11.01.2021

Про компанію Venta-Luftwäscher GmbH

Заснована в 1981 компанію Venta-Luftwäscher GmbH Альфред Хіцлер став її  Генеральним директором. Для штаб-квартири компанії в Німеччині було обрано місто Вайнгартен. Пізніше дочірні підприємства також були відкриті в Голландії, США та Швейцарії. Подолати в продажах за короткий термін позначку в 2 млн. Одиниць допомогла запатентована по всьому світу технологія виробництва високоякісних побутових приладів для зволоження і очищення повітря. Успішна реалізація своєї продукції з абезпечило компанії річний оборот в 30 млн. Євро.

Розробляючи і створюючи високоякісні побутові пристрої для очищення / зволоження повітряного простору, компанія змогла отримати вагому частку, більше 60% на ринку Німеччини. Успішним також став вихід на складні і масштабні світові ринки, де споживачі змогли гідно оцінити очищувачі повітря. Це і  зробило компанію Venta-Luftwäscher GmbH одним з провідних ринкових гравців і дозволило зайняти на сьогоднішній день лідируючі позиції.

 

Успішна компанія Venta-Luftwäscher GmbH добре впізнаваний бренд

Завдяки використанню у виробництві новітніх технологічних рішень розробники воздухоочистителей  невпинно працюють, удосконалюючи і оновлюючи модельний ряд, що дозволяє постійно завойовувати і розширювати аудиторію споживачів. Німецький виробник venta-luftwascher з кожним днем ​​зміцнює свої лідируючі позиції, створюючи очисники-зволожувачі, які відрізняються від аналогів:

  • простотою управління;
  • високими якісними характеристиками;
  • низьким енергоспоживанням;
  • тривалістю експлуатаційного періоду.

Вся продукція компанії спрямована на створення в приміщеннях різного спрямування сприятливою здорової атмосфери для життєдіяльності людини, очищеної від всіляких пилових і вірусних мікроорганізмів. Завдяки об'єднанню в воздухоочистителе функції професійного очищення і зволоження повітря надана можливість кожному для створення в своєму будинку сприятливого мікроклімату.

Стабільно розвивається, що відправляє 60% своєї продукції на експорт, забезпечила успішний продаж не тільки на території європейських країн. Venta-Luftwäscher GmbH активно експортує зволожувачі та очищувачі повітря , як в США, так і в Японію і в Росію.  Згідно з даними Panelmarkt Germany 2010 GfK перші 5 позицій у списку 10-ти найбільш продаваних зволожувачів-очищувачів,  займає компанія Venta.

Інші статті