на репродуктивну систему людини. Потрапляння в організм таких мікрочастинок стає причиною розвитку патологій у майбутньої дитини.

Способи боротьби з забрудненнями повітряних мас

Необхідність (у мегаполісі) очищення і зволоження повітряних мас у власній оселі обумовлена тим, що у великих містах відзначають високі показники забруднення повітря. Тому банальне провітрювання приміщень не допоможе наповнити приміщення чистими повітряними потоками.

Виділяють кілька можливих способів боротьби з забрудненнями:

Останній спосіб вважається найбільш практичним і актуальним на сьогоднішній день. Хороший очищувач здатний впоратися з неприємними запахами гарі, з частинками пилу та іншими потенційними алергенами.

Принцип роботи мийки повітря

Зволожувачі повітря відрізняються простим і зрозумілим принципом роботи, про що свідчать відгуки користувачів. При включенні приладу здійснюється забір повітряних мас через верхню частину. Після цього потоки потрапляють вниз, де перебуває вода. У таки моделях саме вода виконує основну функцію фільтра. У воді є пластинчастий барабан, який здійснює повільне обертання.

На його контактної площі повітряні потоки промиваються від таких шкідливих частинок:

Все це осідає на дно приладу. Мийка повітря виконує одночасне зволоження повітряних мас, що залежить від температурних показників усередині приміщення. В результаті спосіб очищення ‒ це промивання, а метод зволоження відбувається за принципом холодного випаровування.

Вибір певної моделі приладу залежить від площі приміщення. Адже саме від цих показників залежить розмір пластин, барабанів та площа поверхні «дзеркала» води.

Рейтинг приладів від Venta допоможе кожному покупцеві вибрати якісний очищувач повітря, який є незамінним пристроєм для жителів мегаполісів.

Переваги використання мийки повітря

Мийки повітря від Venta - це запатентовані пристрої, які функціонують за рахунок застосування технології холодного випаровування, де немає необхідності у використанні змінних фільтрів.

Серед основних переваг використання даних приладів варто відзначити:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей